היי רחל

היי רחל

השאלה שנשאלה:
כיצד עליי לנהוג מולו ברבעון השנתי הקרוב?

תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - מלכת המטות
לב - יום הדין
יד ימין - אס המטבעות
רגל ימין - אס הגביעים
יד שמאל - שני המטבעות
רגל שמאל - השטן
הרבה דברים השתנו מאז הפריסה הקודמת ועכשיו אני לפני עזיבה והוא ביקש ממני לשמור על קשר. מצד אחד, אני מרגישה ששמירה על קשר לא תהיה טבעית ואפילו מביכה, מצד שני זה עשוי מאוד לעזור לי מבחינה מקצועית.
ממה שאני מבינה בעבר הקשר הזה היה משאב חשוב להצלחה שלי אבל התערבב בזה רגש שלא צלח. כיום אני נתפסת בעיניו כמצליחנית, אינטלקטואלית ועצמאית, אבל יש פה התעלמות מהאמת - אולי הוא מעדיף שלא אשמור על קשר וזה סתם נאמר? בעתיד מומלץ לדאוג לעצמי וכן לשמור עליו כשותף עסקי מרחוק? לא בטוחה שאני מבינה את שני המטבעות בהקשר הזה ויש פה אולי ניצול? קצת לא הבנתי את שני המטבעות והשטן.
אני בעיקר מתלבטת מבחינה מקצועית כי קשר אישי לא באמת יהיה. אם תוכלי לעזור לי להבין אני ממש אשמח. חג שמח

אשת החתול יקרה,

בהצלחה בדרכך החדשה.

תודה על דברייך ועל הענותך לכללי הפורום.

אשאל בהמשך מס' שאלות מנחות לניתוח המידע שהעלית. אנסה בהקדם לנתח את המידע ולהעלות אותו עבורך.

השאלה שנשאלה:
כיצד עליי לנהוג מולו ברבעון השנתי הקרוב?

תגובתי:
ניסוח השאלה מעולה.

הפרישה שנבחרה:
פרישת הכוכב.

תגובתי:

כדי לקבל המלצות מעשיות רצוי לדעתי לפרוש פרישת ייעוץ.

הארות:

למיטב הבנתי - השאלה שנשאלה אמורה לספק לך כלים/המלצות/עצות להתנהלות מעשית . השאלה לא מתייחסת למערכת היחסים בינכם באופן ישיר ; אז איך בפרשנות שהוצגה מופיע מידע שמיוחס לבחור?

היכן ההמלצות המעשיות העולות מן הקלפים עבורך?

פרישת הכוכב מורכבת משישה קלפים.
איך בא לידי ביטוי הקשר בין עמדות הקלפים בפרישה, הקלפים שהוצגו על היבטיהם אלה לאלה והקשר לשאלה שנשאלה?

לא הבנתי את הקשר בין השאלה שנשאלה לתשובה שהוצגה כאן.

ממליצה לך לנסות להשיב על השאלות ולנסח מחדש את התשובה.

בהצלחה,

רחל

רחל, תודה!

נכון, אני צריכה להתמקד בהמלצות:
  • לראות בקשר כמשאב מקצועי להצלחה. לא - לפעול מתוך רגש, לא להאמין שיש שם איזה משהו.
  • להתנהג כמו מלכת המטות - עצמאית, מצליחנית, ידידותית, ליצור קשרים שיעזרו לי לקדם את הרעיונות היצירתיים שלי. לא - הגיון לא בריא, חוסר בטחון, להתחמק מהמימוש.
  • 2 המטבעות אני לא מבינה כהמלצה. להמשיך את הקשר למרות שיהיה לי הרבה על הצלחת? להפסיק כי זה סתם יותר מדיי? השטן נראה לי כמו להשתחרר מהתמכרויות ודברים שמזיקים.
אני מסתכלת על הכל די אינטואטיבי, אז הרגשתי שהשורה התחתונה יותר ריגשית גם עם הקלפים עם הארקנה הגדולה כאילו שיעורי חיים כאלה והעליונה יותר פרקטית.
חיפשתי בגוגל על הפריסה כאין לי מושג על מיקומים ויסודות. הראש יסוד אוויר מחשבות ופה יש מטות אז יש חוסר התאמה - אולי יותר מדיי תשוקה? (; לב - מים, רגשות ויום הדין הוא אש נכון? יד ימין מטבעות ואמור להיות שם מטות וגם ברגל ימין יש מים במקום אדמה. רק השטן מתאים במיקום שלו, אז נראה לי באופן כללי שזה לא קשר מאזן אלא מפר.

(אגב, אני בחופשה לכן השעה
)

תודה רבה!

היי רחל,
התחברתי לדברים ותודה על ההרחבה כי באמת מעניין לקרוא.
אני לא סגורה מה המשמעות של כמה מהדברים שכתבת... מה הכוונה ב-"עניינים שרירותיים וסופיים תופסים מקום בחייך"? באמת קיבלתי החלטה חשובה אבל היא כבר התקבלה.
מה הכוונה ב"פיתוי לא הרמוני" וב"נקמה מתוך טינה"? אני נוקמת או מישהו נוקם בי? דווקא סיימתי מאוד יפה.
לקחתי את הממלצה לבדיקות

באופן כללי מקריאה של הפרשנות יש הרגשה קצת גורלית (או שאולי אני קוראת את זה ככה?). אני יכולה לומר שתמיד הייתה לי מערכת יחסים קורקטית עם האדם המדובר, יחסים של הדרכה ולמידה וזהו. האם אני מפספסת משהו?

חג שמח

אשת החתול2 יקרה,

תודה על המשוב.

הפרישה כוונה לרבעון השנתי הקרוב והיא כוללת המלצות גם למה שסמוי מן העין כרגע.

גם מנקודת מבטי, אכן במערכת יחסים זו בינכם יש שיעור נשמתי.

בין יתר הדברים הנאמרים לגבי הקלפים הבאים נאמר גם ש:
קלף השטן מדבר על צורך בשינוי דפוסי חשיבה והתנהלות מזיקים.
קלף יום הדין מדבר על שיעור במחילה.
יחד - מומלץ לך להמנע מאנרגיה נקמנית מצידך ו/או כלפייך.

ציטוט חלק מדבריי בעניין:
"אף שהדבר אולי אינו ניכר, פיתוי לא הרמוני מעורב במצב שעליו את שואלת. בין שמדובר בנקמה בגלל טינה ו/או שלא - אם לא תזהרי בתגובתך, את עלולה לזרוע תוהו ובוהו בחייך ולשנות את גורלך. אף שאינך יכולה לעשות הרבה כדי לסלק את הפיתוי , יש לך רצון משלך למנוע את השתלטותו עלייך. את יודעת בליבך מה עלייך לעשות כדי להמנע מפעולה מכוונת, שתיצור קארמה בלתי רצויה."

הניתוח של פרישה זו הוגדר לרבעון השנתי הקרוב וכולל גם המלצות בגדר "רצוי שתעשי" ו"רצוי שלא תעשי" מנקודת מבטי ...

רחל

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.

רחל, את מופלאה כרגיל

קראתי שוב ועוד יותר התחברתי. תודה על ההרחבה על כל קלף זה ממש עוזר ללמוד.
שיהיה לך שבוע טוב!

רחל

גיליתי את האמת או לפחות את חלקה וזה אפילו יותר נורא ממה שחשבתי

עכשיו אני מבינה למה אמרת לי על שיעור במחילה ולהימנע מאנרגיה נקמנית.
גיליתי שהוא תחמן ושיקר לי לאורך כל הדרך.

אני מניחה שהפיתוי הוא להתנהג במקצועיות, לעזוב ולא לומר מילה.

אשת החתול2,

טוב שהאמת התגלתה לך וכעת את יכולה לבחור נכוחה אם, מתי וכיצד להגיב.

מחבקת

רחל

למעלה