היי שאלה חשובה:

מיכל 360

New member
היי שאלה חשובה:

מישהו יודע אם השיר האהבה הישנה שאייל גולן חידש הוא חדש? כלומר מתי הוא יצא בערך?

תשובה פשוטה

אם הוא חידש? איך חדש, בחייאת מיכל 360??? האהבה הישנה ביצוע: שלמה ארצי מילים ולחן: שלמה ארצי/שנת ההוצאה: 1997 האהבה הישנה, זאת שברחה לי, מונחת שם ואף אחד כבר לא נוגע, מזמן לפני כל הסרטים הפורנוגרפיים, היה עוד משהו פשוט להתגעגע. הכינורות המתוקים לא מנגנים לי, לא אשקר לך שאצלי הכל בסדר, אין שום פטנטים, העולם נהיה כבר גימיק, אז בואי ונחזור לאינטימיות בחדר. בשלט רחוק, מביט רחוק, את שוב לובשת לך שמלת כלה, ואני תקוע בחליפת חיינו. בשלט רחוק מביט רחוק, לא אני לא אניח לך, עד שהאהבה, תחזור אלינו. את יודעת לא הייתי שר לך סתם כך, הנביאים כבר מתו, ואין מי שינבא לי, חלליות עפות למעלה ולמטה, פתאום זה שיר געגועים או שנדמה לי... בשלט רחוק...

itay 16

New member
כנסי חמודה תשובה אמיתית

תראי השיר הזה הוא בעצם שיר ישן של שלמה ארצי אייל גולן לפני שבע שנים רצה לחדש את השיר הזה אבל אז אתניקס הופיעו ונתנו לנו את אייל גולן "המלך" של היום הם הרימו אותו... הדיסק "חלומות" או במילים אחרות של אז "אייל גולן ההופעה 2" נגנז... לפני כמה חודשים החליטו בחברת מירו את עדן להוציא את הדיסק הגנוז אל האור... אם יהיו לך עוד שאלות תשאלי אני יענה בסבבה איתי המעריץ שחולההה על אייילל מאודדד

מיכל 360

New member
תודה רבה לכם!!

חמודים!! השאלה הזאת הייתה לי ממש חשובה!! אני חולנ על אייל! וגם יש לי קטע עם תאריכים...

למעלה