היי שוב

בגת

New member
היי שוב

בס"ד היי! ככה.. אני כותבת לך שוב אני חייבת תמיכה אני כרגע עוברת תקופה דיי קשה ומלחיצה עם בני היקר שנוטל את התמציות שניתנו לו כמו שהזכרתי תמציות: צ'יקורי+ ווילנאט+ קראב אפל+ וירויאן+הולי+ ווילד אאוט בעקבות נטילת התמציות , כבר שבועיים שהילד מוציא אגרסיות , עצבני, צורח כל שנייה, מכה את אחותו (עכשיו גם מכה אותי ..שזה חדש..) יש לציין שאני מאמינה בטיפול ויודעת שזה עוזר , אבל... בהתחלה מאוד חששתי מכך שאולי עשיתי משהו לא בסדר שבכלל לקחתי אותו לטיפול ואולי זה לא מתאים לו.. כי התנהגותו כפי שציינתי בההודעה הקודמת .. לפני מספר ימים.. מאוד הקצינה והוא מתנהג כאילו עבר לידו חתול שחור. אני יודעת שיש ראקציות במיוחד להולי שהיא תמצית קשה וגם הציקורי והקראב אפל.. המטפל הסביר לי שהילד מתנקה מהרגשות השליליים ומוציא אותם החוצה ע"י שצורח, מקלל, מכה.. ניראה על פני השטח שמשהו מציק לו ושהוא בעצמו לדעתי לא מבין מה עובר עליו. כמובן שהוא מקבל המון תמיכה.. אני לא כועסת עליו (כימעט) אני מחזקת אותו ומעודדת .. מדברת על תחושותיו ומסבירה לו למה זה ככה.. אבל בכל זאת , אני לא יודעת.. אין שיפור ואפילו הקטן ביותר עדיין תלותי מאוד, לא עושה דברים לבד תמיד רוצה עזרה, בקשר לאחותו אין מה לדבר בכלל.. התחיל להכות אותה ממש חזק (אני עוצרת אותו כמובן), הוא התחיל להתחצף שאת זה הוא אף פעם לא עשה. מוזר לי כל זה.. התקשרתי למטפל והסברתי מה עובר על הילד הוא אמר שיש לי 2 אפשרויות או להוציא את הקראב אפל וההולי ולהוסיף משהו אחר (אולי הכנסנו יותר מידי תמציות) אני ממש מודאגת.. אבל ממש!!!! כל יום אנחנו עומדים בפני מלחמת ההתשה.. עד מתי? מה דעתך על כל זה טלי?! האם להפסיק לו את התמציות.. או לסחוב בסבלנות עד סוף הבקבוק אנא חייבת עוד חוות דעת? תודה רבה

Balancedflow

New member
דידי יקירה,

קודם כל, תהיי חזקה, ותעשי טובה לעצמך, תתחילי לקחת WALNUT. דבר שני, זה שיש עודף של תמציות, היה ברור די מההתחלה, עם זאת, אני בטוחה שיש למטפל תכנית טיפולית מסויימת, ולכן הוא בחר בתמציות האלה, אולי כדאי שתשאלי אותו מדוע הוא נקט בגישה הזו, ואיך הוא רואה את התהליך, לבקש חוות דעת נוספת זה תמיד לגיטימי, אבל חבל שהאמון שלך במטפל יתערער. אם את רוצה את דעתי, אז כמו שכתבתי לך בהודעות קודמות, לדעתי Holly בשילוב עם Crab Apple לילד בן גילו זה קצת מוגזם, אבל לא הייתי מוציאה את שתיהן, הייתי מורידה את ה- Crab Apple, את ה Wild Oat ואת ה Vervein, מוסיפה Heather ומחזקת את ה Walnut. תשאלי את המטפל מה דעתו על הפורמולה הזו. דבר נוסף, לא להפסיק לגמרי את התמציות עכשיו בשום פנים ואופן, למה לשגע את הילד? אם יקח זמן עד שתוכלו לראות שוב את המטפל, תני לו רק Walnut בינתיים, והרבה חום ואהבה. מעבר לזה, מה קורה עם טיפולי מגע? המטפל יכול לטפל בו במגע או שהוא רק מאבחן? אני חושבת שרפלקסולוגיה כרגע היתה מאוד עוזרת. תהיי סובלנית, ותהיו חזקים, שניכם, תנו לזמן לעשות את שלו, ואל תישברו. (ואגב, אני מקווה שהמחלה עברה, אם לא, תעדכני אותי בבקשה). אנחנו פה,

בגת

New member
בחירת התמציות

בס"ד בהתחלה הוא נתן לבני לבחור (המטפל אמר שהוא לא כ"כ אוהב את השיטה הזו)... כמובן שהילד בחר רק את התמציות שהיו קרובות אליו.. אז אנחנו לא יודעים בוודאות אם הם באמת התאימו לו מבחינה אנרגטית ... אז באמת הוא בחר את הווילנאט והקראב אפל (אז המטפל השאיר את התמציות) ואחרי זה דיברנו קצת על הילד ולפי מה שסיפרתי הוא נתן לו את השאר.. דידי

Balancedflow

New member
../images/Emo51.gif

האם אלה שתי התמציות היחידות שהילד בחר או שהיו עוד? אם היו עוד, אשמח אם תשתפי, אם לא, אולי אלו שתי התמציות היחידות שהילד צריך כרגע (מתוך 4 שהמלצתי לך עליהן אתמול). אל תזלזלו באינטואיציה שלו. האם המטפל שוחח עם הילד בכלל?

בגת

New member
בקשר לבחירת התמציות

בס"ד היי (היום אנחנו מתכתבות הרבה.. חחה)
אני לא כ"כ זוכרת מה בחר ניראה לי גם את הורווין הוא בחר יחד איתם. דווקא הוא לא זילזל במה שבחר הבעיה שבני בחר את התמציות מתוך הקופסא את אלה שהיו הכי קרובות אליו לכן המטפל היסס. המטפל שוחח איתו ושאל אותו קצת שאלות... לא היה כ"כ שיתוף פעולה (היה גם עייף ורעב..) הוא הסתכל על כף רגלו וקיפל אותה ואמר שהוא ילד מאוד רגיש וסקרן (הוא באמת אוהב לשאול שאלות כל הזמן ומסתקרן) וכן מאוד רגיש גם לסביבתו (המון הוצאת אנרגיות במחשבות) מתעמק בכל דבר (למה אמרתי ככה ..?ולמה התכוונתי..? ולמה סבתא ניראת עצובה?- שזה אגב יפה בעיניי שהילד שם לב לסביבה) (ניראה שכל הזמן מוטרד ממשהו .."אבל למה.."? ומזה הרעש הזה היה?!" .. ) גם אני הוספתי מידע למטפל בכך שסיפרתי לו קצת על הילד רציתי להוסיף גם פה על הדרך שהוא לא פעלתן לא עושה פעולות בצורה מהירה.. מאוד משתהה חושב על הדברים יכול לעמוד שעה לפני שיתחיל לבצע את מה שנאמר לו.. ניראה שהוא כל הזמן במחשבות עם עצמו..
זהו פחות או יותר .. תודה

בגת

New member
בנוגע לווילנט

בס"ד היי.. מצחיק שאת אומרת לי לנטול ווילנאט כי זה בדיוק מה שאני נוטלת
אני מכירה את התמציות יש לי ספר ויצא לי להתעמק בזה המון לאחרונה וביקשתי מהמטפל שלי שיכין לי גם במקביל לטיפול של בני 3 תמציות שלדעתי יעשו לי טוב בלהתמודד איתו והן: ווילנאט+ ימפיישן+ לארצ'. אחרת בלעדיהן היום לא יודעת איך הייתי מתמודדת איתו (מסכן..) את פשוט לא מבינה מה עובר עליו..
, הקראב אפל משגע אותו יחד עם ההולי.. את בהחלט צודקת וגם המטפל אמר שיכול להיות שזה גדול עליו. (מדהים אבל לראות איך התמציות משפיעול על האדם!
) בקיצור מה שהחלטתי לעשות זה להמשיך לו את הבקבוק למרות שקשה לו לדעתי עם כל התחושות שחווה מידי יום כבר שבועיים (נישאר לו רק רבע בקבוק לסיום) אחרי זה באמת אני אתן לו את ה"הזר" ויוציא לו את ההולי והקראב אפל. .. שאלת אותי בקשר למחלתו. אז ככה היה חולה במשך 3 ימים עם חום. יום אחד של הקאות (כולל מים) ואז לאחר יומיים יצאו לו פצעים קטנטנים (כמו של אדמת.. רק שכבר היה לו אדמת) בגב ובבטן . עשו לו משטח גרון והתברר שיש לו חיידק . עכשיו הוא נוטל אנטיביוטיקה. זהו , המתוק שלי שיהיה לי בריא
! כמו סמרטוט הוא בימים האחרונים.
רב תודות לך בתמיכה. באמת את נהדרת !
ביי יום נעים לכולם דידי

בגת

New member
שלום לך

בס"ד היי טלי! זאת אני שוב, דידי... רציתי לעדכן אותך בקשר לבני הוצאנו לו בשעה טובה את הקראב אפל וההולי והוורוין והוספנו HATHER לווילנאט והצ'יקורי הקיימים אז ברוך השם יש לי ילד יותר רגוע , שליו, יותר קשוב לסביבתו וסבלני לאחותו.. אני ממש שמחה. יש שיפור בכל התחומים. גם העצלות שלו נעלמה.. הוא יותר פעיל ויוזם דברים זהו.. סתם רציתי לעדכן.. תודה רבה על הכל..

Balancedflow

New member
../images/Emo9.gif אני מאוד שמחה לשמוע על השיפור,

תמשיכו ככה, ותעדכני מידי פעם... יום נפלא

למעלה