היי

YellowSubmarine

New member
היי../images/Emo13.gif

יש לי שאלה: האם יש אבן כלשהי שביכולתה לעזור לאנשים עם בעיה של חרדה חברתית? בתודה
YellowSubmarine

stoneage

New member
לחרדה חברתית

הייתי ממליצה על אבנים הקשורות לתקשורת ולביטחון עצמי. קודם כל הבלו לייס אגת שטובה למשל לאנשים שצריכים לדבר מול קהל, אני אישית נשאתי אותה באדיקות להרצאות הראשונות שלי (היום אין לי בעייה לעמוד מול 500 איש ולדבר על אבנים גם בלי אבנים בכיס). בנוסף יש את הסודליית שעובדת גם על ביטחון וגם על תקשורת. הקארנליאן מעניקה ביטחון מרץ וחיוניות שגם יכולים לעזור רודונייט שמחזקת הערכה עצמית וביטחון טורקיז (שימי לב שזו אמיתית !! המון מקומות מוכרים צבועות או גרוסות שהודבקו)שעובדת על הגשמה עצמית, ביטחון ותיקשורת. איזו מביניהן ??? כנסי לחנות שיש בה מבחר גדול, התבונני בכולן ובחרי לפי האינטואיציה איזו מביניהן.לכל אחד אחרת או שילוב של מספר אבנים שונה יתאים. תלוי באופי ובגורם לחרדה. בהצלחה !!!

YellowSubmarine

New member
תודה../images/Emo13.gif ויש לי עוד שאלה...

האם התכונה שהאבן מעניקה נשארת גם אחרי שאני מפסיקה לשאת איתי את האבן? בתודה YellowSubmarine

stoneage

New member
תכונות האבן תמיד נשארות

התכונות של האבן יהוו חלק מהאבן תמיד, ללא קשר לנשיאה . התכונות קיימות באבן הודות לתהליך הווצרותה ולמינרלים שבה והרי שגם כאשר את לא נושאת אותה עדיין יש בה את התכונות. יש מספר יוצאים מן הכלל למשל השימוש ברוז ואוונטורין להקלה על תופעות לוואי של טיפולים כימוטרפיים. במקרה זה האבן סופגת כל כך הרבה אנרגיות קשות שאח"כ יש להחזירה לאדמה. רוב האנשים מפסיקים לשאת אבן כאשר הם "לקחו" ממנה את מה שצריך בין אם במודע ובין אם בצורה אינטואיטיבית. ייתכן שאחרי זמן מה היא כבר לא תעבוד בשבילך ואז או שתטהרי או שתעבירי הלאה או שפשוט תשמרי לפעם אחרת

למעלה