היי...

PUGNI

New member
היי... ../images/Emo140.gif

בדיוק הפורום שחיפשתי... אני בת 28, בעלי ואני אנחנו נשואים כמעט שנה, והחלטנו שאנחנו קופצים למים - הפסקתי גלולות לפני 3.5 חודשים, מאז קיבלתי מחזור אחד באיחור היסטרי ואחריו לא קיבלתי עוד אחד (כבר יותר מחודשיים). עשיתי כמה בדיקות ביתיות וכלום. למישהי זה נשמע מוכר? מה עושים במצב כזה? האם המחזור חוזר לבד או שהדרך היחידה להסדיר אותו זה עם תרופות?

האם לפני שלקחת גלולות המחזור שלך

היה סדיר? לדעתי, כדאי פשוט לגשת לרופא הנשים ולעשות US. הוא יוכל לבדוק את מצב הרחם ולהגיד לך באיזה שלב של המחזור החודשי את נמצאת. ואולי תהיה לך הפתעה...

נשואה 28

New member
גם לי קורה בדיוק אותו דבר...../images/Emo4.gif

הפסקתי גלולות לאחר כמה שנים, ומאז פעם ראשונה קבלתי אחרי חודש וקצת, את השני אחרי חודשיים, ועכשיו שוב, אחרי חודשיים ושבוע בערך
, יש אומרים שככה זה אחרי שימוש בגלולות הרבה שנים, אבל אני, ליתר בטחון, בודקת מצב הורמונים ועשיתי אולטראסאונד ומחכה לתוצאות בדיקות. יש השערה, עדיין לא מבוססת של שחלות פוליציסטיות
, בינתיים מחכים לתשובות בדיקות הדם, ואז נראה מה עושים.. בהצלחה,

אופה3

New member
לנשואה 28 קודם כל אל תתרגשי

גם אם ההשערה הלא מבוססת של שחלות פוליצסטיות נכונה זה לא כל כך נורא, יש היום מלא שיטות לעזור לך, אבל בואי נגיע לגשר שנחצה אותו. חוץ מזה גם לי היה אותו הדבר עם הבעיה של הגלולות, רק שאצלי באמת אני פוליצסטית, ועכשיו הכל בסדר. אז חכי לתשובות, ואשמח לעזור לך. כל טוב האופה

פּוֹנְג

New member
המחזור אמור לחזור לסורו מתי שהו

אבל זה אינדבידואלי וזה גם תלוי איך היה המחזור לפני שהתחלת עם הגלולות... יכול להיות ששלושה וחצי חודשים זה לא מספיק לגוף שלך בשביל להתנקות. בכל מקרה להציץ לעצמך ברחם לא מזיק אף פעם

PUGNI

New member
תודה על התשובות ../images/Emo9.gif...

בטוח שאני אבדוק את הכל, מעניין אותי לדעת אם זו תופעה נפוצה, אם יש עוד בנות שלקח להם זמן "להסתדר"...

6ליהי

New member
אני הפסקתי לפני 3 חודשים

את נטילת הגלולות-ומאז עוד לא חזר לי המחזור!!! הלכתי לרופא נשים והוא שלח אותי לבדיקות דם ואולטראסאונד, ואת בדיקות הדם אני מתעתדת לעשות השבוע. לפני שהתחלתי לקחת גלולות המחזור גם לא היה סדיר, ולכן כשראיתי שהוא לא מגיע אחרי שהפסקתי-ישר פניתי לרופא. הוא גם נתן לי כדורי פרוגסטרון לקחת אם בבדיקות יתברר שהפרוגסטרון נמוך, הוא אמר שלפעמים הפרוגסטרון נותן "פוש" למערכת והיא מתחילה "לזוז", ובכל מקרה אחרי שאני אפסיק לקחת את הכדורים יהיה לי דימום (למרות, כמובן, שזה לא דימום וסתי). את האולטראסאונד הוא ביקש שאעשה אחרי הדימום כדי שרירית הרחם לא תהיה מעובה. אני מציעה לך לפנות לרופא ולראות מה הוא יאמר.בכל מקרה, אם המחזור שלך לפני הגלולות היה סדיר-אז אולי יקח לזה עוד קצת זמן וזה יסתדר. בכל מקרה-
לכולנו!!!!

PUGNI

New member
דווקא היה לי מחזור סדיר...

בכל מקרה אני אקבע תור מחר לרופא נשים ונראה מה הלאה.

m i c h a l y

New member
גם אצלי יש באלאגן

ואחרי המון שנים רצופות של שימוש במינולט כבר חמישה חודשים שהמחזור שלי אינו החלטי... החסרון המובהק בכך הוא שבכל 28 יום חיכיתי לוסת, וכשזה לא הגיע כבר היו לי דפיקות לב וציפיות (מיותרות...) בכל אופן, כיוון שהפסקת הגלולות היתה במטרה מכוונת, כבר בפעם השנייה שבה המחזור התארך הלכתי לרופא הנשים (המקסים) שלי, שנתן לי ארגסט לזירוז הופעת הוסת, וכך ביוזמה שלי החל לו עוד מחזור.

מעיןבר

New member
וואי וואי וואי

איזה בלגאן שעשתה לי הפסקת הגלולות. אמנם שני המחזורים הראשונים היו בסדר (28 יום ו- 36 יום) אבל אח"כ - בין 60 ל- 45 יום. לקח לגוף שלי כמעט שנה עד שהוא חזר לסדירות שלפני הגלולות (32-34 יום). מה שעזר מאוד - התחלתי לקחת קומפלקס ויטמינים B ולשתות מיץ אשכוליות. אני לא יודעת אם זה היה בזכות זה או כי עבר מספיק זמן, אבל ללא ספק עברתי תקופה לא קלה (שלא לדבר על נשירת השיער והפצעונים שלפתע הופיעו...)

אופה3

New member
פונגי, נכון? לגבי השאלה שלך

קודם כל אין לך מה להלחץ, הוסת היא דבר מאוד רגיש אצל כל אישה, יש נשים שלא צריכות כלל הפסקה מהגלולות, וישר נקלטות להיריון, ויש כאלה שלוקח להן בין חודש לעשרה חודשים, כל גוף הוא אחרת, אני הייתי מתחילה לדאוג בעוד שבעה חודשים שלא יקרה כלום, כרגע בואי תנסי עודחודשיים שלושה בלי דאגות, אולי למדוד חום השחר, ואז תראי , מקסימום תלכי לרופא נשים לעשות בדיקות, ואל תרוצילקחת איקקלומין עם הוא יתן לך, חכי אחרי כל הבדיקות סתם עצה ידידותית כל טוב ובהצלחה האופה

PUGNI

New member
פוגני = ...

מין שם מוזר שבעלי ואני קוראים בו אחד לשני ... תודה אופה
אני יודעת שצריך המון אורך רוח בעסק הזה. למען האמת, בתקופה האחרונה התחרפנתי לחלוטין מהלחץ, גם לחכות לתשובה חיובית וגם לא לדעת מתי בדיוק לחפש אותה, זה קצת משוואה בשני נעלמים = יותר מדי. ואצלי לחץ ישר מתבטא בתופעות כמו של הריון אז זה בכלל סרט. ומעיין - כן, נשירה ופצעונים - בהחלט סימנתי גם על זה וי.

למעלה