היי

תותית16

New member
היי ../images/Emo24.gif

כואב ליכ ל הגוף...ממש זקוקה לרייקי אם אפשר:) תודה....

תותית16

New member
אגב,

עשיתי רייקי 1 לפני שנה בדיוק ולא יודעת אני כבר מרגישה שאני לא מחוברת לזה..ולא מצליחה לעשות בכלל ולא כלום:(וחבל לי על זה... אין איזה מפגשי פורום שעושים בהם אחד לשני ועוזרים להחזיר את זה?

Anabel74

New member
היי תותית ../images/Emo24.gif

וברוכה הבאה ! ניתן לשלוח לך רייקי אם תמסרי שם מלא, שם האם ומיקום. בנוסף על מנת לחזור לרייקי היתי ממליצה להתחיל בשלוש דקות על 3 הצ'אקרות העליונות כל בוקר/ערב לפי הנוחות. ברגע שמגדירה לעצמך את הזמן המוגבל הזה כמטרה יהיה לך יותר קל להכנס לזה. כך תמשיכי כשבוע. שבוע אחרי עברי לשלוש הצאקרות הבאות ואחריו לשלוש התחתונות כפי שלמדת על התנוחות בקורס. לאחר 21 יום תרגישי בהבדל ותהיי יותר מחוברת לרייקי. ואז מומלץ לעבור על הצ'אקרות כולן ... בהצלחה ואנחנו תמיד כאן..רק לא יוצא כל כך להפגש. אם יש מישהו ממקום מגורייך אולי תוכלו לתרגל יחד רייקי. מהיכן את בארץ?

hadasimi

New member
שלום לך

המון זמן לא עשיתי רייקי, בדיוק כמוך למדתי ואחרי כמה זמן פשוט הפסקתי לעשות לפני שלושה חודשים פתאום מצאתי את היומן שכתבתי בו מהלך השיעורים שלמדתי ופשוט היה לי חשק כל כך גדול לנסות, לחזור ומאז אני מרגישה מחוברת יותר מתמיד אז תנסי להשתתף בפורום אולי זה הידחף אותך קצת לתרגל ונראה מה קורה בהמשך הדס

תותית16

New member
היי תודה לכם../images/Emo24.gif

באמת אעשה מה שייעצתם לי מקווה שאתמיד וילך טוב אני מראשון אגב... תודה

למעלה