היי

היי

אני מתחיל כלכלה-מנהל עסקים באוקטובר והייתי רוצה לקבל התרשמות ממישהו שכבר שם על הרמה המתמטית והרמה בכלל, על המסלול הזה ביחס למסלולים אחרים של כלכלה מבחינת שמושיות והיחס של מעסיקים ובכלל כל מה שיכול לעזור. תודה מראש

ofir50

New member
חיכיתי לשאלה כזאת

רמה בכלל-קשה ..שנה ראשונה לא קשה במיוחד אבל שניה מאוד קשה. מתמטיקה-לא רציני ,אינפי א זה כמו חדו"א תיכון משופרת..אינפי ב זה כבר קצת יותר קשה אבל לא נורא המתמטיקה מסתבכת קצת במאקרו ב שזה קורס סופר מתמטי אבל לא נורא(אתה כבר עם יותר רקע וניסיון) הבעיה הגדולה היא הסטטיסטיקה...יש הרבה קורסים בסטטיסטיקה...ושוב שנה שניה זה כבר רמה אחרת.. שימושיות-תראה זה תואר שימושי יותר ממדעי החברה כמובן אבל זה עדיין כלכלה ..בסוף אומרים שכל הכלכלנים עוסקים במשהו מסביב (שיווק מכירות לוגיסטיקה וכו..) זה טוב לעשות את התואר הזה מבחינת הבנה של השוק וכו... יחס של מעסיקים-נראה לי שיש ביקוש לאנשים עם רקע כלכלי...לפחות מההתרשמות שלי אני רק רוצה לציין שהמרצים בחלק מהקורסים(בהרד,אייל בהרד) הם לא הכי סימפטיים אבל המתרגלים ברובם המוחלט מאוד ידיותיים ועוזרים כמה שרק תבקש -אני יכול להעיד על מקרים רבים שבאתי להציק לאיזה מתרגל שלא בשעת קבלה והוא עזר לי ברצון בסיכום כמו שכתבתי קודם-דם יזע ודמעות אבל יש שנה קלה לפתוח את התואר אז באיזי

למעלה