היי!

היי!

אוקיי אז ככה... לפי כשנה וחצי קניתי בובה מצועניה בארה''ב שטענה שפעם הייתה של סבתא שלה שנפטרה והיא רדופה.. והיא לא יכולה להתעסק איתה כל היום אז היא חייבת למכור אותה. כמובן שבהתחלה התלהבתי מהעניין הייתי מקליטה אותה המון ברשמקול..התעסקתי בנושא הזה המון.כמובן שבהתחלה הייתי סקפטית בנוגע לעניין.אני לא חושבת שהייתי קונה בובה אם הייתי בטוחה שיש בה רוח...רציתי לבדוק את זה כי תמיד האמנתי. מידי פעם שמעו YES ו...I WISH לא מובן..וHELP בהקלטות אבל לאט לאט כבר נמאס והיא ישבה לה בסלון קרוב לשנה ללא כל יחס. ובהקלטות שמעו את כל המילים האלה באותו קול של הד מבוגר.שומעים שזה לא קול של בן אדם רגיל. אתמול בלילה נרדמתי עם אמא שלי אחרי איזה סרט שראינו אני קמה בלילה בפתאומיות אין לי מושג למה..ואני רואה בן אדם ליד המיטה...חשבתי שזו אמא כי כאשר הסתכלתי על המיטה.. אמא לא הייתה שם..אז חשבתי שהיא קמה...אבל לא הבנתי מה היא רוצה היא פשוט התקרבה ורכנה מעליי והיה חשוך לגמרי אני חייבת לציין...לא הבנתי מה קורה ואז שאלתי אותה ''אמא?'' ואני שומעת את אמא שלי בכלל מדברת מהשירותים.וצועקת לי ''אני פה'' כמובן שנלחצתי..הדמות התרחקה לכיוון המראה בחדר של אמא שלי. וכמובן שאני נלחצתי ברמות מטורפות. הדלקתי מהר את האור וכל הלילה ישנו עם טלוויזיה..ונרדמתי באיזה 5 בבוקר כשהתחיל להיות אור. הייתי בטוחה שהרוח שבבובה כועסת מתוך הזנחה. לקחתי אותה לחדר ודיברתי איתה היום לפני שעה ככה לקחתי איתי רשמקול ואני אומרת לה I LOVE YOU YOU KNOW? ואז יש טיפה שקט ומלא נשימות ואז היא אומרת I LOVE YOU TOO....במן גחוך כזה ולאחר מכן מיד מוסיפה STUPID ואז כשהזכרתי לה את החלום או המשהו המוזר והבלתי מובן שקרה לי בלילה היא עשתה כל של ילדה קטנה ואמרה ''אמא??'' בדיוק כמו שאני עשיתי בלילה..מן חיקוי כזה... אני אמורה להתחיל לפחד? אני אמורה לדאוג? החשש היותר גרוע שלי שלתוך הבובה נדבקו עוד רוחות. כי הרוח שנודע לי עלייה הייתה אישה בוגרת ששמעתי בהקלטות הראשוניות. אני לא יודעת איך לפרש את זה>> ואני רק בת 18 ואני לא יודעת מה לעשות עם עצמי.. אתם כמובן לא אמורים להאמין לי אבל מי שמאמין לי שבבקשה ייעץ כי אני בדרך ללברוח לאוסטרליה או משהו>>

הי

קראתי אני מאמינה לך. אבל אני לא חושבת שזה רעיון טוב לשרוף את הבובה. נראה לי לקבור אותה בתוך קופסא מקופר (נחושת) יהיה עדיף. אבל שוב אני לא ממש מבינה בזה כול כך, לכן, אני הייתי במקומך מתיעצת הפורום של וודו\הודו - ובמקביל מחפשת מידע באינטרנט. אני מאמינה שהרוח לא מעוניינת שתשרפי את הבובה, וזה שתשרפי את הצ'קי הזה זה לא אומר שהרוח תעזוב. ניסית לבדוק מה יש בתוך הבובה, מששת אותה, יכול להיות שיש בבובה הזאת איזה רמז למשהו שקשור לרוח ובגלל זה אוותה לוח לא עוזבת אותה. אני מאמינה שהרוח היא לא בתוך הבובה אילה שומרת על הבובה. מיעצת לך להעביר את הבובה למישהו שיכול לעזור לאותה רוח לעבור הלאה.

נסי להפטר מהבובה קודם כל ולפני הכל למה הבובה

ברשותך מלכתחילה לא כדאי להתעסק בדברים מעין אלה בעיקר אם ידעת שהיא רדופה כ או אחרת אפשר לטמון באמה או להבעיר באש, שטפו את הבית במי מלח ובדקו מזוזות , למרות שללא תשובות הבובה זה היה נשמע כמו שיתוק שינה, משמע שגררת ממצב שינה לערות חלק מהחלום למציאות, הדליקו מרווה וקטורת לטיהור הבית ובקשי באם יש שם מי שלא מצא את מנוחתו שיעזוב את ביתכם זה. ובאם זה נמשך פני שוב ע''ג הפורום ועדכני מה הולך, לברוח לא קשור ולא יעזור בכלום
לינוי

smallnig

New member
תשובה רצינית

נתקלת בתופעה הנקראת שיתוק שינה. תבדקי בגוגל "שיתוק שינה". דבר המאמת את זה הוא שהתעוררת והיה חושך והצלחת לראות את האדם דבר שלא עושה הגיון ברור
לגבי הבובה... לא יודע מה לענות לך, בטוח לא אענה משהו מיותר.

למעלה