היי

kukipod

New member
היי

אני יודעת שאתם לא תוכל לעזור, אולי אפילו לא תגיבו אבל אני עדיין חייבת לפרוק קצת.. האמת אני לא יודעת מה הבעיה.. אולי זה בגלל שהתחלתי ללמוד השנה ובדיוק היום סיימתי את המבחנים, וזה היתה תקופה מעייפת, אבל גם קצת התאכזבתי מעצמי, כי אני יודעת שאני לא טיפשה אבל משום מה המבחנים שלי לא הלכו הכי טוב, ויש לי ציונים לא הכי טובים.. זה כאילו כמה שאני לא אנסה יותר אני עדיין נשארת באותה רמה. ואולי זה בגלל שאני מרגישה ממש לבד.. יש לי חבר שאני ממש אוהבת והוא אותי, אבל בזמן האחרון אני מרגישה שמשהו מפריע, ואני ממש לא מאשימה אותו כי הוא בקבע והוא עובר לתפקיד חדש בבסיס חדש, ויהיה עליו המון אחריות והוא מנסה עכשיו להסתדר עם כל הדברים שהוא צריך ללמוד, והוא עייף ועוד יש לו אותי, ואני באמת מבינה אותו אבל אני גם פה, והוא חסר לי והלוואי ואני יכולתי לעזור לו אבל אני באמת לא יודעת מה לעשות.. ופתאום הגעתי למסקנה שגם אין לי חברים. לא, זה לא נכון, יש לי חברים אבל הם רחוקים ממני, כל החברים שלי גרים ברחבי הארץ ואין לי אף אחד קרוב לבית, ואם אני רוצה פתאום לצאת ככה סתם אין לי עם מי. והחברה הכי טובה שלי התרחקה. ועוד פעם אני לא מאשימה אותה פשוט היא גרה באשקלון ואני במרכז, ואני לומדת והיא בסטאז'.. וכל פעם אני מנסה לדבר איתה, אבל יוצאת לי הרגשה שזה לא הכי מעניין אותה, היא מספרת לי המון על מה שעובר עליה ואז שואלת אותי מה איתי וכשאני מנסה לספר היא אומרת שהיא צריכה ללכת.. או שאני מנסה להגיד לה אבל היא לא מבינה אותי, ואני מאבדת עניין בלספר.. אני לא יודעת מה הבעיה, באמת שאני לא.. אבל זה כאילו משהו מפריע לי אבל אני לא מצליחה לבטא את זה, אני לא מצליחה לקלוט מה מפריע.. ואני סיימתי היום את המבחנים וביום ראשון אני מתחילה סמסטר ב'.. ואני כ"כ רוצה לעשות משהו, לנסוע לאנשהו אבל אין לי לאן או עם מי.. אז אני כנראה אעשה משהו לבד עם עצמי.. סליחה, שאני מבלבלת לכם את המוח, ואני כנראה בתקופה לא משהו, וכנראה הכל יהיה טוב מתישהו.. אז שיהיה לכם לילה טוב ותודה על הקשבה :)

פארש

New member
את לא

כן כנראה שהכל יהיה טוב, אני רוצה לספר לך שבן זוג שהיה לי, הייתה לו תקופה שהרגיש כמוך בתוך הקשר, אני עבדתי הרבה וגם למדתי והייתי עמוסה עד הראש במטלות, הוא עבר לגור איתי במקום שהוא לא מכיר אף אחד ולא היה עסוק כמוני ובסף נפרדנו בתקופה הזו. זה זמן שייתכן והוא מאוד רגיש באופן טבעי, אם את לא מתכוונת לחזור לגור במקום שיש לך בו חברים שאת מכירה, אז אם את יכולה, תכנסי ללמוד באיזה תחום שמעניין אותך באיזור מגורייך. זו הדרך הכי מהירה לרכוש חברים, ואפשר לנסות לשמר את ההכריות הללו. את צריכה להכניס אותך למסגרת אנושית שהיא באופן טבעי גם חברתית, ורוב הלימודים האקדמיים או לימודי תעודה הם בד"כ בעלי מאפיין כזה, מה גם שבדרך את לומדת מקצוע, את יכולה גם למצוא איזה מרכז שמתנדבים בו אנשים בגילך (אני לא יודעת בת כמה את), קבוצה שמתנדבת יחד (בפרוייקטים חברתיים למשל - עבודה קהילתית וכאלה) הופכת מהר מאוד להיות קבוצה מאוד מיוחדת של אנשים. אני אומרת לך את זה כי הסיטואציה שאת נמאצת בה מתרחשת בין בני זוג הרבה ומאחר וזה מאוד טבעי שיהו תקופות כאלה , אנחנו צריכים לדעת איך לשמור על עצמנו ולתת לעצמנו את מה שאנחנו צריכים גם שהכל מסביב לא זמין, כמו החבר שעכשיו לא זמין וגם החברה. מאיך שזה נשמע את מרגישה קצת בלי אף אחד עכשיו, אז תצרי לך התקהלות אנושית זה לא אומר שתהפכי מיד להיות חברה שלהם, אבל עצם זה שיש סביבך אנשים שאת מדברת איתם כל יום, זה כבר, עושה הבדל. אני מאוד מקווה שאת תפעלי למען עצמך בכיוון הזה כי זה חשוב. מהנסיון שלי ושל חבריי זה יכול מאוד להעיב על מערכת יחסים טובה עם בן זוג. בהצלחה יקירה שולחת חיבוק גדול ותמיכה אני יודעת שזה קשה

w c

New member
תקשיבי...

גם אני בתק' מבחנים באוני', גם לי לא הלך טוב, ואני מתכוננת למועדי ב'. אין מה לעשות. יש הרבה כמוך. אצלנו רק במתמט. נכשלו 50%... כולנו באותה סירה. זורמים..

למעלה