היי

Lili Liat

New member
היי

יש לי שאלה: אם אתם אומרים שלרצות ולבקש מהיקום דווקא רק מרחיק אותך ממטרתך,אז איזו דרך אחרת יש אם לא לבקש/לדרוש מהיקום איזה משהו שהיית רוצה שיתגשם לך?

scorpion86

New member
שאלה טובה!

זה הולך ככה: את אומרת או חושבת "אני רוצה X" כלומר, את בעצם מתכוונת: אין לי X. אבל אני רוצה שיהיה לי X את אומרת לאנשים אחרים שאת רוצה X. את פועלת בצורה שמעידה עלייך שאת רוצה X. מחשבות, מילים ומעשים- הם בוראים. במקרה זה, הם כולם נמצאים בהתאמה לכן אין ספק שתתנסי בזה- את תתנסי בלרצות X. את בעצם בוראת את הרצייה ולא את X. אל תרצי, תבחרי. בחירה היא שונה מרצון, בגלל שבחירה (או כוונה) מכילות גם את הרצון וגם את הציפייה לקבל. שימי לב להבדל הרגשי בין "אני מתכוונת לקבל..." או "אני בוחרת.." לבין "אני רוצה לקבל.." אני רוצה משדר רגש שלילי-משהו של נזקקות או מאמץ או אומללות או אפילו כעס ("אני רוצה את זה לעזאזל!!") תתייחסי ליקום כאילו הוא קטלוג. את פותחת את הקטלוג. את אומרת: אני בוחרת בזה ובזה ובזה. את סוגרת את הקטלוג בידיעה מוחלטת שהדבר יכול להגיע אלייך כל רגע. למעשה הדבר כבר נוצר. אני חושבת "יש לי X" במקום "אני רוצה X". את אומרת לאחרים שיש לך את זה. את פועלת בצורה כזו שמעידה עלייך שיש לך את זה. ולכן אין ספק שתתנסי בכך- כלומר שיהיה לך X. ממקום כזה של ידיעה, כל מה שנותר לך לעשות הוא להכיר תודה. "תודה אלוהים שהבאת לי כך וכך". וממש להרגיש את זה...לחגוג את זה. שימי לב...את לא "רוצה", את לא "משתוקקת", כי כבר יש לך... הגישה החיובית לא עובדת אם היא הצהרה על משהו שאת רוצה שיהיה נכון. ההצהרה החיובית עובדת אם היא הצהרה על משהו שאת יודעת שהוא נכון. אם לא פועלת במטרה ליצור תוצאות אלא את פועלת מתוך הכרה שהתוצאות כבר נוצרו

למעלה