היי

mag21

New member
היי

טוב קודם כל קראתי את הספר נהנתי מאוד מאוד! ונראה לי שזה באמת פועל... יש לי שאלה כדי לדעת אם אני עושה את זה נכון אני רוצה שמשהו יקרה אני מדמיינת אותו בערך 3 פעמים ביום, איך מתרחשת הסיטואציה ואני דיי מאמינה בזה שזה יקרה אבל יש מין הרגשה שזה לא מספיק אולי תתנו לי טיפים איך לעשות את זה יותר טוב כדי שזה כבר יקרה נ.ב זה לא משהו ממש לא אפשרי כמו מליון דולר בדקה זה משהו הרבה הרבה יותר פשוט תודה רבה מראש :)

scorpion86

New member
רגש זה הכוח שמושך

אם מדמיינים ומשהו וגם נותנים להרגשה הפנימית לעלות- הרגשה של שמחה, אהבה וכו' אז מושכים הרבה יותר מהר מאשר אם המחשבות הן רק ברמה השכלית. ולא רק במהלך ההדמיה, אלא לקחת את הרגש הזה ולהפיץ אותו בחיי היומיום, דרך מעשים ומילים. זאת הטבעה חזקה מאוד של הרעיון שלך על המציאות. דרך נוספת היא להכיר תודה- להכיר תודה על היצירה עוד לפני שהיא נוצרה. ולא לעשות את זה באופן טכני, אלא ממש להרגיש ולהאמין שאת מודה על משהו שקיים. דרך שלישית, כל סוג של מדיטציה שנראה לך. יש מלא טכניקות מדיטציה. המדיטציה לא פועלת ישירות על מה שאת מבקשת, אבל היא "מנקה" את המיינד שלך, מעלה את המודעות שלך ומאפשרת לסלק כל מחסומים. הרי צריך לזכור.. וזה דבר חשוב, שהעניין העיקרי ב"סוד" הוא לא לפעול כדי להשיג את מה שאנחנו רוצים אלא בעיקר לסלק את המכשולים שמפריעים למה שיצירה. כי היצירה מתרחשת באופן טבעי, אפילו שקיים רצון קלוש ביותר.

למעלה