היי..

12111 מיכל

New member
היי..

אני נמצאת בגימלים ואני צריכה עזרה נפשית דחופה אני נמצאת בחיל האוויר למי אני יכולה לפנות? אני מעדיפה למות מאשר להגיע לבסיס ביום שני אני כבר לא מכירה את עצמי אני זקוקה לעזרה....

Bakbook1

New member
מה בדיוק קרה?

אם תפני לביקור רופא, אני מניח שיגידו לך להגיע ליחידה שלך לקבוע תור לקב"ן דרך הרופא/ מפקד שלך. אם המצב ממש חמור, ואת מרגישה שבשום פנים ואופן את לא יכולה לחזור לבסיס אני חושב שאת יכולה לבקש פסיכיאטר דרך המיון. תבדקי את זה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
מיכל היקרה

מדברייך נשמע שאת מיואשת מהשירות שלך, עד שאת לא בטוחה אם תוכלי להמשיך לשרת ולתרום בדרך הזאת.. שומעים שאת מתלבטת באיזו דרך לבחור לגבי המשך השירות הצבאי שלך.. ואולי אם תוכלי להתייעץ עם קב"ן, לספר לו מה את מרגישה, תוכלו לנסות ולמצוא ביחד את הדרך המתאימה ביותר עבורך.. וגם אם לא, רוצים להזמין אותך להמשיך ולפרוק את הכאב שלך כאן בפורום, בקצב שלך ומתי שתרצי.. לפעמים עצם השיתוף יכול להקל..

12111 מיכל

New member
....

הייתי כבר פעם אחת דרך היחידה אצל הקפ"ס שלא עזר בכלום ... הכול התחיל ממכה שחטפתי ברכבת לפני שלושה חודשיים ואז אחרי חצי שעה התעלפתי הייתי בבית חודשיים בכול מיני בדיקות ואמרו שיתכן שזה נפשי נתנו לי לעשות את 2 בדיקות שיצאו טובות. הייתי בבסיס לפני שבוע ומשהו וחטפתי התקף אפילפסי החזירו אותי הביתה כדי שאני ילך לנרולוג הלכתי עליו, ויש לי בדיקה לעשות והוא אמר לי לחזור לבסיס. אחרי שחזרתי ממנו היה לי שוב התקף בבית ולקחו אותי לבית החולים והוא נתן לי עוד חמישה גימלים... הקפ"ס אמר שכול התעלפות הזאת שהייתה לי כנראה קראת בגלל מצבי הנפשי אני מפחדת עכשיו שכול העניין של ההתקפים נגרם כתוצאה מז הואני לא יכלה לשלוט בזה.... וזה עושה לי עוד יותר רע אני יודעת שאם אני יצטרך לחזור לשם זה יקרה שוב... חוששים מאפילפסיה אבל אני יודעת שזה נגרם מהלחץ לחזור לבסיס אני לא יודעת מה הנרולוג יעשה איתי אחרי שיגלה שזה לא אפילפסיה ושידע שתקפים נגרמו כתוצאה מהמתח... אני מתחרפנת ואני לא יודעת כבר למי לפנות

למעלה