היי

מהממת 20

New member
היי

שלום לכולם, כפי שאתם בטח שמתם לב אני חדשה פה. והגעתי לפה אחרי חיפוש מעמיק על יוסי. אני רוצה לומר שלפי דעתי, יוסי בנאדם מוכשר באמת, יש לו קול מהפנט ! אני רוצה לשתף אותכם בפעם הראשונה ששמעתי שיר של יוסי : הייתי בבסיס (אני חיילת) אצל ידיד שלי בחדר והוא הקדיש לי את השיר בוכה בלילות אחרי שסיפרתי לו שחבר שלי בגד בי, בקיצור השיר מתנגן ואני מתחילה להזיל דמעות כמו ילדה קטנה. לא שאלתי את ידיד שלי מי הזמר או איך קוראים לשיר וככה הסתובבתי שבועות עם המנגינה הזו בלב. אחרי כמה שבועות ישבתי עם חברות בבסיס וברקע הטלויזיה היתה על ערוץ 24. פתאום שודר הקליפ של בוכה בלילות אני באותם רגעים הייתי מהופנטת לטלויזיה רק כדי לשמוע את השיר ולראות את שם הזמר בסוף הקליפ. למחרת הייתי כבר בחנות דיסקים קונה את הדיסק שלו. מאז אני לא מפסיקה לשמוע את הדיסק הזה יש בו שירים מהממים והקול של יוסי פשוט מרגיע. זהו. אתם מוזמנים לספר לי מתי שמעתם את יוסי בפעם הראשונה....

היי טל!

את מוזמנת להיות חלק ממשפחת הפורום.. כמנהל הפורום אני יכול להגיד לך שצפויות הפתעות בהמשך, עם יציאת הדיסק כולל אירוח של יוסי ב"תפוז"..ובעתיד כמובן מפגש מעריצים, נראה לי שאפשר לציין גם שהפורום חוגג חודש להיווסדו (!) חחח אז אל תתבאסו אם לפעמים יש כאן שקט..(השקט שלא נשאר!) אני מבטיח לכם שזה השקט שלפני הסערה... :) אריאל.

i D a N 16

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

אריאל,אני חושב שאתה צריך לעשות מן אוסף כזה של כל הסיפורים של אנשים שנכנסים לכאן,ומספרים איך הם הכירו את יוסי,לכל אחד סיפור מרגש
ולך טל,ברוכה הבאה,אני עידן בן 17,נעים מאד

yo bo yo

New member
היי מהממת, ברוכה הבאה../images/Emo24.gif../images/Emo66.gif

אני אורלי נעים מאוד, והסיפור שלך מאוד נוגע ל-
. אני מקווה שכבר עבר לך העצב ואת מקומו תפסה השמחה. רק טוב ממני אורלי.

למעלה