היי

אפרת26

New member
היי

ברכות על הפורום החדש. היו לי לא מעט שיחות עם אלוהים בעבר. תמיד הוא היה שם איתי, בפנים. לקחתי אותו איתי לכל מקום, דיברתי איתו,הודיתי לו, ביקשתי, ציפיתי. והוא אכזב אותי. לא עוד שיחות, לא בקשות. הוא שם, ואני יודעת, אבל צריכה להחזיר לעצמי את האמון בו. אמון, לא אמונה, וזה לא קל. אולי בעזרתכם אצליח, כי פעם היה קל יותר ועכשיו כבר לא.

על זה אמר אחד המורים שלי:

know yourself. when you know yourself, you know god. כלומר, תבני מחדש את האמון שלך בעצמך. תהיי חברה של עצמך, תכירי את עצמך. כשתדעי מי את, תדעי מי הוא אלוהים. אז תדעי שאין, ומעולם לא היה בינכם הבדל. אבל לעסוק באלוהים ובאמון באלוהים, בזמן שאין לנו אמון בעצמנו, זה - לדעתי - לא נכון. שחר.

אפרת26

New member
שחר, אני נוטה

שלא להסכים איתך. יש הבדל גדול בינינו לבין אלוהים, לא יכולה לחשוב אחרת.והאמן לי שאת עצמי אני מכירה טוב, אני יודעת מי אני, ויש לי אמון מלא בעצמי. אני חושבת שהדברים שכתבתי קודם לכן הם מאוד אנושיים. מותר לנו להתאכזב, גם מאלוהים, וזה הכי נכון לעסוק בו ובאמון שבו, כי רק מתוך השאלות, נקבל את התשובות, והאמת - מפתיע אותי שאתה סבור אחרת.

ZaZen

New member
האם באמת שאלת?

מי אני? מה היתה התשובה? והאם התשובה כללה את הזה בתוכך ששאל את השאלה? סתם שאלות של אורח פורח באהבה ZaZen

למעלה