היי.

היי.

כמו שכולכם שמתם לב, הפורום סוגשל מת. אין תגובות, אין טופיקים, אין כלום. אני מניחה שזה בגלל שאורלנדו לא ממש פעיל.. אבל זה לא משנה עכשיו. בכל מקרה, הנהלת תפוז ואני החלטנו לסגור את הפורום עד להודעה חדשה [או עד שאורלנדו יחליט לעורר בנו עניין P:]. קשה, כן, אבל זה המצב. אז תודה לכם [לכן, לא?], וביי

סגירת הפורום

עקב מיעוט הפעילות בפורום המאפיין אותו בתקופה האחרונה, הוא ייסגר בימים הקרובים. אנו מקווים כי הנושא יחזור להיות רלוונטי יותר בעתיד וכמובן ובמידה וזה יקרה, הפורום ייפתח מחדש. אנו מודים ל-זוארץ שולט על ניהולו של הפורום ומאחלים לה ולגולשים הצלחה בהמשך דרכם בתפוז.

מ'זתומרת "ניהולו"../images/Emo46.gif

זה ניהולה. ואו, זה סוגשל כואב
אני לא אוהבת לראות פורומים נסגרים, בעיקר לא אחרי שאני קוראת בהם 3 שנים/; בע אין לי מה להגיד יותר

kittycatbone

New member
../images/Emo45.gif

באמת עצוב וחבל. אפילו שאני גם מוצאת את עצמי הממ לא מצליחה באמת למצוא מה לכתוב כאן בעצם. זה חבל. ודווקא זה גם סתם סוגשל יובש. שיחזור מתישהו. כלומר...... יותר ממה שהיה אי פעם, אבל כשייצא סרט חדש או משהו אולי זה יחזור! בכל מקרה, תודה זוהר על הניהול והמסירות לפורום! מקווה שיום אחד יחזור הפורום.. למרות שאני מניחה שאני לא אהיה בו. אני תמיד אזכור את האנשים שהכרתי, החוויות שחוויתי. וכמובן אורלנדו מה

steila

New member
חבלל \:

חבל שסוגרים ,למרות שהייתי פה קצת זמן נקווה שלאורלנדו יהיו עוד דברים מפתיעים להציע

למעלה