היכן לרשום חברה? בארץ או חו"ל

היכן לרשום חברה? בארץ או חו"ל

שאלה די "לא ציונית", אבל הנושא חשוב ולגיטימי כי החוק מרשה זאת האם אפשר לקבל נקודות בעד ונגד רישום חברה בארץ ואו בחו"ל, נושא מיסוי חברות, ומיסים באופן כללי. היכן ניתן למצוא רשימה של רואי חשבון / עו"ד שעוסקים בכך באופן מקצועי? היכן ניתן למצוא רשימה של מדינות מועדפות לעיניין זה? האם עדיף לרשום חברה במדינה שיש לה סחר מיוחד איתנו(כמו ארה"ב) מה קורה למשל אם החברה בגלל אי הצלחה בתחילת הדרך לא מרוויחה כלל פשוט אין שום פעילות אמיתית מסיבות אובייקטיביות, האם זה סיפור בעייתי לסגור אותה? אני יודע שאני לא מקדם את האינטרס של המדינה כאן באופן ישיר, אבל יועצים מקצועיים המליצו לי לבדוק את הנושא הנ"ל. אבל אני חייב לבדוק מגוון אפשרויות. תודה

nirdagan

New member
גם לצורך מס הכנסה וגם לצורך מע"מ

אם החברה שלך חיה ופועלת בישראל היא תצטרך לשלם מיסים בארץ. כמובן גם לצורך ניכויים לביטוח לאומי לעובדים של החברה בארץ. בקיצור אין רווח משמעותי מבחינת מיסוי. ניר

nirdagan

New member
הערה כללית

כדי לדעת מה עדיף צריך הרבה פרטים בענין מה התכניות של החברה וכדומה. יש שיקולים מעבר למיסוי. למשל אם תרצה לגייס משקיעים יהיו משקיעים שיעדיפו חברה הרשומה בארה"ב. תלוי גם איפה עיקר הפעילות של החברה (האם הלקוחות ירצו לעבוד עם חברהישראלית וכדומה). לגבי סגירת חברה בארץ זה לא קשה לסגור חברה. אי אפשר לקזז הפסדים של חברה שנסגרה ולכן רצוי שהיא תגיע לאיזון לפני שתיסגר. ניר

ערן^25

New member
צודק.

הרבה חברות בוחרות להירשם דווקא בדלוואר, ארה"ב, מטעמי מיסוי. כנראה שיש דברים בגו. רצוי להתייעץ עם עו"ד בתחום המסחרי/דיני עבודה. מספרים של משרדים יש ברשת, ואם תרצה, אתה מוזמן לפנות אלי למייל ואני אפנה אותך למשרד שעזר לי והיה מצויין. ערן

למעלה