היכן ניתן למצוא תא סולארי שמפיק 1.5 וולט?

A M S T A F1

New member
היכן ניתן למצוא תא סולארי שמפיק 1.5 וולט?

אני מתכנן לבנות מטען סולארי לסוללה AAA

tweeg

New member
אתה הזוי

http://web.zap.co.il/models.asp?sog=E-Charger&keyword=%D7%A1%D7%95%D7%9C%D7%90%D7%A8%D7%99 בקשר למתח הספציפי אתה יכול לקנות שנאי או משהו

tweeg

New member
לא שאלת פעם..

משהו על יצור אנרגיה כדי למנוע שליטה כספית של מדינות ערב בשוק האנרגיה?

razc

New member
יש לי כזה, מעוניין למכור תמורת 100 ש"ח

פרטים במסרים

A M S T A F1

New member
החלום שלי הוא לחיות בחממה ירוקה מלאה ב

טכנולוגיה ירוקה ונקיה תחשוב שנישהו נותן לך שטח אדמה רחב ידיים ואומר תקים כאן חממה טכנולוגית עם ביית סולארי מערכות התפלת מיים וצמחייה לרוב לא הייתה רוצה?

tweeg

New member
אתה צריך הרבה כסף והרבה שטח

בשביל יצור מספיק אנרגיה+הטפלת מים וכו' כדאי לך לשאול בשיפוץ ובניה,בונים בית על הקטע עם האנרגיה סולארית יש שם כמה אנשים שמתעסקים עם זה שהייה לך בהצלחה עם זה

razc

New member
היו בעבר כמה פיתוחים כאלה

* יש בית בשדה בוקר ששומר על טמפרטורה קבועה ללא השקעת אנרגיה. * בקריית טבעון כמעת בכל בית יש קומפוסטר למיחזור פסולת אורגנית. * בתחילת שנות השמונים נערך מחקר באיזור ים המלח שתכליתו היתה להפיק אנרגיה מהפרשי טמפ' בין פני המים לעומק הים. המחקר הגיע לתוצאות יפות אך הופסק כי לא היו חומרים שעמדו בקורוזיה. נראה לי שהיום זה אפשרי. קרא על זה ואולי תמצא בזה שימוש.

A M S T A F1

New member
אני רוצה קודם לייצור גנרטור מבוסס מגנטים שייצ

שייצר יותר אנרגיה מהאנרגיה הראשונית שנכנסת אליו ראיתי בסרטון יוטיוב שזה אפשרי כי מגנטים מחזיקים 400 שנה אבל אני עדיין עובד על זה עדיין לא עליתי על דרך המלך

tweeg

New member
בלתי אפשרי לפי חוקי הפיזקה/כימיה

גנרטור בד"כ פועל על שריפה של חומרים לחומרים יש אנרגיה כימית מוגבלת וקבועה אתה לא יכול להפיק יותר ממנה אלא להשתמש ביותר אחוזים ממנה דוגמא:עם תחנות הכוח היו מבודדות יותר טוב את החום יותר אנרגיה היתה מושקעת בחימום המים והיה יותר קיטור ואז היה יותר כוח מניע לטורבינות אתה מדבר על שימוש במגנטים כדי ליצור כוח קבוע שלא נגמר? לדעתי לא אפשרי כי המגנטים יאבדו קוטביות(או משהו בסיגנון) בקיצור אתה רוצה פתרון קסם לבעיית האנרגיה בעולם ואתה מתעלם מחוקי הפיזיקה(או שאולי את לא מכיר אותם?) דווקא נכנסת לתחום שאני לא ממש מכיר יחסית(מגנטים) לפי וויקי:# חימום - חימום המגנט עד להגעתו לצבע אדום יבטל את המאפיינים המגנטיים שלו. # מגע - הטלה של מגנט אחד כנגד אחר באופן אקראי תבטל את המגנטיות במגנט שאליו מופנות ההטלות. # קירוב והרחקת המגנט ממגנט בעל עוצמה גבוהה יותר - החלשת שדה מגנטי חיצוני חזק שמשפיע על המגנט שברצוננו להוציא ממגנוט # הלמות פטיש ו/או הרעדה - פעולות כאלו יחלישו את כוחם המגנטי של אטומי המגנט. סביר להניח שהתעסקות עם חשמל תגרום לאחת מאלו הכי סביר זה להתחממות(נראה לי שזה תחום בחשמל שנקרא נגד) קראת במקרה את ג'ים ונהג הקטר שהיית ילד?:) אולי תעבור לפ' מדעים פופלריים? יש שם אנשים שמבינים יותר ואני בכלל לא מבין מספיק בזה

yo12

New member
אוי, מה? הפרפטום מובילה לא עובד? איזו אכזבה!

הייתי בטוח שחוקי שימור המסה והאנרגיה מצוצים מין האצבע.

razc

New member
ברוכים הנמצאים

גיליתי את הפורום במהלך חיפוש הקשור לפרוייקט שאני עובד עליו (כרגע הוא עדיין סודי). הפורום שלכם נראה מעניין וכנראה שתראו אותי כאן עוד הרבה...

tweeg

New member
נושא הפורום אכן מעניין

כרגע הפורום זה אני ועכשיו גם אתה בהצלחה בפרויקט ומקווה שתישאר פה(ותנסה להביא עוד אנשים)

למעלה