היכן ניתן לקנות פורניר

בוקי23

New member
תודה

העיסוק באמנות העץ היתה בשבילי מין טרפיה וזה עושה לי טוב ולאחרים

בוקי23

New member
לחברי הפורום כרטים ביקור שלי

הגעתי לפורום דרך קישור בפורום אוספים ואספנות בו אני חבר מזה כשנה עיקר האוסף שלי מלבד עיסוק בעץ הינו איסוף פירטי יודאיקה כמו- מאפרות- צלחות קיר -פותחנים -ומפיונים -הכל אם מוטיבים ישראלים בלבד החל משנות ה30 עד ימינו החומר העדיף הוא נחושת מעצבים או יצרנים מעודפים בצלאל\דייגי\פלבל\חקולי\אופנהיים\תמר\חן חולון ואתם מוזמנים להציץ גם בפורום אוספים ואספנות תודה לכולם ושבת שלום

yulevi

New member
בוקי

צצליץ שתבקר בשוק הפשפשים בחיפה,סביר שתמצא הרבה פריטים,מפעם לפעם אני נוסע לשם לחפש דברים מעניינים

אייבורי

New member
עבודות מדהימות

שאפו. אם תוכל לתת הסבר כיצד עושים עבודות כאלו מה התהליך בגדול וקצת טיפים, אני אשמח. בתודה מראש

בוקי23

New member
עבודות פורניר-הסבר

ראשית יש להכין את הפלטה שמצפים ע"י שיוף בנייר 80 סימון בעפרון את גבולות חלקי הפרניר ומסגרת מפורניר מתחילים במסגרת מסביב מתחילים לחתוך את חלקי הפורניר עם סכין יפני ומחברים עם נייר דבק אחד לשני כמו פסיפס במידה ורוצים שהקווים המשיקים יהיו מדוייקים(0)יש לחתוך פורניר אחד מונח על השני בגמר הפסיס מורחים דבק מגע אל שני החלקים מהדקים אם מערוך עץ או מתכת מסירים את נייר הדבק ליטוש ראשוני נייר 150 מילוי שפכטל בחריצים או ברווחים בגוון הכהה יותר לא בבהיר יבוש ליטוש נייר 180 מריחת סינדינג סילר מדולל כ4-5 שכבות משמש גם כמונע רטיבות יבוש 8ש ליטוש 180 קל פוליטורה בגוון הרצוי יבוש 2 ש ליטוש 240 ומריחה אחרונה של פוליטורה

למעלה