היכרות

seavan

New member
היכרות

שלום לכולם שמי סיון ואני מעוניינת מאוד לדבר ולהכיר קודם ובהמשך לפתח קשר זוגי רציני ומחייב עם מישהו מכאן גם עם אוסידי נמוך עד בינוני {לא משנה איזה) עליי: ה=ocd שלי הוא בינוני עם עליות וירידות {יו-יו}, וביום יום אני פעילה באופן בינוני {מבחינת יציאות החוצה כלומר= עם כלבתי קרוב לבית,לעבודה ולסידורים רק שלי} ה=ocd שלי מתבטא ב: 1/ אי אפשרות לנקות(את הבית רק אבק עם סמרטוט) ולשטוף כלים(רק את שלי אני שוטפת) ולזרוק זבל וניירת 2/ בדיקות כדי לוודא שלא נפל לי כלום או לא איבדתי כלום או לא שכחתי משהו {חשוב ויקר!!!} וכ'ו מתוך חשש מלעשות טעות פטאלית בנוגע לעצמי ולאחרים 3/ יש לי מחשבות טורדניות בקשר לכל אלה אבל משתדלת ביום להעסיק את הראש שלי במחשבות אחרות אבל בלילה המחשבות הטורדניות באות לי כסיוטים אז לא תמיד השינה שלי משהו כל כך אני נעזרת דרך ביטוח לאומי ואני עובדת במפעל שקוראים לו ״המשקם״ שהם מצאו לי. אני בת 34 ומפתח-תקווה אני מחפשת: א/רק מישהו בגיל 30-36 ב/ושמאובחן באמת עם אוסידי(אל תתבייש לפנות אליי זה רק בינך לביני), ג/רווק בלי ילדים, ד/לא מעשן, ה/לא שותה אלכוהול יותר מידי ואם שותה אז שלא משתכר קשה, ו/לא לוקח סמים, ז/לא מהמר, ח/לא אלים, ט/מעוניין בקשר רציני+נישואים וילדים(לא חייב אם לא רוצה הכל טוב) (שסיים לשחק משחקים כלומר מישהו שבשל לזוגיות ועם כוונות רציניות ושיודע מה זאת זוגיות ואיך מתנהגים בזוגיות תודה וסליחה אבל זה בגלל סיבה מוצדקת שלי מקווה שתבינו וכל זה תודה) י/אוהב כלבים ולא אלרגי אליהם!!!!!, כ/שיקבל אותי כמו שאני ועם ראש פתוח בעיקר ומבין ומתחשב ושיודע להקשיב ולתמוך ולעודד ולהיות שם כשצריך!!!!, ל/בעל רכב אבל לא חייב פשוט נוח (מעדיפה מישהו מפ״ת, רמת גן ולא רחוק מזה(כי אני לא מסוגלת לנהוג (יש סיבה!!!)ואז יותר קל מבחינת תחבורה ציבורית תודה וסליחה)!!!!!), מ/שעשה צבא(חשוב לי ויש סיבה תודה וסליחה מקווה שתבינו ) נ.ב סליחה מכל הלב והנשמה על הרשימה הארוכה אבל פשוט אלא דברים שמאוד חשובים לי בזוגיות מקווה שתבינו

למעלה