היכרות

היכרות

אני אשמח לספר על עצמי ועל זוגתי קצת יותר... אבל קודם ארצה לקרוא קצת עליכן ועל מה הייתן רוצות לראות בפורום שלנו
, מה תרצו שייחד את הפורום שלנו מול כל שאר הפורומים ללסביות ברשת?

אני מקווה לא להשמע לעוסה

אני אשמח מאד מאד למפגשי פורום. "ליינים" של "מסיבות נשים" לא עושות לי את זה. זה שיעתוק מוחלט של מסיבות' סטריטים' : מוסיקת טראנס רועשת ללא כל יכולת הידברות. שנית, אשמח לדיונים מגדריים ופוליטיים וכו' (אני יודעת שאני מזמינה חזרות קלישאיות על מנטרות פולטיות רדיקליות, אבל אם יש לכך נגיעה אישית לחיים שלנו זה יכול להיות מעניין). שלישית, אני אשמח לשרשור יומי אשר מתעסק ב'חיים בכללם'. למעשה אין פורום אשר דן ב'חיים בכללם' (איך עבר עליך יומך וכאלו), ובסופו של יום אני מאמינה שלהיותנו לסביות יש נגיעה ל'חיים בכללם', ולפעמים בפורום שעוסק בנושא X, מאד מעניין לדבר על נושא אחר ולהיווכח איך בסופו של יום אותו נושא אחר חוזר לנושא X. i guess

בת עולם

New member
אני לא מכירה פורומים אחרים של לסביות

כן הייתי שמחה אם יהיו מפגשי פורום ובדיוק כמו שבת לסבית כתבה שיהיו מפגשים נעימים, שאפשר להכיר, לדבר, לבלות, ולא מפגשים שהם בעצם מסיבות רועשות ושהיא אפשר בכלל לתקשר בהן שיהיו דיונים מעניינים וגם שיחות על החיים בכלל

dify

New member
אך, פנטזיות...

אני דווקא גולשת הרבה בפורומים ואני רואה כל מיני צורות. אז מה אני הייתי רוצה :) 1. מקום שיש בו שיח בין המשתתפות. לא רק לייעץ ולהתייעץ אלא משהו שיש בו איזה קשר חברתי שמעבר לנושא עצמו. או כמו שאנחנו (זוגתי ואנוכי) קוראות לזה- שרשורים עם בטן- כשיש תגובה לתגובה לתגובה ונפתחים דיונים קטנים בתוך השרשור (לא מצב שיש שאלה אחת ואז כל אחת עונה את התשובה שלה וזהו). 2. מקום שאפשר להעלות בו שאלות מכל מיני בסוגים. החל ממחשבות ותהיות על החיים בכלל, על החיים הלסביים בפרט, וגם סתם דברים שלא חייבים להיות קשורים לרומו של עולם. (אבל בלי בלי בלי שרשורי "מה נשמע" רייקים שכאלה) אני מכירה מפורומים אחרים שרשורים "דברים טובים שקרו לי השבוע" ודומיהם שבעיני הם מקסימים ותורמים מאד להיכרות עם הנפשות הפועלות מעבר לתכני הפורום.. 3. בפנטזיה שלי (לעתיד...) הייתי רוצה שתיווצר איזשהי קבוצה חברתית. מפגשי פורום וכד'. מישהי דיברה פה על הזכות להיות דחוס שעות במבנה בטון גדול מעושן ורועש כאופציה הנפוצה לבילוי מחוץ לבית... הייתי רוצה לפנטז שהתגבשות של פורום כשכזה תיצור איזשהי אלטרנטיבה. ערבי משחקים? מסיבות "כיתה"? הייתי במפגש של פורום אחר, למסיבת פורים, שהיה ממש מוצלח, גם כי כולם שם הכירו את כולם והפורום מאד מגובש, וגם כי הם לא התפשלו לעשות מעיין מסיבת כיתה שכזו באמצע החיים וזה היה ממש כייף ושונה :) אבל אני ממש מקדימה את המאוחר:) הייתי רוצה פורום שיעסוק בעיקר בדברים שמאפיינים את גילאי ה30+- (נושאי זוגיות, הקמת בית/משפחה/קריירה/יחסים עם משפחות המוצא וכד') כך שאני לא אמצא את עצמי שוב מדברת על ההיא מכיתה יב'3 :)

למעלה