היכרות

seavan

New member
היי חברים, אני מאוד אוהבת את הקבוצה הזו ורציתי לשתף אתכם במשהו. אני רווקה ואני מאוד מחפשת בן זוג. מאחר ויש לי אוסידי אני מאמינה שיהיה לי הרבה יותר קל עם בנזוג שגם לו יש אוסידי כדי שנוכל להבין אחד את השני ולכן אני מפרסמת את עצמי כאן.

אז קצת על עצמי:
אני סיון, בת 34 מפ"ת. כרגע בחל"ת בעקבות הקורונה. אני לומדת משחק אצל יורם לוינשטיין. אוהבת חדרי בריחה. יש לי כלבה חמודה. חשוב לי בחור שיאהב כלבים. אוהבת סרטים, הצגות, רכיבה על סוסים וכמובן לראות סדרות. אני לא שותה אלכוהול ולא מעשנת יש לי זיקה קלה למסורת (שומרת כשרות אבל לא שבת).

מעוניינת להכיר רווק ללא ילדים, לא מעשן רציני שבשל לזוגיות. בחור עם ראש פתוח, מבין ומתחשב, שיודע להקשיב, לתמוך, לעודד ולהיות שם כשצריך.

אם יש מישהו שנראה לו שנוכל להתאים אז אפשר לכתוב לי בפרטי. חוץ מזה, אם אתם מכירים מישהו שיתאים, אשמח שתפנו אותו אלי. המון תודה ובהצלחה לכולם!

קבצים מצורפים

• B14F72F3-FE9D-439C-92E0-C2BFFBEDE1DB.jpeg
    B14F72F3-FE9D-439C-92E0-C2BFFBEDE1DB.jpeg
    KB 736.9 · צפיות: 4
נערך לאחרונה ב:

ds5007

New member
היי סיון, את מצד אחד רוצה בחור פתוח אבל מצד שני את לא מסוגלת להתפשר. את דורשת מהבן זוג הפוטנציאלי שיהיה מוכן לגדל איתך בנוסף לכלב שכבר יש לך עוד 2 כלבים ומציבה את זה כתנאי ושאם לו אז אין בכלל מה להמשיך לדבר. דרישה מיותרת וקטנונית

seavan

New member
קודם כל אני לא דורשת כלום אני מבקשת ודבר שני אני מתכוונת שיהיה פתוח מבין ומקבל לגבי האוסידי שלי ודבר שלישי אני ביקשתי שיאהב כלבים ולא דרשתי ולא אמרתי כמה אני רוצה לגדל איתו בעתיד פשוט כי יש לי כלבה וזאת עסקת חבילה חשוב לי שיאהב גם אותה וירצה לגדל אותה יחד איתי
לא צריך לתקוף אני לא דורשת כלום אלא פשוט מבקשת כי זה חשוב לי וזה בכלל לא מיותר וקטנוני

ds5007

New member
ממני ביקשת לא רק שאקבל את זה שיש לך כלבה אלא גם שאתחייב מראש שבעתיד יהיו לך עוד 2 כלבים שגם אני אצטרך לטפל בהם, ואמרת שזה תנאי שלא תתפשרי עליו

seavan

New member
קודם כל מי אתה?

ודבר שני אני לא דורשת אני מבקשת כי אני אוהבת כלבים ורוצה לפחות עוד אחד לא צריך שניים אלא לפחות עוד אחד כי הם עושים לי טוב בנשמה ועושים לי אושר מהגיהנום הזה שנקרא אוסידי מה רע בזה
ולא אמרתי שזה תנאי שלא אתפשר עליו אבל זה משהו שמאוד אני אהיה רוצה

ודבר שלישי חשוב לי שהבן זוג גם יטפל בהם ויגדל אותם ולא רק שהכל יפול עליי

in bal1

Well-known member
קודם כל מי אתה?

ודבר שני אני לא דורשת אני מבקשת כי אני אוהבת כלבים ורוצה לפחות עוד אחד לא צריך שניים אלא לפחות עוד אחד כי הם עושים לי טוב בנשמה ועושים לי אושר מהגיהנום הזה שנקרא אוסידי מה רע בזה
ולא אמרתי שזה תנאי שלא אתפשר עליו אבל זה משהו שמאוד אני אהיה רוצה

ודבר שלישי חשוב לי שהבן זוג גם יטפל בהם ויגדל אותם ולא רק שהכל יפול עליי
הי סיוון.כל חיי אני מגדלת כלבים מאד אוהבת אותם.אבל רק מציעה לראות כרגע איך את מסתדרת עם בן זוג וכלב אחד.
כי אני מניחה שתרצו לצאת לבלות בכל מיני מקומות מחוץ לבית.מנסיון שלי לא תמיד קל למצוא מי שיהיה עם הכלב בזמן שאתם מחוץ לבית ושאת סומכת עליו.
אז קל וחומר שני כלבים.

למעלה