הילדים בפס"ע מעצבנים אותי

M00sad

New member
אז למה לא עפות חסימות...../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

אני רואה שאני לא היחיד שזה מפריע לו....

iEyal

New member
כי זה לא פורום אישי שלי... ../images/Emo4.gif

ויש לתפוז כללים משלו

kobibm13

New member
כי....

בדרך כלל חוסמים שמישהו ממש מציף את האתר(כמו ניסים-כן אני הייתי בזמנו) או עובר כל הזמן על החוקים.... ולא חוסמים על דיבור של שטויות....

kobibm13

New member
למה חבל....

בוא נגיד שאותי היית חוסם...בסדר לא מזיז לי אבל! מה עם כל החדשים שמדברים שטויות ובאו לפה בכדי ללמוד משהו? גם אותם תחסום? ומה גם שאני לא מדבר שטויות כל הזמן אלה לפעמים טועה ואז פשוט כל אחד שיש לו תחת בפורום הזה(הרגיל) מתחיל לריב ולקלל ולומר יותר שטויות ממה שאני אמרתי...

AndreyS

New member
למה לא?

פעם ראשונה דיבר שטויות תשלח לו אזהרה. פעם שניה תמחק לו את ההודעה. פעם שלישית תחסום...

avivdv

New member
הוא (קובי) כבר עבר את כל השלבים.

ולמה את לא מגלה מי זה "תופס התחת"
.. אגב, "תופס התחת" זה אני
.

kobibm13

New member
דווקא הפעם

זה לא היה מכוון אליך.... אלה לכל מי שאוהב להתחיל בויכוח על כל טעות קטנה שאני עושה.... או שמישהו אחר עושה.. והתופסי תחת העיקריים הם: MOOsad Ic@man anderys(לא יודע מאיפה הוא קשור אבל בזמן האחרון נדחף לכל ויכוח) וזהו בערך....אלה כל התוקפנים בפורום....בעיקר....

avivdv

New member
בוא ננסה להבין,

למה הם (ואני) תוקפים אותך. הסיבה פשוטה
כל דבר שאומרים שאתה טועה בו, אתה חוזר על הדברים שטעית בהם וממשיך להתווכח. אתה מקשר דבר לדבר בלי שום היגיון. וסתם כי אתה מעצבן.

kobibm13

New member
קודם כל

להתווכח זה בדם שלי... ומתי שאני מבין שאני טוןעה אני מודה בזה... וזה קרה כבר כמה פעמים....

kobibm13

New member
כבר שאלתי אותך מקודם...(לא פה)

איזו גישה בדיוק? ציין והסבר!

AndreyS

New member
איזה דביל...

דבר ראשון אתה לא תכתוב את השם שלי לפני שתלמד לכתוב אותו עם אות גדולה. אם זה לא מתאים לך אז עדיף שלא תכתוב אותו בכלל. דבר שני אתה לא תגיד לי לאיזה ויכוח להידלף. אתה וכל החברים שלך ממש מפריעים לי פה ובא לי להגיד את זה וכמו שאתה יכול לראות אני ממש את הרצונות שלי.

kobibm13

New member
אני ירשום כל שם שבא לי

איך שבא לי.... וזה ממש לא מעניין אותי שאני מפריע לך....

למעלה