הילדים בפס"ע מעצבנים אותי

kobibm13

New member
לא אבל הוא לא יכול

לחשוב שהוא יאמר שאני מפריע לו ואז אני פשוט יפסיק לדבר... זה ממש לא מעניין אותי שאני מפריע לו!

AndreyS

New member
אממ כנראה שכן מעניין אותך..

אחרת בכלל לא היית מגיב למה שאני כותב לך... אתה עוד רגע מגיע לשלב שאתה הולך לספר לנו שאתה עובד בפלאפון וגם דוד שלך ואמא שלך עובדים שם והמנהל מתקשר אלייך כל ערב לדווח מה הוא הולך לעשות למחרת בבוקר. נכון שעוד חצי שנה פלאפון תשיק את Samsung 2004i? או 2005 אולי? ודווקא במקרה שאתה לא כותב את השם שלי נכון אתה לא תבליג על הבקשות שלי.זכותי לבקש שיפנו אליי בצורה שוויונית ולא ימעיטו בערכי או בערך השם שלי.

kobibm13

New member
כל עוד זה נוגע אלי אני כן יגיב.....

ואת השם שלך כל אחד יכול לרשום איך שהוא רוצה... אבל! זכותך המלאה לבקש שירשמו אותו איך שאתה רוצה...

kobibm13

New member
בקשר למה?

בקשר לשם שלו אני יכבד את כבודו בלה בלה בלה בלה בלה..... גם אני לא רוצה שהמורה הבת *ונה שלי תרשום את השם שלי עם e במקום עם i... זה אותו מקרה...(או לפחות דומה)

avivdv

New member
לא מעניין אותך איך לכתוב אנדרי

באנגלית, אבל חשוב לך שהוא ידרוש את זה מאחרים

kobibm13

New member
לא...

הוא ביקש לכבד את השם שלו וזה משהו שגם אני הייתי רוצה שיעשו... sooo....הבנת?

avivdv

New member
תגובה אחרונה שלי...

כבר אין לי כח לשטויות שלך
אם הוא מבקש שיכבדו את השם שלו, למה אתה לא מכבד

iEyal

New member
אז אולי תבין את הרמז כבר...

ועוד דבר... חדשים שבאים וטועים זה נסלח אבל אחד שכל הזמן טועה וכבר לא נחשב לחדש בפורום אבל ממשיך לטעות ועוד מתווכח על הטעויות שלו - זה כבר עובר גבול.

avivdv

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo45.gif

והוא כנראה לא מבין את זה.

kobibm13

New member
אביב שתוק.....

אולי לא בא לי להבין???!??!?!?! מדינה חופשית....יש חופש דיבור ....! לא אתה ולא אף אחד פה יאמרו לי מה לעשות או לא לעשות! וכל עוד אני לא עובר על החוקים לא יחסמו אותי... אז תסתדרו עם זה ותלמדו לחיות עם זה....

יאללה..... איזה מעיק אתה!!!

אביב יא מציק תפסיק להיות ילד קטן ולענות על כל דבר שני שהוא אומר... יאללה זיינת לי את השכל... אולי הוא לא היה בסדר אבל זה לא אומר שאתה צריך ככה להתנהג... אז הוא רשם שטויות... אוווווווי תגיד לו באיזה מסר שהוא טועה ושתוק כבר... כל סיפור קטן אתה מנפח???

avivdv

New member
היית חייב להקפיץ אץ השרשור הזה../images/Emo35.gif

חשבתי שכבר גמרנו עם כל העסק הזה
.

iEyal

New member
טעות

ברגע שאתה מוסר מידע שגוי פעם אחר פעם אחר פעם וגורם לגולשים תמימים לחשוב דברים שיכולים לגרום להם לנזק כספי או רכושני יש לנו זכות מלאה למנוע ממך כתיבה בפורום

kobibm13

New member
אף פעם

לא מסרתי מידע או מידע שגוי בקשר לקניית מכשיר או גרמתי נזק כספי למישהו... כל אחד עושה שיקולים שלו. בדרך כלל הטעויות שלי מתבטעות בסוג הרשת... איכות מצלמה... יש משהו/אין משהו.... וכו'.... אף פעם לא במשהו כמו: בטח תקנה זה מכשיר מדהים!! רוץ לקנות לפני שיגמר! בחיים לא עשיתי ואני לא יעשה כזה דבר...

iEyal

New member
לא אמרתי שעשית

זאת רק היתה דוגמא למתי אתה לא יכול להגיד כל מה שאתה רוצה מתי שאתה רוצה...לטענתך...

למעלה