הילדים האלו

לילך979

New member
סערה נפשית

הילדים האלו עד שהם מגיעים לשלב שחושבים בו לשתף - עוברים סערה נפשית גדולה . אף אחד לא בוחר נטיה זאת . הוא מתפכח להכיר בה לא במעט כאב . אף אחד לא בוחר להיות שונה מרצונו הטוב . והבדידות הגדולה הזאת המלווה אותם בתהליך ההכרה שלהם במה שהם , עם כל הניסיונות אולי זה לא , עם כל המאמצים לבדוק אולי בכל זאת זה אפשרי אחרת . והכל הכל לבד . בלי תמיכת הורים . בפחד גדול . זה לא פיקניק . אז כשהם מגיעים סוף סוף לאומץ להודות בכך בפני עצמם ואח"כ בפני ההורים , הם זקוקים לחיבוק הכי חם ואוהב שלנו ושל החברה .

נכון

ולכן מעתה אמחק כל תגובה מתלהמת ומתסיסה
מקום הבורות, הטיפשות והבערות מחוץ לפורום זה.

לילך979

New member
הילדים האלו

הילדים האלו עד שהם מגיעים לשלב שחושבים בו לשתף - עוברים סערה נפשית גדולה . אף אחד לא בוחר נטיה זאת . הוא מתפכח להכיר בה לא במעט כאב . אף אחד לא בוחר להיות שונה מרצונו הטוב . והבדידות הגדולה הזאת המלווה אותם בתהליך ההכרה שלהם במה שהם , עם כל הניסיונות אולי זה לא , עם כל המאמצים לבדוק אולי בכל זאת זה אפשרי אחרת . והכל הכל לבד . בלי תמיכת הורים . בפחד גדול . זה לא פיקניק . אז כשהם מגיעים סוף סוף לאומץ להודות בכך בפני עצמם ואח"כ בפני ההורים , הם זקוקים לחיבוק הכי חם ואוהב שלנו ושל החברה .

הי לילך, מה שכתבת מחבר אותי מאוד לשיר

שפעם כתבתי, בגיל הטיפשעשרה: רציתי לספר לך אלוהים רציתי לספר לך אלוהים, על היום בו נקברתי בארון הקבורה של החיים. היה זה יום סגריר וכלל לא מיוחד בשנת אלף תשע מאות תשעים ואחד. בראשי התרוצצה מחשבה על מישהו נחמד שלמד בכיתה ליד. פתאום, באמצע שום מקום, יצא מגופי נוזל לבנבן, ומאז הכל כבר היה מובן. למה, אלוהים, בגיל כל כך צעיר ובלי לשאול אם אני מוכן, או מעוניין, או רוצה להסתיר, הפלת עלי "תיק", שמטיל עלי אימה, שאת נשימתי מחניק ועל חיי מעיק. למה, אלוהים, לא מנעת ממני, להיקבר בארון הקבורה של החיים?

לילך979

New member
לך הארוניסט

תודה ששיתפת . זה בהחלט מביע את הכאב , האימה , הקושי לקבל את הדין ואולי מאפשר להבין שאלו מספיק כבדים על מנת לא להוסיף כאב ביחס החברה וההורים להכרה . אני שמחה שאתה כבר רחוק מזה . ויודע שיש חיים והם יפים אחרי הקבלה וההכרה בדבר . באהבה . אשמח לקרוא לך בשם אחר . האם תרשה לי ? לילך .

לילך979

New member
לארוניסט

לא יודעת אם זה מתאים לך אבל נגיד קיצור של הארוניסט : ארי . מה דעתך ?

למעלה