הילינג וקריסטלים

הילינג וקריסטלים

רבות דובר בפורום הזה על טיהור מיוחד של קריסטלים. אני יודעת שאתם "לא כאן" (מה? קצת חגים כולם נעלמים? מה קרה??), אבל בהזדמנות, כשזה יבוא לכם טוב, בואו נקבץ את המידע שיש לנו על טיהור מיוחד של אבני קריסטל? עשיתי חיפוש קל באינטרנט, וגיליתי שאין בשום מקום מידע כמו שעלה כאן מדי פעם על טיהור מיוחד של אבנים ספציפיות. כולם מדברים על שטיפה במי ברז, מים עם מלח, והטענה. ברור לי שזה כללי. מי מתחיל?

ינוקא1

New member
שבוע טוב ומוצאי יו"כ שמח.

יש לכל אבן צורך בניקוי אישי וטיפול אישי. לפעמים גם יש צורך לשחרר לטבע אבנים שהשתמשנו בהם יותר מידי , ופשוט להגיד להן תודה שעזרו לנו ולהחזיר אותם לטבע. בעיקרון צריך לתקשר עם האבן - להניח עליה את היד , לשאול מה היא צריכה , ולקבל איזושהיא תמונה. אני כרגע משתמש רק בקוורץ גנרטורים - ועשיתי הפסקה עם שאר האבנים. להטענה שלהם צריך לשים אותם במיים חמים , בדרך כלל עם מלח (זה בקוורץ גנרטורים היותר "טבעיים") , ולתעשיתיים שהם בדרך כלל יותר שקופים - מיים חמים עם תבלינים. לניקוי לאחר טיפול מאסיבי - קבורה באדמה. יש לשאול (בעפעוף \ מטוטלת וכו') לאחר שימוש באבן האם האבן צריכה את אחד מהטיפולים הנ"ל. הטיפול עם המיים החמים גם כן גורם לקוורץ טבעית להיהפך ליותר בהירה ופחות עכורה. תופעה לא נחמדה שגליתי בעקבות הטיפול הנ"ל : פעמים רבות קוורץ גנרטורים גדולים מורכבים משברים של קוורץ שהדביקו אותם בדבק. המיים החמים שוברים את הדבק הזה , ואז שומעים צליל של היסדקות והאבן פשוט מתפרקת. יש כאן עוד שרשור עם קצת מידע בנושא : http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=122&MessageId=154603281

ינוקא1

New member
בשרשור ההוא הובעה דיעה

שלמען האמת לא חשבתי עליה עד שקראתי (כרגע , משום מה הקישור שם לא עובד). נטען שם כי האבנים נכרות בתנאים קשים על ידי פועלים , משווקות בצורה תעשיתית על ידי מונפולים , ושלקנות אבן בחנות זה לא בדיוק "הוליסטי". בעקבות המאמר רציתי להחזיר לטבע את כל האבנים שלי חוץ ממה שאני משתמש בהן באופן קבוע , אך הורו לי במסר לא לעשות זאת ולהחזיר רק שלושה אבנים שכנראה היו כבר "מרוקנות" מרוב שימוש. עם זאת המאמר הביא אותי למחשבה שאולי בארצינו שאיננה משופעת כל כך באבנים , אך לעומת זאת כן משופעת בצמחיה - סוג ההילינג הנכון יותר הוא הילינג בעזרת צמחים. (מצאתי וגם כתבתי כאן בעבר שאם לוקחים למשל ענפי הדס או ענפי זיית או כמעט כל עץ אחר , ניתן לבצע באמצעותן הילינג עוצמתי מאוד לא פחות (ובדרך כלל יותר) מאשר הילינג עם קריסטלים. כנ"ל הנחה של הענפים הללו על צ'אקרות וכדומה , מסייעות לפתיחה שלהן , כמו שעושים קריסטלים. ה"טיהור" של העפים הללו הוא בדרך כלל שטיפה קטנה , והחזרה לכלי עם מיים שעומד בשמש. הצמחים מטבעם מטהרים אנרגיות שליליות ומשתמשים בהם כמזון בדיוק כמו שהם משתמשים בפחמן דו חמצני. עם זאת אני חייב לסייג שכששאלתי על זה , אמרו לי שלפעמים הילינג בעזרת צמחים יהיה יעיל יותר מקריסטלים ולפעמים קריסטלים יהיו יעילים יותר).

גרניום...

יש לי נסיון טוב עם הילינג בשיתוף עם גרניום. מעניין מאוד לנסות גם עם יסמין. אני תמיד מתקשה לקבל את הכללים הכלליים האלה עבור כל יצור, לעשות ככה וככה. איך זה יכול להיות נכון?.. לא כל אבן דורשת התייחסות שונה? מאוד אהבתי את הרעיון של השיכחת שהובע בשרשור שהבאת. זה מסתדר לי ממש טוב... שבשביל לטהר חפץ צריך לשכוח ממנו..

למעלה