הינה זה מתחיל. תופעה קשה בגלל החיסון שגרמה למוות.

רוב הזמן נח

Well-known member
כמו שלקח זמן לראות את ההשפעה הטובה של החיסון, ככה יקח זמן עד שיראו את התופעות הלא טובות. וזה מתחיל.

צילום מסך (74435).png

Harrington

Well-known member
מנהל

הינה זה מתחיל. תופעה קשה בגלל החיסון שגרמה למוות.​

א. תופעת הלוואי הזאת אינה חדשה וידועה זה מכבר. פטירה ממנה זה מה שחדש כאן.
ב. מצער ועצוב ככל שהמקרה יהיה, ראשית עדיין צריך לוודא קשר סיבתי בין החיסון לפטירה. שנית עדיין מדובר באדם אחד מתוך עשרות מליונים שקיבלו את החיסונים. כך שמכל בחינה סטטיסטית, בוודאי ביחס למקרה הפטירה מתוך נדבקי הנגיף, לא מדובר בשום דבר משמעותי (קשה ככל שזה לכתוב זאת על מקרה טרגי כזה).

רוב הזמן נח

Well-known member
א. תופעת הלוואי הזאת אינה חדשה וידועה זה מכבר. פטירה ממנה זה מה שחדש כאן.
ב. מצער ועצוב ככל שהמקרה יהיה, ראשית עדיין צריך לוודא קשר סיבתי בין החיסון לפטירה. שנית עדיין מדובר באדם אחד מתוך עשרות מליונים שקיבלו את החיסונים. כך שמכל בחינה סטטיסטית, בוודאי ביחס למקרה הפטירה מתוך נדבקי הנגיף, לא מדובר בשום דבר משמעותי (קשה ככל שזה לכתוב זאת על מקרה טרגי כזה).
כל אדם שמתחסן הוא אדם אחד שזה יכול לקרות לו. אם יש סיכון כזה, זה אומר שמי שלא בסיכון לחלות קשה, לא צריך לקחת סיכון כזה מהחיסון.

Harrington

Well-known member
מנהל
כל אדם שמתחסן הוא אדם אחד שזה יכול לקרות לו.
בוודאי. אבל בכל זאת יש סבירות סטטיסטית. על-פיה הסיכוי לכך, כל כך נמוך, ודאי לעומת הסיכוי להיפגע מהנגיף עצמו, שמה לעשות, זה לגמרי עדיין שווה את זה.
אם יש סיכון כזה, זה אומר שמי שלא בסיכון לחלות קשה, לא צריך לקחת סיכון כזה מהחיסון.
עם זה אני לא מסכים. ראשית ראינו לצערנו מספיק אנשים ש'לא אמורים לחלות במחלה קשה' ובכל זאת נפגעו קשה (לרבות מקרי פטירה רבים) מהנגיף. בוודאי שסטטיסטית כמות האנשים שזה קרה להם עולה פי כמה וכמה (אלפים ויותר) על-פני אלו שקרה להם משהו קשה מהחיסון. שנית תופעות הלוואי של הנגיף לטווח הארוך עדיין לא ברורות. כך למשל אם עסקינן בבעיות לבביות, יש רבים ששריר הלב שלהם נפגע דווקא מהנגיף, בעיה רפואית שהם כנראה יאלצו לחיות איתה כל חייהם.

התוצאה איך שלא תהפוך את זה, לפי המידע הקיים היום, עדיין לחלוטין בעד החיסון.

דיברגנט חדש

Well-known member
יש לאישה המסתורית הזו שם?
או שזה אחד באפריל?
גם אם היה אחד באפריל, יש דברים שלא צוחקים עליהם, בטח לא מוות של בחורה צעירה
לא יאומן, עד לאיפה הפרו חיסונים יכולים להגיע בשביל לסנגר על החיסון המושלם והקדוש (n)

AVIKO13

Well-known member
כמו שלקח זמן לראות את ההשפעה הטובה של החיסון, ככה יקח זמן עד שיראו את התופעות הלא טובות. וזה מתחיל.

צפה בקובץ המצורף 20311
אין תרופה ללא תופעות לוואי
ואין ניתוח עם 100% הצלחה
ועדיין
בעולם ללא תרופות וחיסונים היו הרבה יתר מתים .

זכורני שקראתי על אנשים שמתו בניתוח אפנדיציט ( שחשב לקליל ויש אפילו כאלה שחוזרים לעבודה בו ביום משולחן הניתוחים)
זו עדיין לא סיבה להפסיק ניתוחים אלה.

רוב הזמן נח

Well-known member
אין תרופה ללא תופעות לוואי
ואין ניתוח עם 100% הצלחה
ועדיין
בעולם ללא תרופות וחיסונים היו הרבה יתר מתים .

זכורני שקראתי על אנשים שמתו בניתוח אפנדיציט ( שחשב לקליל ויש אפילו כאלה שחוזרים לעבודה בו ביום משולחן הניתוחים)
זו עדיין לא סיבה להפסיק ניתוחים אלה.
בוודאי שזאת סיבה לא לרוץ לנתח. במיוחד שגילו פתאום שאנטיביוטיקה כשיש דלקת אפנדיציט בהרבה מקרים פותרת את הבעיה ולא צריך למהר לניתוח. גילו למעשה שבעבר עשו המון ניתוחים כאלה סתם.

זה שיש טיפול לא אומר שאתה צריך לקבל אותו. צריך להתאים את הניתוח / חיסון לאנשים שצריכים לקבל אותם.

קירשנבאום8

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 20311
הנה הפרטים שביקשתם לדעת:

בני משפחתה של בת 22 שנפטרה מדלקת בלב: הטיפול בביה"ח היה לקוי​

אחרי ששיראל הלאל קיבלה את החיסון השני נגד הקורונה, היא לקתה בדלקת בשרירי הלב ואושפזה במחלקה לטיפול נמרץ בזיו שבצפת. כעת, משפחתה זועמת: "לא ניגשו אליה - והיא קרסה להם מול העיניים"
| יום רביעי, 31.3
שיראל הלאל הייתה בחורה בריאה בת 22. אלא שאז היא קיבלה את החיסון השני ולקתה בדלקת בשריר הלב - תופעת לוואי מוכרת שגם חולפת עם טיפול נכון. אבל טיפול כזה, לטענת משפחתה, לא הגיע - והיא נפטרה בשבוע שעבר.
"לפני שבועיים היא קיבלה את החיסון השני של הקורונה", סיפרה בכאב אחותה נופר, אחות במקצועה. בהמשך, טענה שיראל בפני אחותה כי היא חשה ברע, ולעיתים גם סובלת מכאבי שרירים. "אמרתי לה, קחי 'נורופן'. לא עוזר? מחר בבוקר לכי לרופא".

אבל המצב רק החריף ושיראל החלה לסבול מקשיי נשימה וכאבים בחזה. "באתי אליה הביתה והיא אמרה לי, 'אני פשוט לא יכולה עוד'", נזכר בן זוגה אייל. "היא אמרה שהיא לא מצליחה לנשום ושכואב לה החזה. היא הייתה חלשה, אז ישר נסעתי לבית החולים 'זיו' שבצפת".

"הנה זה מתחיל" הייתה הכותרת לתחילת פוסט זה, אבל בטעות יסודה: זה התחיל מזמן, מיד לאחר תחילת החיסונים, רוב המקרים לא דווחו, הידיעות עליהם צונזרו, אפשרו לפרסם רק מקרי מוות "מקורונה" ואני קיבלתי כבר מאות ידיעות עם שמות הנפטרים והנפגעים שלא תמצאו בערוצים הראשיים של המדיה.

קירשנבאום8

Well-known member
הנה הפרטים שביקשתם לדעת:

אחרי ששיראל הלאל קיבלה את החיסון השני נגד הקורונה, היא לקתה בדלקת בשרירי הלב ואושפזה במחלקה לטיפול נמרץ בזיו שבצפת. כעת, משפחתה זועמת: "לא ניגשו אליה - והיא קרסה להם מול העיניים"
| יום רביעי, 31.3
שיראל הלאל הייתה בחורה בריאה בת 22. אלא שאז היא קיבלה את החיסון השני ולקתה בדלקת בשריר הלב - תופעת לוואי מוכרת שגם חולפת עם טיפול נכון. אבל טיפול כזה, לטענת משפחתה, לא הגיע - והיא נפטרה בשבוע שעבר.
"לפני שבועיים היא קיבלה את החיסון השני של הקורונה", סיפרה בכאב אחותה נופר, אחות במקצועה. בהמשך, טענה שיראל בפני אחותה כי היא חשה ברע, ולעיתים גם סובלת מכאבי שרירים. "אמרתי לה, קחי 'נורופן'. לא עוזר? מחר בבוקר לכי לרופא".

אבל המצב רק החריף ושיראל החלה לסבול מקשיי נשימה וכאבים בחזה. "באתי אליה הביתה והיא אמרה לי, 'אני פשוט לא יכולה עוד'", נזכר בן זוגה אייל. "היא אמרה שהיא לא מצליחה לנשום ושכואב לה החזה. היא הייתה חלשה, אז ישר נסעתי לבית החולים 'זיו' שבצפת".

"הנה זה מתחיל" הייתה הכותרת לתחילת פוסט זה, אבל בטעות יסודה: זה התחיל מזמן, מיד לאחר תחילת החיסונים, רוב המקרים לא דווחו, הידיעות עליהם צונזרו, אפשרו לפרסם רק מקרי מוות "מקורונה" ואני קיבלתי כבר מאות ידיעות עם שמות הנפטרים והנפגעים שלא תמצאו בערוצים הראשיים של המדיה.
1617356915285.png

דיברגנט חדש

Well-known member
הנה הפרטים שביקשתם לדעת:

| יום רביעי, 31.3

סתם סקרנות, למה הכתבה הזאת לא מופיעה ב-Ynet? הא, שוב, מנסים להסתיר מהציבור?
אגב, כתוב בכתבה שהתופעת לוואי הזאת ידועה, האם מישהו מהמתחסנים ידע עליה לפני שהתחסן?

רוב הזמן נח

Well-known member
הנה הפרטים שביקשתם לדעת:

| יום רביעי, 31.3

בטח הזלזול בטיפול קשור שהבעיה בגלל החיסון והרופאים לא מאמינים שהחיסון מזיק, אז זלזלו בתופעות שהיו לה והתעלמו מהבעיה.

שחר 676

Well-known member
מנהל

צפה בקובץ המצורף 20311
שוב אתה מביא תמונות ללא תימוכין וסימוכין ואתה כבר ייחסת זאת לקורונה , הא ?

בדיוק כמו בפעם שעברה שהעלית צילום שהוכח כפייק ניוז מוחלט.

סססמאלן שכמותך - פרייאר מי שמאמין למוצא פיך.

למעלה