היסטוריה של אלימות

היסטוריה של אלימות

בלי דמגוגיה, בלי הטפות מוסר, בלי ניסיונות לחנך.

אולי הגיע באמת הזמן שנשים קץ לגוש שלג המתגלגל במדרון ולאף אחד אין את ה
לעצור?

אולי הגיע הזמן שנשים גבולות ברורים, שיהיו יותר שוטרים ברחובות, שנחנך את הילדים שלנו ביתר קפדנות, שלא נסכים שכך זה ימשך?

אולי.....

באמת שאתמול נותרתי בלי מילים מול הפנים של האלמנה הצעירה שסיפרה בקור רוח מדהים (בלי בכלל לעכל מה קרה) איך מת לה הבעל בידיים. בגלל שהעיז לרצות לישון בשקט.

אלוהים.

eyebrrr

New member
כן !

הגיעו מים עד נפש.
ישנה זילות נוראית בחיי אדם בתוספת התיחסות מאוננת של השלטונות( משטרה , בתי משפט ומערכת החנוך )
נראה שהפכנו ממדינת ערכים למדינה קפיטליסטית מהדגם הירוד ביותר.
האני מאשים שלי מופנה לביבי .

נו שויין

תכף יש בחירות. הבעיה שאין במי להחליף אותו...

ותכף יבוא האיש עם הפטיש ויגיד שראש ממשלה כמוהו עוד לא היה. פחחחחח.

ismeralda100

New member
כמוהו עוד לא היה

למזלנו.
ונקווה מאוד שעוד אחד כמוהו לא יהיה.
מפה אפשר רק לעלות ( או שלא...)

ye44

New member
גש ל
ובקש ממנה

"פלוטין " נראה לפי הכתיבה שאתה סובל מגלי חום

תתמודד "גיסנו" מי אתה שתאשים ? אני מאשים אותך שאתה כותב

שטויות סדרתי ולפי התשובות שעונים לך כנראה שאני צודק

להפך יקירתי

בהחלט יש צורך
בהמון הטפות מוסר
בהמון חינוך
גם עונשים על ימין ועל שמאל
והכי חשוב לנער את ההורים שיושבים בבית מול הטלויזיה כאשר הילדים שלהם מסתובבים ברחובות ומועדים לפורענות ואלימות,
אני עדיין מאמינה שהכל מתחיל ונגמר בבית,
גם אם יש כאן עניין של לחץ חברתי ושואו אוף מול החברים, מאמינה שלחינוך שהילדים מקבלים יש משקל הרבה יותר גדול,
מאוד מאוד עצוב בעיני שההורים לא מתעוררים בזמן.

התכוונתי

שאולי הגיע זמן המעשים...פשוט להפסיק "ללטף" את הילדים ו:"להבין" אותם כל הזמן (אמר לי את זה איזה אבא של תלמיד בשבוע שעבר ..."מה אתן מבינות אותו כל הזמן, הוא לא עשה מה שצריך, מספיק עם הזיבולי שכל הפסיכולוגיים, פשוט תענישו אותו")
אולי באמת כמו שאת אומרת צריך לשים גבול ברור. זהו. עד כאן. אי אפשר ככה להתנהג. צריך להעניש לא בשביל העונש אלא להעניש בשביל ההרתעה. כמובן להסביר את הרציונל אבל לא לוותר. אנחנו במערכת החינוך אשמים לא פחות מההורים. שפני שיווק של ההורים, "משרתי קהל היעד" איזה חרטא!

לזה התכוונתי....
זהו להבוקר, הולכת לשתות

(קמתי במצברוח לוחמני קצת חחחחחח
יומטוב.

Rtitan

New member
כרגיל - מילים כמו חול...

והחול נספג בדם.
אפשר לדבר מהיום עד כלות הזמנים על הזעזוע מאלימות, אבל לעשות משהו?
למה?
מי מת?
ני לא מאשים לא את ביבי, לא את יחימוביץ׳ ולא את הקב״ה. אני גם לא מאשים את הנער שרצח - הוא רובוט לא מתוחכם במיוחד וגם אם נתלה אותו בכיכר העיר (ושלא יהיה ספק - אני בעד להוציא אותו להורג) זה לא יכחיד את התופעה: בערוגה שצימחה את הכדנית הזו, צומחים עוד רבים כמוהו.
זה מתחיל באלימות מילולית, דרך ״הוא רק עושה כאילו אבל הוא בעצם נורא נחמד״, זה עובר דרך צ׳פחות וליגלוג על החלש והפגיע, דרך לחתוך על הכביש ולגנוב תורים. זה חלק מהאלימות של הדיבור מסביב והמעש המתלווה...
והדור הבא מביט ורואה שאין דין, אין דיין ודור הוריו הוא בעצמו דור אלים - וכמו כל זן חי, עובר דור המשבח את התכונות והטורף הופך בדור הבא לטורף קטלני עוד יותר.

לעצור?
על ידי מי?
שוטרים אלימים? פוליטיקאים מושחתים או הורים שבעצמם מתלהמים?

הפתרון הוא באפס סובלנות - אבל כלפי כולם!

נתחיל מזה

שנקח את היותנו הורים..והאחראים הבלעדיים לילדים שלנו
והתוצאה של הכל היא בעיקר תוצאה של הורות

מכאן.. זה מתחיל

gazit16

New member
כמה שאת צודקת...

לצערי, ישנם הורים שמודעים למצב ילדיהם הרעוע, קרי עישון, שיכרות, אלימות פיזית ומילולית, אך אינם עושים דבר, ממקום של פחד ו/או הגנה על הילדים, דבר פסול בעיניי, שיפגע בעתיד הן בילדים והן בהורים, וחבל...

sumerfield

New member
בלי להיות שם,

ובטח בלי להצדיק את הרצח,
אני די אופתע אם הדינמיקה שהייתה נעשתה באדיבות משני הצדדים.

ולא בטוח שהוא אמר להם "היי חבר'ה, הילדים מנסים לישון, אולי תסכימו להיות קצת יותר בשקט..."

בואי נראה מה מערכת המשפט המפוארת שלנו תעשה (ואני די בטוח שהם כבר טוענים להגנה עצמית)

sumerfield

New member
דרך אגב, בדיוק כפי שחזיתי

בחדשות אחה"צ, הרוצח טען כבר כי הנרצח הוא שתקף אותו, והוא רק התגונן מפניו (במקרה היה לו בקבוק שבור ביד).

האמת מן הסתם מסתובבת לה איפושהו באמצע ומורטת שערות.

ye44

New member
כל החיצים מופנים

לאדון "קדמן" מהמועצה לשלום הכולירות ,הוא זה שחוקק את
החוקים של " תתלוננו על ההורים שלכם אם מפליקים לכם "

היום הורה נהיה מסורס מול ילדיו
אז למה אתם מצפים ?
מה קשור נתניהו לנושא ? אפשר לחשוב שבתקופת רבין שרון ואולמרט

הילדים היו נופת צופים ? כדור השלג יעצר שנתניהו יקבל 60 מנדטים
ולא יהיו 200 מפלגות קיקיוניות כדוגמת יאיר לפיד וגב' יחימוביץ'

חסרי ניסיון בסיסי שאנשים כמוך הולכים כמו עדר אחריהם רק בגלל
חלקם ניראים טוב או יודעים להתנסח בינם לבין מנהיגות אין קשר !

תנו לו לעבוד במקום לשלם להם להיות בקואליציה ועד שלא תפנימו
שרובכם מצביאים למפלגות טרנד לא יהיה שום שינוי

זה פעם אחרונה שאת מוציאה אותי ממיטת הקינג סייז בחופשתי
בעיר השמש הנצחית

אחריות

הורית, אחריות הורית, אחריות הורית !!! פה הכל מתחיל ויכול גם להיגמר.

אי אפשר להאשים את המשטרה שמקוצצת על ימין ועל שמאל,

אי אפשר להאשים את בתי הספר שההורים מחזיקים בביצים,

אי אפשר להאשים כל מדיה שהיא,

אפשר להאשים רק את ההורים.

אלו שעוקפים בתור, אלו שמקללים על הכביש, אלו שלא יודעים לתת כבוד לאחר ולא משנה מיהו, אלו שלא נמצאים בבית בשביל הילדים שלהם כי הם עסוקים בקריירה או בכל דבר אחר,

אלו שחושבים שלילדים שלהם מגיע הכל ושהילד שלהם תמיד צודק וכל האחרים טועים, אלו שחושבים שפיתוח האינדבידואל של הילד = חוסר צורך בהצבת גבולות.

אותם ורק אותם אפשר להאשים.

רוצים שינוי? תתחילו מהבית, תתחילו מגבולות, תתחילו מהקניית ערכים לכבוד האדם באשר הוא ולכבוד בכלל.

תמיד אמרתי שאצל רוב האנשים החלק של עשיית הילדים הוא החלק הקל לעומת הגידול שלהם...

יש ספר נפלא של פרופ' חיים עומר/שיקום הסמכות ההורית ... פותח את המחשבה ועושה סדר בדברים - ממליצה לקרוא ואפילו קצת להפנים.

למעלה