היעלמותה של הזיקפה

NAVIS2016

New member
שלום רב,

אני מעל גיל 40. מנהל קשרים של מספר חודשים שמסתיימים מצידי עקב תפקוד מיני שלי לא תקין להערכתי. תפקוד מיני תקין הוא תנאי להמשכיותה של הזוגיות שאותה אני יכול לסיים גם אם שאר מרכיבי הקשר תקינים.

הריטואל הקבוע הוא שככל שהקשר נעשה יותר רומנטי, רך ומתחשב אני מאבד את הזיקפה. נשאר החשק, יש פעילות מינית, יש התמקדות בעונג של האישה, אך אין זיקפה. במקור אין בעיה של זיקפה או של שפיכה מוקדמת. בעבר, על סף גילוי עריות עם האם, בכל אופן קשר לא תקין עם האם.

מה שהצלחתי לגלות הוא שני דברים:

1. חסרה לי פעילות ורבלית גסה במהלך האקט המיני ומעט אגרסיביות. סוג של אישור, סוג של הזמנה עם כוחנות. רומנטיות מרדימה אותי. (בת הזוג מתקשה לספק את הצורך הזה בוורבליות).
  2. בתחילת הקשר כשאין עדיין רומנטיקה אני נוהג בה בצורה של הובלה חד צדדית. שם יש זיקפה ולאורך זמן. כאשר מגיעה הרומנטיקה, פוסקת הזיקפה.
אבקש אבחנה, עצה והכוונה.

תודה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
שלום רב,

אני מעל גיל 40. מנהל קשרים של מספר חודשים שמסתיימים מצידי עקב תפקוד מיני שלי לא תקין להערכתי. תפקוד מיני תקין הוא תנאי להמשכיותה של הזוגיות שאותה אני יכול לסיים גם אם שאר מרכיבי הקשר תקינים.

הריטואל הקבוע הוא שככל שהקשר נעשה יותר רומנטי, רך ומתחשב אני מאבד את הזיקפה. נשאר החשק, יש פעילות מינית, יש התמקדות בעונג של האישה, אך אין זיקפה. במקור אין בעיה של זיקפה או של שפיכה מוקדמת. בעבר, על סף גילוי עריות עם האם, בכל אופן קשר לא תקין עם האם.

מה שהצלחתי לגלות הוא שני דברים:

1. חסרה לי פעילות ורבלית גסה במהלך האקט המיני ומעט אגרסיביות. סוג של אישור, סוג של הזמנה עם כוחנות. רומנטיות מרדימה אותי. (בת הזוג מתקשה לספק את הצורך הזה בוורבליות).
  2. בתחילת הקשר כשאין עדיין רומנטיקה אני נוהג בה בצורה של הובלה חד צדדית. שם יש זיקפה ולאורך זמן. כאשר מגיעה הרומנטיקה, פוסקת הזיקפה.
אבקש אבחנה, עצה והכוונה.

תודה.
לא שאני מומחה מאד גדול בתחום אבל בכל זאת הייתי מנסה להתמקד בכמה נקודות..
א. במידה שחסרה לך פעילות ורבלית גסה, אפשר לנסות ולבקש זאת. נכון. לא תמיד זה "נעים" ולא כל אישה גם תסכים להיענות לזה, אבל ככל שתתבייש להוביל את השיח לכיוון הזה, גם לא תדע עד כמה זה אפשרי, וגם היא לא תנחש עד כמה זה נחוץ עבורך. ואם תנסה? אתה גם תדע האם המפתח מתחבא שם או שלא. ומאד ייתכן אגב, שאם היא "תיכנס למוד", זה ימצא חן בעיניה, והיא תרצה בכך לא פחות ממך, הן משום שזה ישחרר גם אותה לכיוון החדש, והן משום שהיא תגלה עד כמה זה מענג אותך, וכמי שהעונג שלך חשוב עבורה, זה יכניס אותה לזה.
ב. האם עשית לאחרונה בדיקת דם לזיהוי רמת הסוכר? האם ידעת, שעלייה ברמת הסוכר בדם מורידה בהדרגה את יכולת הזיקפה?

NAVIS2016

New member
לא שאני מומחה מאד גדול בתחום אבל בכל זאת הייתי מנסה להתמקד בכמה נקודות..
א. במידה שחסרה לך פעילות ורבלית גסה, אפשר לנסות ולבקש זאת. נכון. לא תמיד זה "נעים" ולא כל אישה גם תסכים להיענות לזה, אבל ככל שתתבייש להוביל את השיח לכיוון הזה, גם לא תדע עד כמה זה אפשרי, וגם היא לא תנחש עד כמה זה נחוץ עבורך. ואם תנסה? אתה גם תדע האם המפתח מתחבא שם או שלא. ומאד ייתכן אגב, שאם היא "תיכנס למוד", זה ימצא חן בעיניה, והיא תרצה בכך לא פחות ממך, הן משום שזה ישחרר גם אותה לכיוון החדש, והן משום שהיא תגלה עד כמה זה מענג אותך, וכמי שהעונג שלך חשוב עבורה, זה יכניס אותה לזה.
ב. האם עשית לאחרונה בדיקת דם לזיהוי רמת הסוכר? האם ידעת, שעלייה ברמת הסוכר בדם מורידה בהדרגה את יכולת הזיקפה?
תודה לך על שתי ההתייחסויות.

מריוס זכריה

Member
מנהל
אי אפשר לתת אבחנה רצינית על סמך מידע מעט כל כך.

לפי מה שתה מתאר, הכיוון הכללי אכן נראה קשור לעולם הרגש, ולא לפיזיולוגיה - כי יש לך זיקפה בתנאים רגשיים מסוימים, והיא נעלמת רק תחת תנאים שונים.

יש פה כל מיני שאלות. למשל, מעבר לבעייה הגופנית, האם אתה בכלל רוצה רומנטיקה בקשר? אולי אתה לא רוצה? או שאולי אתה רוצה רומנטיקה בקשר, אבל לא בסקס? יש זוגות שמקיימים יחסים מיניים שלא נראים "רומנטיים" לכאורה, כמו למשל מערכות בדס"מ, משחקי תפקידים וכולי. אולי אתה צריך בת זוג כזו?

לא יהיה חכם להתחיל לנחש מה קורה אצלך ומה אתה רוצה. לכן העצה או ההכוונה היא ללכת לטיפול, לא כדי "לתקן" אותך (כי אתה לא "מקולקל"), אלא כדי שתוכל לדבר ולברר כל מה שצריך לברר. בעיקר מה אתה רוצה.

באשר לעבר - יחסים עם האם, למשל: פה זה עוד יותר מורכב. יתכן סצנריו שבו לא תרצה לצלול לעולמות הללו, ורק למצוא מעקפים לבעייה. ויתכן סצנריו שבו אולי תרצה כן להתעמק במה קרה, איך זה השפיע ומשפיע עליך, ואיך לשנות. כל אלו הם דברים שצריכים בשיחה עם איש מקצוע. אז זו עצה שלי.

NAVIS2016

New member
אי אפשר לתת אבחנה רצינית על סמך מידע מעט כל כך.

לפי מה שתה מתאר, הכיוון הכללי אכן נראה קשור לעולם הרגש, ולא לפיזיולוגיה - כי יש לך זיקפה בתנאים רגשיים מסוימים, והיא נעלמת רק תחת תנאים שונים.

יש פה כל מיני שאלות. למשל, מעבר לבעייה הגופנית, האם אתה בכלל רוצה רומנטיקה בקשר? אולי אתה לא רוצה? או שאולי אתה רוצה רומנטיקה בקשר, אבל לא בסקס? יש זוגות שמקיימים יחסים מיניים שלא נראים "רומנטיים" לכאורה, כמו למשל מערכות בדס"מ, משחקי תפקידים וכולי. אולי אתה צריך בת זוג כזו?

לא יהיה חכם להתחיל לנחש מה קורה אצלך ומה אתה רוצה. לכן העצה או ההכוונה היא ללכת לטיפול, לא כדי "לתקן" אותך (כי אתה לא "מקולקל"), אלא כדי שתוכל לדבר ולברר כל מה שצריך לברר. בעיקר מה אתה רוצה.

באשר לעבר - יחסים עם האם, למשל: פה זה עוד יותר מורכב. יתכן סצנריו שבו לא תרצה לצלול לעולמות הללו, ורק למצוא מעקפים לבעייה. ויתכן סצנריו שבו אולי תרצה כן להתעמק במה קרה, איך זה השפיע ומשפיע עליך, ואיך לשנות. כל אלו הם דברים שצריכים בשיחה עם איש מקצוע. אז זו עצה שלי.

A לון

Member
מנהל
עיצה קטנה ממישהו שקצת מבין בתחום הזה של בדסמ ומשחקי תפקידים-
אל תגיע לשם מתוך מקום של חוסר ושל "תיקון בעיה".
בדסמ הוא עולם עמוק, רחב ונפלא שמי שנמשך אליו יכול לחוות בו שיאים מטורפים
א ב ל
ממה שאתה מתאר אתה מעוניין להוביל את הקשר, משמע לקבל את ההתמסרות של אישה, שתהיה הנשלטת שלך . זה מקום מאוד משכר להיות בו- ואפשר מהר מאוד לאבד בו את הראש. להגיע אליו ממקום של "תיקון בעיה" זה להתחיל את העניין מההתחלה עקום, וכאן לא רק אתה עלול להיפגע- אלא גם היא.

אם תרצה מידע נוסף אתה מוזמן לשאול- כאן או בפורום BDSM.

אני מוכן לעזור לך. יש לי ניסיון עם גברים, ואני אוכל ללמד אותך איך מתמודדים עם אבדן הזיקפה. אחרי שאסיים איתך...תוכל לתקוע מסמרים בקיר בטון איתו..

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
יש על זה סיפור. קיבוצניק אחד שטייל בחו"ל, חזר נפעם, והוא נהג לספר לכל מי שהאזין את חוויתו הגדולה ביותר מהטיול: "ראיתי שהתקהלו אנשים. שאלתי מה, ואמרו לי שתכף יחל מופע מהמם. רכשתי גם אני כרטיס וחיכיתי. על הבמה היה שולחן, ועל השולחן נחו 3 אגוזי פקאן. ואז, הופיע איש רזה ולא מרשים. הוא הוציא את השרביט שלו, אחז בו בידו וב-3 הקשות, הוא פיצח את 3 אגוזי הפקאן שהיו מונחים שם".

אחרי 20 שנה, אותו קיבוצניק זכה שוב לצאת לטיול בחו"ל. הוא נסע לאותה עיירה שבה התקיים המופע, ולשמחתו, ראה שגם הפעם אנשים התקהלו ממש באותה כיכר, רכשו כרטיסים וחיכו. גם הוא רכש כרטיס, אלא שהפעם, על השולחן היו מונחים 3 אגוזי קוקוס. ואז, הופיע אותו פנומן, כשהוא כחוש יותר וקמוט פנים. לא חלפה לה דקה של בזבוז זמן, והאיש ריסק את 3 אגוזי הקוקוס, כשחלבם ניתז לכל עבר. הפעם, ניגש הקיבוצניק לאותו אדם, לחץ את ידו ואמר בהשתאות: "וואלה? ראיתי אותך בדיוק לפני 20 שנה, ואז הצלחת לפצח 3 אגוזי פקאן. אני רואה שהשתדרגת, וכעת אתה מצליח לפצח גם קוקוסים"!
השיב לו האיש בלאות: "הלוואי ויכולתי לפצח פקאנים גם כעת. אין לך מושג כמה זה מכאיב לי הפיצוח של הקוקוסים... אמה מה? ראייתי בגדה בי, ואיני מסוגל כבר לראות את אגוזי הפקאן. נאלצתי להגדיל בשל קשיי הראייה שלי".

למעלה