היפות והאמיצות- ``נשות החיל``

עינת1

New member
היפות והאמיצות- ``נשות החיל``

אפשר להעלות אינספור הסברים לפשר הרתיעה הגברית מן העוצמה הנששית. הרבה נשים חכמות משכילות ומוצלחות חשות תחושת כישלון כאשר הן מנסות להתחבר לגבר יצירתי, שנון וחריף, ואילו הואדוחה און ובורח לחיקה של טיפשונת.בנות יקרות, אינכן מבינות לא נכשלתן נהפוך הוא הצלחתן בגלל אותם הדברים שאתן שוקדות עליהן כל ימי חייכן: כישרון, חכמה, יצירתיות ועצמה. אפשר להעלות אינספור הסברים לפשר הרתיעה הגברית מן העצמה הנשית. נראה שישנם גברים שהקירבה המינית אל בת זוגן כרוכה אצלם במעמד של עליונות בלתי מעורערת כדי לחוות איתה את מיניותם. זוהי עובדת חיים שבכלל אי אפשר להתווכח עליה. ולכם בנות יקרות - ``נשות החייל`` העדיפו גברים שאינם לוקים בחרדת עליונות האישה עליהם העדיפו גברים שמעדיפים אישה השווה להם בחכמתם ובכישוריהם.

מסטר

New member
עינתתתתתתתתתתתתתתתת

זה לא רק אני גם הברושים לא ידעו אם לצחוק או לבכות? שמחפשים סקס אולי זה נכון אבל שמחפשים שותפה לחחים ואם לילדים נו באמת נראה לך? אני אפילו האצתי באישתי שתצא ללימודים (אולי אני גבר שונה? מי יודע?) ביי ביי עינתי

דידי(בת

New member
עינתוש..

א. קבלי ח``ח על המאמר הנ``ל ב. ואוו! ג. יש בזה המון.. ד. מה עם המאמר הבא??? ה. :)

מסטר

New member
תגובה מס` 2

עינתי קראתי שוב את מאמרך וצודקת פיספסתי אני מודה בנות חפשו את הגבר המודרני(אם יש כזה?) אל תעצרו את עצמכן ותתעוררו עשר שנים אחרי החתונה. מסטר

תגובה עם נימה אישית

עינתי כמה פעמים מתחתן הבן אדם? מינימום פעם, מקסימום שלוש (בשאיפה). להנשא לגבר זה הרי כמעט תמיד כאילו שקנית לעצמך וואזה שראית בחלון ראווה והיא מאוד מצאה חן בעינייך, אבל כשהיא מוצבת על המדף בבית, את רואה פתאום שהיא לא בדיוק משתלבת עם יתר החפצים בבית. מאחר שאת לא יכולה להחזיר בעלים לחלון הראווה כל יום שני וחמישי, את ממשיכה לחיות עם הבעל הנוכחי ולמצות את המקסימום מן האושר החלקי. מצטערת על הסגנון המתריס, בסופו של דבר אני יודעת שהרבה מאוד גברים וביניהם גם הבעל שלי מאוד מעודדים את נשותיהם להגיע למימוש עצמי, אולם גם אם לא, אני בטוחה שהכוחות נמצאים בתוך כל אישה וכאשר תחפש אותם הם יעלו ויצוצו, ואז גם לבעלה המיושן לא תהיה ברירה אלא להיסחף אחריה.

מסטר

New member
תותי לרגע..........

תותי בתחילת התגובה שלך שמתי לב שישי לי סדק בצוואר(וואזה) אבל בהמשכה אני מחזק את ידיך ומי יודע כמוני שדוף את אישתו לכל מה שחפצה נפשה שלך מסטר

עינתוש

לא הצלחתי לשלוח את התגובה שלי כתגובה ולכן היא נשלחה כהודעה נפרדת אבל היא עדיין תגובה למאמר שלך. ליהי

הקצין

New member
יפות ואמיצות .....................

יש יפות ויש שלא , יש אמיצות ויש שלא לא על היופי לבדו ... עינת עינת מילת המפתח היא פשוט שיויון , הבנה . לא אומץ הוא הנידרש , ר ג י ש ו ת ורצוי ה ד ד י ו ת . קצין וג`נטלמן

סקסופון

New member
אני הוא האיש!!

האמינו לי בנות: אני שם במכונת כביסה, מוציא, תולה, מגהץ, מבשל, הולך לשוק, ו...גם מוריד את הזבל. בתמורה, מרשים לי לבלות בצ`אטים....

למעלה