"הישרדות" מיצתה את עצמה!

• פותח הנושא pg18
  • פורסם בתאריך

pg18

New member
"הישרדות" מיצתה את עצמה!

צר לי שאני אומר לכם את זה כאן בפורום "הישרדות" אבל הסידרה לא שווה כלום יותר. ויש לזה כמה סיבות: 1) אחרי שתי עונות הרעיון לא מקורי יותר. 2) סוג תוכניות המציאות הללו לא כ"כ פופולרי עכשיו. 3) בכלל העונה הנוכחית(שראיתי רק את הפרק הראשון שלה והספיק לי) משעממת, צפויה ובעיקר המישתתפים האמריקאים המטומטמים(זאת האמת, אין מה לעשות) מוסיפים לרמה הדבילית ע"י "ההתנהגות האמריקאית" המפגרת שלהם. 2 העונות הראשונות היו נפלאות, מעניינות ומותחות אבל כמה עונות כבר אפשר לחזור על אותו קונספט? תחשבו על זה...

אני לא ממש מסכימה...

אני חושבת שהרעיון עצמו של הסידרה ממש יפה ומקורי והעובדה שמשנים את האנשים ואת המשחקים והמקום בכל עונה, גורמת לכך שזה לא יהיה משעמם... את העונה החדשה לא יצא לי לראות עדיין כי בכלל לא ידעתי שהיא משודרת אז אני לא יכולה לומר כלום על הצפוייה... אני רק אומר שדברים עוד יכולים להפתיע אותך... (טינה... לגמרי הפתעה!!!) מיכל!

QuEeN oF mE

New member
תראה..

לפי דעתי אתה לא ממש צודק.. 1.אני חושבת שהרעיון עדיין יפה והיא עדיין לא מיצתה את עצמה,עובדה שבארה"ב יש לה רייטינג גבוהה..אם אני לא טועה. 2.גם אם הוא לא כ"כ פופולרי יש אנשים שעדיין צופים בזה. 3.אולי העונה השלישית משעממת אותך עכשיו בגלל שכבר יודעים מי המנצח וזה פחות מעניין. אבל..תראה..כל אחד ומה שהוא אוהב לצפות בו..זה כמו שמישהו אוהב חברים והאחר סיינפלד.. או

log02

New member
אני חושש שאתה צודק ...

צפיתי בעונה הראשונה ובעונה השנייה בשקיקה, לא הייתי מחמיץ שום פרק; אבל בעונה השלישית מרגישים שהתכנית מתחילה לחזור על עצמה... תמיד יש אותו סוג משתתפים, התחרויות דומות, פשוט נימאס.

עוד לא יצא לי לראות את העונה השלישי

ת אז אתה יכול בבקשה להסביר: מה ז´תומרת אותו סוג??? מיכל!

pg18

New member
אז תראי את העונה הנוכחית

ותביני למה אני מתכוון. שתבינו אני לא אומר את זה כי יש לי משהו נגד הסידרה, להיפך אני הייתי צופה מושבע בשתי העונות האחרונות ונהנתי מאוד, ואני לפעמים אפילו צופה בשידורים החוזרים(בערוץ 2) בעונה הראשונה, כשיוצא לי. הדעה שלי לא יוצאת דופן, כי אני מכיר עוד הרבה אנשים שגם אהבו מאוד את "הישרדות" אבל אחרי שצפו בעונה הנוכחית הם אמרו את אותו הדבר שאמרתי.

Outlast

New member
אני מודה שלי לא נמאס...

אהבתי את העונה הראשונה, אהבתי את השנייה, ואני בטוחה שאני אוהב גם את הבאות אחריהן... רק העובדה שנהניתי מהעונה הראשונה למרות שידעתי מההתחלה מי הזוכה אומרת משהו, לא? בכל זאת, חלק גדול מה עניין בתכנית הוא המתח מי יזכה... לדעתי ´הישרדות´ לא מיצתה את עצמה. אני גם לא יודעת אם היא תמצה את עצמה. תחשבו כמה תכניות טלויזיה יש שנמשכות שנים, אלפי פרקים (בעיקר אופרות סבון, אבל לא רק), ולפעמים נמאס, אבל תמיד יש משהו חדש שלא היה קודם... למה הישרדות ממצה את עצמה אחרי 2 עונות ו´חברים´ למשל (סידרה מצויינת, אגב) לא ממצה את עצמה אחרי 6, 7, או 8? ובסדרות כאלה, סיטקומים או קומדיות, אלה אותם שחקנים, ככה שאת החידוש הזה אין, ובכל זאת יש עניין. בקיצור, אני ממשיכה להנות מהישרדות, ועובדה שיש עוד שניים- שלושה כמוני (או קצת יותר...), כי כשלא יהיה מספיק ביקוש, לא תהיה יותר הישרדות. ותמיד אפשר לזפזפ לערוץ אחר, ככה שזה לא מפריע לאף אחד...

the engineer

New member
איזה מיצתה את עצמה???

ההפקה של הסידרה כל הזמן מחדשת. הם למדו מהרבה טעויות שהיו בעונות הקודמות ושיפרו את המשחק. כמובן שהמשחק נישאר אותו דבר אבל הם דאגו להוסיף דברים וחידושים כדי לדאוג שיהיה מקסימום מתח ועיניין.(תאמין לי ראיתי כבר את כל העונה) בנוסף לדעתי הבחירה של האנשים טובה מאוד מה שמוסיף הרבה עניין לסידרה. מראית הפרק הראשון אתה לא יכול להחליט על כל העונה. הפרק הראשון הוא רק פתיחה של הסידרה והכרות עם המתחרים והשבטים. המתח והאקשן מגיעים בפרקים הבאים שמתחילים להכיר את כל המתחרים וכל מתחרה עם השגעון והאופי שלו. זה כמו שלא תוכל לדעת אך סרט רק מראייה של 5 דקות מההתחלה . העניין והמתח ניבנה עם הזמן. לדעתי תן לעונה הזדמנות אם ראיתה עונות קודמות ואהבת אני בטוח שאתה תאהב גם את זאת. אני מקווה שאתה לא יודע מי ניצח כך זה יוסיף עוד עניין. לסיכום גם אם אתה לא אוהב לא נורא הכל עניין של טעם (ושלך הוא לא משהו)
סתתתתתתתם בצחוק...

deep ocean

New member
אני ראיתי את הישרדות 1,2,3

3 (מה ששידרו עד עכשיו כמובן) בהישרות 1 ראיתי כל פרק בהישרדות 2 פיספסתי כמה פרקים כי זה פחות היה מעניין והישרדות 3 אני רואה רק אם אני משועממת אין ספק שהישרדות 1 היתה הכי טובה וריצ´ארד הוא גאון שביצע מהלכים מתוחכמים שלא יחזרו על עצמם כי המשתתפים קלטו כבר את הטריקים

מי שאוהב רכילות זו התוכנית האולטימט

דעתי אחרת, לא מפריע לי שאדע מי יזכה בסוף, זו לא המטרה, כל הכיף זה באינטרקציה הבין-אישית בין המשתתפים. זה עושה את זה הכי צהוב שיש הכי פיקנטי והכי משעשע, זה גורם לי להרגיש תחושות כאילו אני נמצאת ממש יחד איתם שם. זה כל הקונספט.

למעלה