היתה כאן פוסט שלי שנמחק. מה הסיבה?

haemek11

New member
היתה כאן פוסט שלי שנמחק. מה הסיבה?

טיפוסי לחומר שבוחר בלפיד: לא אוהבים חומר שלילי, "מנקים"

למנהלת: יש לי צילום מסך של ההודעה היא, וגם של זאת, זה יופיע ב"ישראל היום" בימי הקרובים, ללמד את העם מי מנהל את פורום "יש עתיד".

והסיבה שהפוסט נמחק? הנה היא, כמו בצילום מסך הקודם:

הסרטון בי לפיד מלקק לאהוד ברק"
http://www.youtube.com/watch?v=PSoI4RMR-F4

איילת ברור לך שאת מחרבת את מסע הבחירות של לפיד, בתכמונים הללו. יש בארץ תקשורת פתוחה והאיטרנט חעביר חדשות תוך שניות.

את כמובן תגררי גם לסגור לי את הכניסה לפורום, כמובן ללא סיבה טובה. אני מקווה שתעשי כן.

הפוסט נמחק כיון שהוא נוגד את תקנון הפורומים

וכך יעשה עם הודעות נוספות בעלות תוכן לא הולם

nirdinur

New member
איילת תודה,

אני שמח שאת מוחקת פוסטים שכתובים בשפה לא ראויה. אני אגב הייתי מוחק גם את הפוסט הזה של haemek11 אבל מצד שני הוא כל כך שיעשע אותי שאולי זה טוב שהוא נשאר.
haemek11. אני לא קורא את "ישראל היום" באופן קבוע. אודה לך אם תודיע כאן בפורום ביום שבו תתפרסם הידיעה שהבטחת לנו. תשתדל בבקשה להתאפק ולנסח את ההודעה בצורה עניינית כדי שהיא לא תימחק.
יום טוב לכולנו.

nirdinur

New member
יש הבדל בין לקלל ללהתווכח

אין לנו בעיה עם דיעות שונות, להיפך, אני שמח על ההזדמנות לנהל דיון עם אנשים בעלי דיעה אחרת. אני לא מוכן לנהל דיון עם אנשים שמקללים ומשמיצים. אם אתה לא מסוגל או לא מוכן להתנסח בצורה מנומסת זו זכותך, רק שאף אחד לא חייב לתת לך במה. אתה מוזמן לשלוח לי את ההודעה שנמחקה כמסר אישי ואני אשמח לנסח אותה עבורך באופן ראוי

יום טוב

haemek11

New member
מה אתה מגלגל עיניים בצדקנות מעושה

לא היו שם קללות ואתה יודע זאת כי קראת והגבת,

"לחסום"!

nirdinur

New member
אולי תרגע ותנסה לנהל דיון רציני?

הפוסט שנמחק, מעצם טיבעו מחוק ובניגוד אליך אין לי זיכרון צילומי כך שאני לא יודע מה היה כתוב בו. הצעתי שתשלח אותו אלי כדי שאנסח אותו עבורך בצורה שלא תימחק. התעלמת מהבקשה שלי.
מכיוון שאתה מתעקש רק להמשיך לשפוך מררתך על כל העולם ואישתו אז אין שום דרך לנהל איתך דיון ענייני.

haemek11

New member
בסדר, הוא וננהל דיון על הסרטון שלפיד עשה על

ברק.

אני טוען שהכתבה שלפיד עשה על ברק נועדה לעזור לברק להראות בציבור באור שברק רצה להראות בו ולא כמו שברק נראה באמת.

אני גם טוען שלפיד עשה את זה והקרין את זה במהדורת חדשות בזמן צפית שיא (יום שישי, מהדורת חדשות ערוץ 2) בכוונה כדי לעזור לברק ולא לשדר חדשות.

ואני גם טוען ששהוא עשה זאת מהשיקול שהוא השקיע במנהיג שהוא חשב שהוא עולה, זאת הסיבה שהוא השקיע בו, כי הוא חשב שברק עולה, ולא משום סיבה אחרת.

עכשיו נשמח את תגובתך במסגרת הדיון העינייני שהצעת.

nirdinur

New member
חסר ביסוס לטענות שלך

ראיתי את הכתבה המדוברת ואין לי מושג על סמך מה אתה טוען את הטענות האלו. הכתבה הזאת בעיני לא מפרגנת לברק במיוחד. יש אזכורים לחוסר ההצלחה שלו בעזה, למגדלי אקירוב ולכהונה הלא מוצלחת שלו כראש ממשלה וגם הציטוט שהובא לא מוציא אותו טוב במיוחד. לפיד כהרגלו מנסה להראות את הצד האנושי שמאחורי הפוליטיקאי ואני לא חושב שברק משתף פעולה או מצליח לסדוק את התדמית הלא רגישה שלו. לא סבלתי את ברק לפני שראיתי את הכתבה וגם אחריה דעתי עליו לא השתנתה. אני לא מוצא שום הבדל עקרוני בין הכתבה הזאת לכתבות וראיונות אחרים שלו שראיתי עם פוליטיקאים אחרים מכל קצוות הקשת, למעט שמאל קיצוני שנקטל באגרסיביות. בודאי שאין בה שום דבר שמעלה את חשדי שלפיד מנסה לתמוך בברק או שהוא משקיע בו.
זו ההתרשמות שלי ולכן אני לא רואה שום בסיס לטענות שלך. בכל מקרה הטענות האלו הן השערות שלך ודעתך בלבד, אלא אם יש לך הוכחות להראות שיש בהן משהו מעבר להשערה.

haemek11

New member
כל הכתבה הזו היא בסגנון שמור לי ואשמור לך

זה מרוח על כל מילה שנאמרת שם.

השאלה האם זה פוגע בנימי נשמתך העדינה? כי זה ציני וקר, אבל ברוך הבא לפוליטיקה שהשמאל הותיר כאן בארץ, שהעטייה זרקו את השמאל לביוב. אבל השמאל הייה חייב להחזיר את ברק מהביוב, כי עוד היה שווה כמה מנדטים.

nirdinur

New member
אתה ממשיך להשמיץ ולהתלהם בלי שום טיעון רציני

אתה מודיע מה דעתך ללא בדל של נימוק ללא שום הפניה להצדיק את הטענות שלך ואז מתחיל להשמיץ את מי שאומר שדעתו שונה.
אבל מודה, יצאתי טמבל. ניסיתי לנהל עם מישהו כמוך דיון רציני כשכל מה שרצית זה במה להקיא את השטויות העלובות שלך.
בסך הכל קבל אפס בתרבות דיון ואפס בהבנה.

טוב סיימתי את חילופי הדברים העקרים איתך. שלום ולא להתראות

mr dish

New member
אתה פטפטן קשקשן שאינו תורם דבר לתועלת התנועה

בה אתה תומך.

Lee Rock

New member
אני התחלתי להסתובב בעמודי המפלגות

לגבש דעה פוליטית וכרגע אני מאוד מזדהה עם האגנדה שלו.
כשאני קורא שהטענה הכי גדולה של מתנגדיו זה, שכשהוא היה איש תקשורת הוא "ליקק" לברק, אני מרגיש יותר ויותר שלם עם ההחלטה. יש לך שיקולים יותר טובים לא להצביע לו?

למעלה