היתכן???

נצאב

New member
היתכן???

כאילו שאנו חיים בשוייץ,כאילו שלא נעדר רון ארד כאילו שלא נעדרים היקרים מסולטן יעקב כאילו שלא החזירו לנו גופות של אביטן אברהם וסועאד כאילו שלא החזירו לנו גופות של רגב וגולדווסר כאילו שלא רצחו את וקסמן אז צריכים הגאונים של "קשת" להביא לנו משהו שיביא להם רייטינג אז יצרו את "חטופים" מה הם נפלו על הראש רק לחשוב שאני פותח טלויזיה בול על הקטע שיש מבזק שמבשר על חטיפת החיילים ובטח הגאונים לא שמים כתוביות שזה מבויים כמה הורים יכנסו לפניקה אה? אבל מה זה חשוב,העיקר הפירסומות אני מצפה ממשפחת שליט,גולדווסר,רגב פשוט לצאת נגד הסידרה-תנו לגלעד לחזור קודם השתגעו.פשוט השתגעו

יונה1

New member
לא נסחפת קצת?

החיים לא מתחילים ונגמרים בגלעד שליט ולמשפחות שליט, רגב וגולדווסר אין שום מונופול על הנושא (ולמעשה, אפילו שום קשר עם התוכן עצמו). בישראל למעלה מאלף אשה ואיש שהיו בשבי וסדרה טובה (אם אמנם תהיה טובה), שמתארת את הקשיים שלהם, יכולה רק לתרום להם ולתביעות הצודקות שלהם מהמדינה. הבעיה היחידה שיש עם הסדרה הזו, הוא שמה המקומם. ידוע לי שנעשו נסיונות סרק להשפיע על שינוי השם, אבל ללא הועיל. שבויים, שבויים, שבויים ולא חטופים.

נצאב

New member
הבעיה היחידה היא השם?

בטח את לא אוכלת חטיפים בגלל הבעיה עם השם . האומה הזאת שבעה ממבזקים האומה הזאת שבעה ממבזקים של מבצעים שבאו אחר כך האומה הזאת שבעה ממבזקים של הועדות בראשות שופט בדימוס על הכישלונות שבאו אחר כך אז בין לבין קודם כל תחזירו את גלעד ואל תכניסו דמויות חדשות שחוזרות אחרי 17 שנה שיגרמו לאנשים לשכוח מי באמת עדיין שם. אז תנו לנו בידור,צחוקים,סרטים, אין כבר מה לראות בטלויזיה,כל תוכנית וקהל המסמסים שלה שמסתיימת ,מתחילה אחרת. אז תנו... איפה הרשות השנייה?

יונה1

New member
נו טוב

אם אתה מדבר בשם האומה, אז ממש קטונתי. אני סתם אחת, לגמרי פיצפונת ושולית שמדברת בשם פדויי השבי (שכידוע, הסדרה עוסקת בהם) - ואותם השם הזה מרתיח. אבל מי הם ומה הם לעומתך - דובר האומה!

נצאב

New member
מה כבר אפשר לצפות

מתרבות טלויזיונית תוכניות של מציאות,אה,סליחה ריאליטי כוכב נולד 1.2.3.4.5.200 ואנשים מפגרים ששולחים מסרונים בוגרות הישרדות 1 מעבירות תוכנית טלויזיה בבוקר,בלילה ובסוף השבוע הפתעה-לקט וכל תוכנית אותו דבר שקשוקה,מפגרת עם מלתחה ואקססוריז ולא דיברתי על האח הגדול, אתמול דרסו חייל וגנבו לו את הנשק לא צריך סידרה על חטופים....פשוט לא צריך לעשות טוב לעם, ולמשפחת באומל וכץ צריך למצוא את הבנים אבל הכל זה כסף כסף כסף

ישMצב

New member
זה באמת משאיר טעם רע../images/Emo4.gif

הרצון להרוויח מהרייטינג באמת נראה פה לא במקום. אבל אם היו עושים על זה סרט ולא סדרת טלוויזיה בפריים טיים - האם התגובה היתה זהה?

יונה1

New member
פסיכוזת שליט במיטבה

מעניין שלא הפריע לכם כשערוץ 10 הקרין סרט שהוא פלישה לתחתוניה של משפחת שליט (אחרי סרט דומה על קרנית גולדווסר). מעניין שלא קומם אתכם שסלימאן א שאפי פרסם ספר על גלעד שליט עצמו . אבל כאשר עומדת לעלות סדרה דמיונית, שאין לה שום קשר לשליט, אלא עוסקת בקשיי הסתגלות של שבויים שחוזרים הביתה, ויכולה לתרום להבנת נושא הפוסט טראומה שלהם, כולכם יוצאים בצרחות שבר "גלעד גלעד". מישהו מוכן להסביר לי מה הקשר בין הסדרה (בעלת השם האמעצבן), לבין גלעד שליט?

נצאב

New member
אין קשר למשפחת שליט

רק שישראל היא לא מדינה נורמלית ישראל היא מדינה שאת הולכת ברחוב ונתקלת בילדים לבושים במדים ויש להם נשק זאת מדינה שלכל קניון בודקים אותך בכניסה לא לדבר על משרד הפנים וכדומה בצד השני רוצים לחטוף את הילדים לבושי המדים עם הנשק וכל כמה שנים הם מצליחים ואז יש את המבזקים,ואז יש את המבצעים,ועוד ילדים עם מדים ובלי מדים נהרגים ואלה שנחטפו נשארים עדיין אצלם,וחוזרים כגופות בעיסקאות מורטות עצבים שעושים עם השטן אז אני אומר,כשיש שקט ושלווה (אעלק) אז יש לעשות מאמץ להחזיר שבוי שיש אצלם בלי הרבה רעש ולתת לעם בידור והרבה בידור כי אנחנו זקוקים לבידור ולא סדרות שמעלות טראומות לאומיות כואבות די חלאס עם העצב, אז נכון שבמדינה לא נורמלית כמו שלנו חוזרים שבויים מדי כמה שנים (לאחרונה זה רק בארונות) אבל לא עשות מזה סידרה ולהפוך קרביים של אנשים

יונה1

New member
אההההההה... עכשיו הבנתי

אבל אם כך, הרי שהבמה לטענות שלך היא פורום טלויזיה ולא פורום "גלעד שליט". ושתי הערות קטנות לסיכום: אלה שאתה רואה ברחוב במדים הם חיילים!!!!!!!! ולא ילדים (אלא אם כן ראית השבוע את הילדה של השכנים מתחפשת לחייל). וכמו שכבר ציינתי, חייל נ-ש-ב-ה, נופל ב-ש-ב-י ולא נחטף.

נצאב

New member
אל תהיי טיפשה

דיברתי על מדינה לא נורמלית את מסתכלת עליהם כחיילים אבל טיפשה...הם ילדים שנתנו להם מדים ונשק במדינה נורמלית הילדים האלו ממשיכים ללמוד ואז הם מתבגרים ומקימים משפחות

ישMצב

New member
בכל אחד מאלה יש משהו מטריד

אין ספק שכשיש צד שמרוויח משהו מדברים שכאלה, אז יש בזה מידה של טעם רע. אבל עדיין יש הבדל בין הספר והסרטים על קרנית ועל משפחת שליט, שהופקו לצורך העניין האקטואלי, לבין סדרה שמוגדרת כדרמה שאמורה להסב סוג של הנאה/ריגוש. הערך העיתונאי עושה את ההבדל.

למעלה