הי אמיר וכולם בעצם

deep ocean

New member
הי אמיר וכולם בעצם ../images/Emo39.gif

נשמע פורום מעניין. אני בדיוק בתהליכי חיפוש עבודה

זיהוי כישורים של עצמך

האם את יכולה להגדיר מה תרם לך הניסיון בניהול פורומים ? מה את מגלה על עצמך שיכול להיות בעל ערך בתחומי עבודה רלוונטים עבורך ? ובכלל מה היה החזון שלך בניהול "חיים בהרמוניה" ? ואיך אומנויות לחימה מתחבר לזה ? את אומרת "תהליכי חיפוש עבודה" - מה זה כולל, אם מותר לי לשאול ואם השאלה הזאת בכלל עוזרת, בהצלחה, אמיר

deep ocean

New member
תשובות ../images/Emo13.gif

האם את יכולה להגדיר מה תרם לך הניסיון בניהול פורומים? אני מנהלת 2 פורומים (דרך הלוחמים 245 ולחיות בהרמוניה 283). לא מרגישה שזה תרם לי במשהו מסוים. אני פשוט נהנית לעשות זאת. מה את מגלה על עצמך שיכול להיות בעל ערך בתחומי עבודה רלוונטים עבורך? הרבה דברים. אני אציין כמה: -אני עושה רק מה שעושה לי טוב, ולפיכך לא אמצא את עצמי במקום שלא טוב לי מלכתחילה. -אני מאד קשובה לתחושות שלי וזה עוזר במציאת העבודה הנכונה לי, ובעוד דברים שקשורים לנושא. -אני עושה דמיון מודרך למציאת העבודה שתהיה הכי טובה לי וזה עוזר. -אני אחראית, בעלת חשיבה מהירה, בעלת יכולת לימוד מהירה, ואינטיליגנטית מאד וזה כמובן עוזר
ובכלל מה היה החזון שלך בניהול "חיים בהרמוניה"? אין לי שום חזון בניהול פורום לחיות בהרמוניה. אני אישית משתמשת בכל הכלים העומדים לרשותי על מנת להיות בהרמוניה עם עצמי, ועם כל מה שסובב אותי, והפורום הזה משמש מקום מפגש לכל מי שמעוניין לחיות בהרמוניה. ואיך אומנויות לחימה מתחבר לזה? הקונג-פו שאני לומדת זה לא אמנות לחימה. אנו לומדים מדיטציה, שימוש בדמיון, הרמוניה עם הכל, פיתוח חשיבה יצירתית, פיתוח חשיבה במצבי ריק, יכולת הגנה עצמית כמובן ועוד דברים. כל הכלים שאני רוכשת בלימודי הקונג-פו עוזרים לי בחיים, ובתחום העבודה גם. את אומרת "תהליכי חיפוש עבודה" - מה זה כולל, אם מותר לי לשאול? תהליכי חיפוש העבודה שלי כוללים: זימון העבודה המתאימה לי על ידי דמיון מודרך (דוגמא לכך אפשר למצוא כאן), שליחת קורות חיים למודעות בעיתונים שנראות לי מתאימות, ולמודעות באתרי אינטרנט לעבודה.

deep ocean

New member
אה...שכחתי!

כל החיים רציתי לכתוב ספר, ועכשיו החלטתי ללכת על זה. התחלתי כבר לכתוב. זה כיף! אני בהתכוונות למצוא עבודה חלקית שתשאיר לי זמן לכל העיסוקים שלי (קונג-פו, הילרית, קריאה, כתיבת ספר ועוד)

שאפתנות מול זרימה

תודה על השיתוף הפתוח והבהירות, טוב ששאלתי אותך את השאלות הללו, אני יודע שעוד יבואו לכאן ויקבלו עידוד והשראה מתשובתך. אני מרגיש שאת אמנם לא שמה לזה כותרת אבל המושג יעוד נמצא בתוך הדברים. להכיר בדיאלוג הפנימי שמדרבן ללמוד, לקחת אחריות, לעשות שימוש בכלים לצמיחה אישית ולצד זה פשוט לעשות את הדברים שמרגישים נכון, זאת כנראה הרמוניה. stability is the ability to adopt to change rather than resist it את המשפט הזה שמעתי מראש ממשלת קוויבק שעלה לשלטון עם דגל החירות של המחוז הצרפתי בקונפדרציה של קנדה, שרובה אנגלו. והוא דיבר על היכולת של מחוז קוויבק וקנדה כולה להשתנות. עבורי זאת היתה שאלה במשך שנים רבות, איפוא אני מתפשר בגמישות הזאת, והיום אני יודע שהכוח מצוי בתהליך הצמיחה האישי. תודה על ההקשבה בלב פתוח אמיר

deep ocean

New member
ותודה לך על השאלות ששאלת

היה לי כיף לענות עליהן
שאלה: למה אתה מתכוון כאשר אתה רושם "ייעוד"? עבורי ייעוד, זה למצוא את הדבר שיעשה לי טוב, את הדבר הנכון לי, את הדבר שיתרום לי בצורה הטובה ביותר.

יעוד

תארי לעצמך ספרנית שעובדת בספרייה עירונית. היעוד שלה זה לא רק לשרת בני נוער וילדים שבאים לספרייה ולעזור להם למצוא את מבקשם בדרך עצמאית. היא שואפת להגיע לאנשים שאינם חשופים לספרים, מסיבות לא בהכרח כלכליות, ולהראות להם איך למצוא את מה שמעניין ומרחיב אופקים עבורם. כך תרים אותה ספרנית פרוייקט שיווקי הפונה לאוכלוסיית אזור מסוים המזמינה אותם לשבת של פעילות או לערב עם אומן. אותה ספרנית פועלת מתוך שליחות / יעוד / חזון / היא רואה את התועלות עליהם יגיעו "הלקוחות" שלה וזה מה שמניע אותה. לא איכפת לה אם זה נעים, מתגמל, או מקובל כחלק מעבודתה, היא מועצמת מעצם הליכתה אחרי החזון שהגדירה לעצמה. עבורה מדידת ההצלחה נעשית במושגים כמותיים ואיכותיים מאד לא שגרתיים, והיא יכולה לראות לפעמים רק בקומץ קטן של אנשים שנפתחו כהצלחה, כי היא יודעת שהיא עושה תהליך. לעתים החזון ברור ולפעמים זאת עבודה פנימית מאד לא טריוויאלית להגיע להכיר, להתחבר ולנסח את היעוד, אבל יש לזה עוצמה אדירה. תודה, אמיר

deep ocean

New member
א-הא!

הייתי רוצה לעזור לאנשים פחות לשפוט את עצמם, ושהם פחות ישפטו אחרים. הייתי גם רוצה שכל העולם יפעל לפי הספר ארבע ההסכמות. גם לזה אין ממש משרה...או....יותר נכון, עדיין לא מצאתי משרה כזאת
בעצם, יש פרויקט שבו אני מעורבת שחותר לזה, אבל אנחנו רק בהתחלה, ובינתיים אני מעוניינת בעבודה קבועה עם כסף שאוכל להעזר בו.

בינתיים

להיות עם הרגליים על הקרקע יכול "בינתיים" להבטיח שהמטרה הגדולה לא מתרחקת, בכל מקום את יכולה להגדיר את השאיפות שלך כחלק מהתפקיד, אפילו מזכירה בחברה יכולה לתרום להטמעת ארבעת ההסכמות, למשל. אם את לא מכירה את הבורסה למימוש חלומות באתר שלי אז הנה כרטיס הכניסה, תעברי נושא נושא, לאט לאט ותקלטי איזה טריפים נהדרים יכולים להיות לאנשים.

deep ocean

New member
אני אכנס לאתר ואקרא ../images/Emo13.gif

והאמת אתה צודק, גם מזכירה יכולה לתרום להטמעה של ארבע ההסכמות בחברה!

deep ocean

New member
השאלה שלך מאד אקטואלית פתאום ../images/Emo6.gif

"האם את יכולה להגדיר מה תרם לך הניסיון בניהול פורומים?" בחלק של אינטרנט ומחשבים בקורות חיים שלי רשמתי את ניהול 2 הפורומים בתפוז. אח שלי (שיש לו נסיון רב בניהול, יזמות וכו´) היה פה מקודם, ואמר לי שרצוי שאני אכתוב את ניהול 2 הפורומים בתפוז, בתוך קטגורית נסיון תעסוקתי. אמרתי לו אבל אני לא מקבלת על זה כסף, רק גלישה באינטרנט, וזה בכלל תחביב שאני נהנית ממנו, וכיף לי עם זה. והוא אמר: שזה נחשב בנסיון תעסוקתי אם אני מקבלת גלישה באינטרנט. אז עכשיו אני חושבת מה לכתוב על זה. מה שכתבתי הוא: "מנהלת שני פורומים בפורטל תפוז. התפקיד כולל: כתיבה, יצירתיות, יחצנות הפורום, שירותיות כלפי הגולשים." אין לי מושג מה להוסיף
קצת קשה לי להסתכל על עצמי מבחוץ ולחשוב איזה כישורים זה מצריך ממני. בנוסף, שירותיות כלפי הגולשים נשמע לי ממש ניסוח גרוע

הסתכלות-על

שני סיפורים. הנועצת הראשונה שלי היתה צלמת שבאותה תקופה היתה בעלת שם בתחומה, יום אחד נולד ילד ופתאום היא לא היתה יכולה לצאת לצילומים ב 5 בבוקר. עשינו יחד ניתוח היכולות המובילות שלה וראינו שגרעין המקצועיות שלה, מה שהיא עושה בעצם זה ליצור קומפוזיציות, כדי להעביר כסא בתמונת פרסום, שיבליט את העיצוב שלו, או את הנוחות שלו, צריך לקחת המון גורמים בחשבון, ובעיקר לראות את התמונה בדימיון ואת זה היה לה, היא לא היתה צריכה להתחיל לחפש, היא ראתה קודם את התוצאה, כמובן שהיו מרכיבים נוספים להצלחה שלה, אבל כרגע הם לא רלוונטים לשיחה שלנו, הנקודה היא שכאשר היא זיהתה את היכולת הייחודית שלה, לא בכותרות אלא בחוייה ולא בשביל קורות חיים, אלא בהסתכלות חדה בדאי נקי, אפשר היה לקחת את היכולת הזאת ולהעביר אותה לתחומים אחרים - היכולת לבנות קומפוזיציה.המקצוע הבא שלה היה עיצוב תכשיטים, היצירתיות שלה והיכולת לעבוד עם חומרים וליצור מהם דבר ייחודי. נטרלי את החומרים ואת הסביבה ותתמקדי בגרעין. סיפור שני באחת הסדנאות השתתפה אישה שהכינה את עצמה לפרישה, כל השנים היא עבדה במחלקת הנדסה בעירייה. באחד מהתרגילים היא סיפרה חוויה טובה של עצמה - השתחררה מהצבא, מקצוע צבאי - שרטטת. התקבלה לעבודה בתעשייה אווירית. נכנסת לאולם ומבקשים ממנה לעשות רישום של משהו, לוקח לה כמה דקות והיא מוציאה משהו מצויין. כל המחלקה, הרבה שרטטים, קמים מהשולחנות שלהם ובאים להתפאל - "אני ביצועיסטית מצויינת !" היא מעידה בגאווה. בתוך המשפט הקטן הזה היתה מקופלת הנחת מוצא קשה כלפי עצמה - כל מה שאני מסוגלת לעשות זה לבצע את מה שאחרים מגדירים ומעצבים, לי אין טעם משל עצמי, יכולת עיצוב עצמאית, אני לא מספיק . . . אותה אשה שמה תקרה מאד צמודה לראשה. ולא היתה יכולה לעשות שום קפיצה משמעותית לפני שהיא היתה מעיפה אותה. תבדקי את המקומות בהם את נזהרת, חוששת, נאחזת במוכר, הולכת בתלם חרוש היטב. תודה על ההקשבה בלב פתוח, אמיר

deep ocean

New member
ואוו. תודה אמיר ../images/Emo12.gif

ממש פתחת לי פתח להמון דברים!!!! thank´s!

דרך צלחה

אני כאן מוכן להיות עם מה שתבחרי ומתי שתבחרי לשתף. תודה על ההזדמנות והאפשרות הרגשתי שעבדנו. אמיר

למעלה