הי דרומה

מצב
הנושא נעול.
בעברית נוצר עיוות ונהגי אגד נהגו

תמיד חשבתי שזה הגיע מ- Coach bus
לכנות את האוטובוס: קאוץ' עקב הכסאות המרופדים - יעני נוחים. רוב הקאוצ'ים היו שייכים לסניפי נתניה וירושלים בזמנו. אני אישית לא אהבתי את האוטו הזה. בעיניי - האקווריום היה הכי מיוחד ויחודי !

4דדד

New member
מה היה רע בהם?

לכנות את האוטובוס: קאוץ' עקב הכסאות המרופדים - יעני נוחים. רוב הקאוצ'ים היו שייכים לסניפי נתניה וירושלים בזמנו. אני אישית לא אהבתי את האוטו הזה. בעיניי - האקווריום היה הכי מיוחד ויחודי !
מה היה רע בהם?

לי אין מקום נוח ! אני גדול ! זה מתא

דווקא במוזיאון הכיסאות שלה נראים
ומרגישים נח,הקאוץ'משופר מודל 70 בכלל נח.אגב עד מתי האקווריום היה בשימוש?
לי אין מקום נוח ! אני גדול ! זה מתא
מתאים לאנשים עם גוף רגיל וגובה ממוצע. אני לא ממוצע ! האקווריום האחרון ירד משירות ביום 02.01.1980. [66-396].

ה דרומי

New member
בכיף גם לי היה אחלה של יום../images/Emo140.gif

נסיים בקואצ'
הדרומי ואני לא יכולנו לצלם את האוטו הזה יותר מקרוב. זהו קואצ' – הארגז דגם 104 – עם חלונות קדמיים גדולים. האוטו הזה שירת בירושלים עם רישוי 666-331 (פנימי – 80846). הוא הורכב בינואר 1975, וממוקם במושב יד רמב"ם. עד כאן להפעם. תודה לדרומי על הזמן והחברה. לילה טוב!
בכיף גם לי היה אחלה של יום

נשארו עוד הרבה לתעד נכון.. אבל יש על הדרך את השנים מאתמול יום ד שנמצאים לא רחוק.

ישראל ב

New member
עשיתם עבודה טובה

הי דרומה
כפי שכבר נכתב כאן, אתמול נסענו הדרומי ואני לדרום מישור החוף, כדי לתור אחרי עתיקות. מאחר וחלק ניכר מהאוטובוסים הועלו ע"י הדרומי וצביקוש, במסעם הקודם לאיזור (עיינו בחומרים שהועלו ב- 23 לאוגוסט), אתמקד בעדכונים. ראשית, לפתרון החידה הראשונה מאתמול בערב – זוכרים – מס' 469 - ?
עשיתם עבודה טובה
אסף ונעה והדרומי
כל הכבוד לכם.

A r i e T

New member
תמונות נהדרות

הי דרומה
כפי שכבר נכתב כאן, אתמול נסענו הדרומי ואני לדרום מישור החוף, כדי לתור אחרי עתיקות. מאחר וחלק ניכר מהאוטובוסים הועלו ע"י הדרומי וצביקוש, במסעם הקודם לאיזור (עיינו בחומרים שהועלו ב- 23 לאוגוסט), אתמקד בעדכונים. ראשית, לפתרון החידה הראשונה מאתמול בערב – זוכרים – מס' 469 - ?
תמונות נהדרות
אני אשמח אם מישהו יבוא איתי לצלם את הממצאים ברח' העבודה בראש העין (אוטובוס+תחנת רכבת).

מצב
הנושא נעול.
למעלה