הי דרומה

מצב
הנושא נעול.
הגגון -

הי דרומה
כפי שכבר נכתב כאן, אתמול נסענו הדרומי ואני לדרום מישור החוף, כדי לתור אחרי עתיקות. מאחר וחלק ניכר מהאוטובוסים הועלו ע"י הדרומי וצביקוש, במסעם הקודם לאיזור (עיינו בחומרים שהועלו ב- 23 לאוגוסט), אתמקד בעדכונים. ראשית, לפתרון החידה הראשונה מאתמול בערב – זוכרים – מס' 469 - ?
הגגון -

- ובמוזיאון

הי דרומה
כפי שכבר נכתב כאן, אתמול נסענו הדרומי ואני לדרום מישור החוף, כדי לתור אחרי עתיקות. מאחר וחלק ניכר מהאוטובוסים הועלו ע"י הדרומי וצביקוש, במסעם הקודם לאיזור (עיינו בחומרים שהועלו ב- 23 לאוגוסט), אתמקד בעדכונים. ראשית, לפתרון החידה הראשונה מאתמול בערב – זוכרים – מס' 469 - ?
- ובמוזיאון
שופץ אוטובוס זהה (תמונה: ארכיון הפורום)

הולנדית למתחילים

הי דרומה
הולנדית למתחילים
עיבוד מעניין של חברי יד מרדכי לגרסה הבין-עירונית של הליילנד-ורהול. זהו מרכב ורהול מס' 7113 מנובמבר 1970, שזכה למס' פנימי 34868. מספר הרישוי המשוער הוא 38-487. אגד הפעיל 111 אוטובוסים של ליילנד-ורהול, משתי הגרסאות, העירונית והבין-עירונית.

4דדד

New member
מעניין אם היא עוברת טסט ככה....

הולנדית למתחילים
עיבוד מעניין של חברי יד מרדכי לגרסה הבין-עירונית של הליילנד-ורהול. זהו מרכב ורהול מס' 7113 מנובמבר 1970, שזכה למס' פנימי 34868. מספר הרישוי המשוער הוא 38-487. אגד הפעיל 111 אוטובוסים של ליילנד-ורהול, משתי הגרסאות, העירונית והבין-עירונית.
מעניין אם היא עוברת טסט ככה....

הגענו לבסיס

הי דרומה
הגענו לבסיס
באוטובוס דודג' די-400. השלדה נעלמה מזמן. המרכב נבנה ע"י הארגז במאי 1973. מס' הרישוי הצבאי הוא 641150. עד כאן מיד מרדכי. נמשיך הלאה -

רביעיה בהודיה

הגענו לבסיס
באוטובוס דודג' די-400. השלדה נעלמה מזמן. המרכב נבנה ע"י הארגז במאי 1973. מס' הרישוי הצבאי הוא 641150. עד כאן מיד מרדכי. נמשיך הלאה -
רביעיה בהודיה
במושב הודיה שלל טייגרים, וגרסה אחת מעניינת במיוחד. זהו הארגז מ- 1959, ששירת בחיפה. מס' הרישוי שלו – 88-979.

אמבטיה ישנה

הי דרומה
אמבטיה ישנה
ליד 88-979, האוטובוס הזה – "אמבטיה" של הארגז מ- 1966. מספר הרישוי התל-אביבי– 37-683 (תמונה: צביקוש והדרומי).

../images/Emo140.gifאיזה יופי של תמונות

אמבטיה ישנה
ליד 88-979, האוטובוס הזה – "אמבטיה" של הארגז מ- 1966. מספר הרישוי התל-אביבי– 37-683 (תמונה: צביקוש והדרומי).
איזה יופי של תמונות
אני נסעתי באוטובוסים הללו, אני זוכרת את השמחה וההתלהבות לכל דגם חדש שהגיע כשהם היו בתפארתם בעיקר בשנות ה-50 וה-60 ועכשיו לראות אותם ככה, יש בזה משהו עצוב למרות שאלה "רק" אוטובוסים

ותמונה נוספת של אותו המרכב -

או.קיי. וזו - היא אמבטיה?
הארגז דגם 204 מקיץ 1966. זהו פנימי 70961 (חיפאי??). מס' השלדה גבוה בשישה אוטובוסים בדיוק מזה של 37-683. התמונה צולמה באיזור נתב"ג, והועלתה כאן מזמן (צילום: ארכיון הפורום)

ה דרומי

New member
ומאז הם כבר לא עומדים ראש בראש../images/Emo9.gif

הארגז דגם 204 מקיץ 1966. זהו פנימי 70961 (חיפאי??). מס' השלדה גבוה בשישה אוטובוסים בדיוק מזה של 37-683. התמונה צולמה באיזור נתב"ג, והועלתה כאן מזמן (צילום: ארכיון הפורום)
ומאז הם כבר לא עומדים ראש בראש

מרכב אמבטיה ראשון יוצר רק ב-1970:

מרכב אמבטיה ראשון יוצר רק ב-1970:
קל מאוד להבין מה קרה כאן. המרכב על השלדה איננו המרכב המקורי ! המרכב המקורי שיוצר בשנת 1966 נפגע בתאונה והוחלף למרכב אמבטיה לאחר 1970. גם השלט הפנימי של המרכב המקורי עבר למרכב החדש כנהוג באגד באותם ימים, במטרה לדעת את תאריך הייצור המקורי של האוטובוס. תופעה ידועה.

4דדד

New member
מה המספר של המאן?

מה המספר של המאן?

4דדד

New member
איזה מספר פנימי יש לאוטובוס

איזה מספר פנימי יש לאוטובוס
דן בתמונה?

אוהד11

New member
למיטב זכרוני 37-683 התחילה ככרטיסני

אמבטיה ישנה
למיטב זכרוני 37-683 התחילה ככרטיסני
ככרטיסנית ועבדה בקווי חולון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה