הי הילה

הי הילה ../images/Emo39.gif

האם נכון שמי שנמצא במצב מנטאלי ירוד או בדכאון רצוי שיצא ממצב של תקשור? או אפילו מלימוד של תקשור? אם כן, האם אפשר לקבל הסבר מדוע (האם בין היתר מכיון שאם אותו אדם אינו יכול להכיל את עצמו התקשור קשה לו להכלה?) תודה,

מלאכים הם יישויות, אנרגיות שאינן בגוף פיזי

האנרגיות הללו רוטטות בתדר מסויים. תדר זה כמו ברדיו - אורך מסויים של גל אנרגטי, תנודות אנרגייה. התדר של המלאכים הוא גבוה מאד. גם אנחנו רוטטים בתדר מסויים, אחר. יש מונחים ממששים לזה: כשאנחנו ערים אנחנו במצב של גלי ביתא. כשאנחנו ישנים אנחנו במצב של גלי דלתא. יש גם גלי אלפא ותטא - שמתאפשרים במצבי מדיטציה שונים - והם מאפשרים לנו תיקשור בטראנס מלא, ועבודה עם התת מודע.

תודה

ממה שהבנתי זה שכשאנו מתקשרים אנו מצד אחד מעלים את התדר שלנו ומהצד שני מונמך התדר על מנת לאפשר את התקשור (נכון?) רוב תודות

אליה ל

New member
זה לא עובד כל כך ביחד ../images/Emo13.gif

כשנמצאים בדאון או בדיכי אז לא מצליחים ליצור את הניקיון הדרוש לתקשור. כשאנחנו מתקשרים אנחנו אמורים להיות נקיים וצלולים ללא מטען עודף שמפריע לקבלת מידע. דיכי מפריע שכן את/ה שרוי בו. ומלאכים ובכן הם ישויות, אנרגיה, רוח, אהבה, ארבע כנפות תבל ומעל לכל - אהבה אדירה

כדי לתקשר אנחנו צריכים להכניס עצמנו למין

"ציפה הכרתית". מצב בו המשחבה שקטה ואנחנו מאפשרים לידע אחר להכנס אלינו. במצב של דיכאון, או סערת רגשות או דומיהם - קשה לנו להשקיט את המוח טוחן המחשבות. הקושי העיקרי שלנו לתקשר נובע משליטה של המיינד שלנו (ההכרה) בכל המתרחש. במצבים של חוסר שקט פשוט קשה יותר להכנס לשקט ההכרתי. צריך להבין גם שמערכת האמונות שלנו לגבי עצמנו, והמחשבות הרבות, עשויות להשפ]יע על התיקשור, בעיקר במצב כזה. לכן טכנית אפשר לתקשר אבל סביר שהמידע לא יהיה מתיקשור נקי. אני ממליצה תמיד לאנשים במצב כזה - לחכות קצת ולהרגע. אני למשל - כשאני בסערת רגשות, ומאד זקוקה לעזרה העליונה - אני קודם כל מאפשרת לטחינת המחשבות, הפגיעה או מה שיש שם ריגשית - לעבור קצת. רק אחרי זה מתקשרת. במצבי דיכאון, זה קצת שונה - כי מתוך דיכדול אנחנו נוטים לסגור את האמונה, וזה מקשה על תיקשור. לכן כדאי לפנות למתקשר טוב, שיעזור וייתקשר עבורך. אהבה

תודה רבה לכל מי שהגיב ../images/Emo39.gif

הילה, האם אפשרי לעשות תקשור עבורי דרך הפורום או שזה ניתן רק בפגישה אישית? יש משהו קשה שאני עוברת ורוצה לקבל איזה שהוא מידע. תודה רבה לך

תיקשור מדוייק ופתוח כדאי לעשות כשאת נוכחת

פיזית.בפגישה. כי אז את גם מכווננת מעלה באותו זמן ומבקשת עזרה - והעזרה ניתנת. אבל ייתכן ותוכלי לקבל עזרה כלשהי חלקית. נסי - שאלי תוך מתן פרטים: השם מלא שלך, הסיטואציה וקצת פרטים על הנושא. זה נדרש לצורך כוונון.

מידע מענין נוסף שקיבלתי

זה שרצוי לבקש את הבקשות מהמלאכים כשאנו עושים זאת ממקום של רצון כנה ועמוק - לא מתוך פחד. מכיון שפחד..בהפוך הוא דחף - כלומר בקשה שמגיעה ממקום כזה נדחית ולא מתקבלת. אני חושבת שלעשות את העבודה הפנימית של טיהור עצמי שלנו מפחדים וכד', היא דבר ראשון במעלה על מנת להצליח לתקשר.

laleniya

New member
אכן נכון, המידע שקיבלת נותן לך את התמונה ה..

התמונה הראשונית לתקשור נכון ופתוח, לקבל את אשר רוצים לקבל ולדעת. הצעתי, אם את במצב של פחד או לחץ, רצוי לעשות קודם מדיטציה לטיהור עצמי ולהרגעה אישית. וניסחת נכון תיקשור צריך לבוא מתוך "...רצון כנה ועמוק - לא מתוך פחד" בעבודה פנימית יפה, תצליחי לעלות לתדרים לתקשור כפי שהילה כתבה. שלבים ראשוניים של תקשור רצוי להיות מלווה במדריך או סדנא כדי לא להכנס לסטיגמות שגויות.
יהודית

למעלה