הי חבר'ה, אשמח אם תוכלו לעזור

וולפהרט

New member
הי חבר'ה, אשמח אם תוכלו לעזור

אני משתתפת בתחרות לסרטוני אנימציה של אתר ANIBOOM. התוצאות ב- 15 לחודש הזה, יום שני הקרוב. אז כל מי שמעוניין לעזור לי מוזמן לראות את הסרט דרך הלינק: http://www.aniboom.com/video/292140/And-Then-Came-a-Horse/ עצם הצפיה מעלה קצת את הסרט, וכמו כן אשמח לשמוע דעה עליו. זה אמנם לא מומינים, אבל אני מקווה שבכל זאת הפנמתי משהו מצפיה חוזרת ונשנית בסדרה המהוללת.

Witchcrafts

New member
מחר, הא?

לא התחברתי לסרטון, אבל זה לא אישי (צפיתי בו מספר פעמים, גם אתמול. אם כי רק היום הוא עלה מהר). יש לי משהו נגד חדי קרן, כנראה תוכנית שצפיתי בה בילדות ופיתחה לי אנטי. הפריע לי המחסור בהצללה אצל הדמויות והדיבוב של הסגול (חתיכי, אם זכרוני לא מטעני). חוץ מאלה, עבודה מאוד חלקה והתאמה נורא טובה של מוזיקת רקע. אני כן מצליחה לדמיין את הסרטון בטלוויזיה, הוא אפילו יותר איכותי מכמה סדרות שמשודרות כיום. אז אפילו רק על זה מגיע לך קרדיט. בהצלחה!

Ervy

New member
תודה יסמין

על חתיכי- הרבה העירו לי הצללה- נו טוב, אם הייתי מוסיפה זה היה לוקח לי עוד כמה שנים טובות... וחדי קרן? מה רע בחדי קרן?! הם לפחות אצלי לא חדי קרן קסומים כאלו, פשוט סוסים עם קרן! שמחה שהקדשת לזה זמן

Witchcrafts

New member
בכיף, זכית בזה ביושר.

אין לי שום דבר נגד חדרי קרן, להפך. הבעיה היא שאני מוצפת בתחושות "איכסה" בעקבות הסדרה שפיתחה לי את הטראומה. נדמה לי שהיא אפילו לא היתה מצוירת. משהו עם חווה. הגיוני? אה! "חוות סוסי הפוני". רגע, זה סוסי פוני. אז, לא, לא זוכרת. ואופסי, זה לא מחר, אלא היום. לא שמתי לב לשעה~

למעלה