הי חברות יקרות

lollla

New member
הי חברות יקרות

חזרתי מעולם אחר - תרתי משמע הייתי בטיול משפחות בתאילנד עם רז. היה מדהים, חוויתי, וגם תרם ללולי מהרב בחינות מעבר לאושר, להנאה, לחוויות ולמראות שצבר. אין מילים לתאר את כל מה שהיה, תרתי משמע - שוב ולמה? כי איבדתי את קולי שם!. האמת שכבר עם הנחיתה שם היו לי כאבי גרון, ורציתי להיות גיבורה ולא להגיע לבית חולים על שטות, לכאורה. הכאבים עברו אחרי2-3 ימים והייתי מרוצה. אך כנראה החיידק קינן לו שם, וכל הטיול עבר ממש בסיוט - בשל שיעול מטורף, וביום ה-10 לטיול התפרצה שפעת שלא חוויתי מימי. מאז יום שישי שעבר אני אף נטולת קול ודי לחוצה. חזרתי ביום שלישי ישר לטיול אנטיביוטי. הרופא לא מתרגש אך אני מתחילה לאבד את קור רוחי. מחר אלך לא.א.ג. בקיצור, היתה חוויה שלא אשכח לעולם, הנאה וסבל עמוקים ביחד זה לא דבר שבשגרה. לא אפרט את הצורה שבה טיילתי בימים האחרונים, שהיו הכי יפים בטיול. איכשהוא הצלחתי לשרוד ואף להנות. כמובן הקבוצה עזרה לי המון עם לולי. בקיצור, תינוק שלי למד המון עובדות חיים בטיול הזה, ונראה לי שבגר, ביחוד שנמסתי מהדאגה שהפגין כלפיי ברגעים קשים, גם שם ובעיקר פה- בבית. הוא לא מפסיק לשאול איך אני מרגישה, וממש תבע שיבוא רופא מיד כשהגענו, וכל הזמן מביע מילות אהבה, לא ידעתי כמה אפשר להיות מאושרים ומלאי אמונה וחוזק גם ברגעים קשים של סבל פיזי. אני יודעת שהנמשל - אל תזלזלו בכאבי גרון - מוכר וידוע לכן אבל זו לא היתה מטרת המשל. לסיום, ממש תודה על הברכות החמות ללולי. אכן, תאילנד היה מתנת גיל 6 לילדי האהוב. חלומי הגדול היה לטייל עימו בעולם, ומקווה שאוכל להמשיך לעשות זאת (ביחוד בימים קשים אלו של אילמות...)
יומולדתו עברה בנועם אך כמעט ולא הורגשה אל מול הנסיעה הקסומה הזו - יומיים אחרי יומולדתו! אז שוב תודה, ממש דמעתי כשקראתי אתכם לפני יומיים - נטולת כוחות, קול, ומה לא! מקווה לספר לכן חדשות טובות במהרה

אורora

New member
החלמה מהירה../images/Emo24.gif

טיול לתיאלנד ליום הולדת 6? מה תעשי שהוא יהיה בן 18. רציתי להגיד לך שלרז יש מזל גדול שקיבל אותך בתור אמא שלו. כל מה שאת עושה, ואיך שאת עושה, והגישה שלך מעוררים הערכה עצומה. אז הנה אני מורידה את הכובע.

הרמוניה

New member
נשמעת חוויה נהדרת וקשה בו זמנית

ויש ב משהו כל כך סמבולי- שהדברים תמיד ניתנים לנו באיזה קומבינציה בלתי אפשרית שכאזות.... מקווה שעם הזמן תחלימי ומה שישאר יהיה הכיף והאושר...... ברוכה החוזרת הרמוניהזה

ג e ש e ם

New member
ואוו

איזה תיאור. למרות כל "השיעורים המאלפים" באסה שנדבקה אלייך המחלה הזו דווקא בטיול. טוב שבכל זאת הצלחת לראות את הטוב - זה לא ממש מפתיע בעצם, זה די אופייני לך - במיוחד בכל הקשור ללולי וגידולו. ואין לי ספק שעוד תזכי לנסוע איתו גם לשיר יודלים בשויצרייה. החלמה מהירה.

נוRית

New member
ברוכים השבים

באמת תהיתי לאן נעלמת... איזה סיפור - הכיף ההנאה והיופי אל מול הסבל ואי הודאות... החלמה מהירה, וגם אני מצטרפת למורידות הכובע אל נוכח המסירות וההשקעה האדירה שלך בבנך.

נהדר ובאסה כאחד

אבל בטוחה שהבאסה תישכח במהרה, ומה שיישאר זה הטעם המתוק והמשכר של טיול עם לולי לנופים קסומים... אז מזל טוב, החלמה מהירה ותוכניות פורות לעוד טיולים

דש1דש

New member
ברוכים השבים

שמחה שהיה טוב, עצוב לשמוע כמה קשה היה לך!!!! החלמה מהירה ומקווה שזה אכן סתם חידק שלא טופל ויעבור במהרה!!!! אל תוותרי על בדיקות מקיפות - כי אם זה סטרפ הוא עלול להתישב בעוד מקומות - תמגרי אותו ושלא יחזור שוב!!!! ו
לגבר שלך

catנוע

New member
../images/Emo24.gif

קודם כל תרגישי טוב
ודבר שני - איזה כיף זה טיול לתאילנד! איך הילד הגיב לדברים ששונים שם? ספרי קצת יותר. אני מכירה ילדים בגיל הזה שנסעו לאירופה/ארה"ב אבל שם השוני (מלבד השפה) הוא לא כזה גדול. ומאחלת לך שבטיול הבא שלכם לא תהיי חולה

יולי 7

New member
תאילנד עם לולי!!! ברוכים השבים!

קודם כל החלמה מהירה ובעסה שהחוויה של הטיול היתה מעורבת בחולי אבל כל השאר נשמע חווייתי ברמות! והתיאורים של לולי שדואג לך כל כך...
תרגישי טוב

lollla

New member
אני עדיין מושבתת קול ועבודה - אני מרצה

א.א.ג. טוען שזה וירוס ושמיתרי הקול קצת נפוחים - וזהו!! זה שאין לי קול 9 ימים לא מרשים אף אחד חוץ ממני
אני כבר משתגעת משאננות הרופאים. כבר 3 לא התרגשו ממני. לגבי הטיול - אז תאילנד זה גן עדן - ועכשו מתברר שגם לילדים. בבנגקוק יש פארקים בנוסח דיסני וסי וורלד - בעצם גם בכל האיים, כך שמעתי. לולי גם עשה מסג' רגליים פעמיים והתמוגג כל פעם מחדש. הוא גם אהב את המקדשים, הבודהות, והרקדניות שחוללו שם וכל הזמן אמר: "איזה מוזיקה יפה" לצלילי המוזיקה התאית. שלא נדבר על השווקים והקניונים האימתניים שהם אטרקציה לאם ולילד. בצפון יש - איך לא - פילים. והרכיבה עליהם היתה שוס גדול עבורו. גם רפסודות ורכיבה על בפאלו. האיים - זה חלום גן עדן, וחבל לקלקל במלים. היינו במופע פנטה-סי - והמקום לא מזכיר כלום מרוב שהוא יחודי.החופים נפלאים, הנופים חלום והמלון שבו שהינו - כמו באימליים המזמינים אתכם לחלום. בקיצור, חוויה של שבועיים שווה ב-2000 דולר לאדם כולל הכל (מלבד קניות) אני מחסירה הרבה פרטים כי הדגש הוא , כפי שקטנוע אמרה בתרבות השונה. התאים הם אנשים מקסימים, חייכניים, רגועים, ומתים על ילדים - ביחוד בלונדים או בהירים (מעניין למה) הם צבאו מסביב לולי, צילמו אותו, חלקם רצה להרים אותו, המדריכים והעוזרים לנהג (כן כן) כל היום נשנשו אותו. יש לי מלא תמונות עם מקומיים ואיתו. ולולי מכיר את הפרצוף המלוכסן אז לא נרתע מהם. כמובן שהעוני ברחובות יכול להרתיע אבל לולי עודד אותי לתת להם כמה גרושים כשביקשו וממש נטמע יפה בתרבות השונה. בנוסף, הביקור בשבטים מדהים וממש פותח את הלב והראש. לולי נחשף לילדים שאין להם בית כמו שלנו, אין להם מחשב וPSP, והבין שהוא מעדיף את מה שיש לו. הוא נטל חלק בטקסים שלהם ורקד וניגן עמם, והם ניגשו אליו ובכלל לא חשש מהם. אבל לולי לא דוגמא. הוא מאד פתוח כי אני הרגלתי אותו מגיל צעיר מאד ללכת גם לאחרים. בקיצור, מאדד מומלץ שילדינו יראו חיים אחרים, ושאולי דרךך השונה ילמדו להעריך את מה שכבר יש להם לדעתי לולי למד שיעור מאלף באמפטיה, שונות בתרבות, באוכל וכו..., דחיית סיפוקים, ובכלל - פשטות החיים. וזה שהטיול היה מלווה בשייט על כל צעד ושעל -- היה בשבילו פשוט מושלם. הדבר היחיד שמעיב על ההנאה זה החום והלחות הקשים. אך הוא לא התלונן ואף חזר לבנבן כשהיה. ולא נעקץ על ידי שום יתוש. שמרתי עליו מכל משמר בקיצור, למי שיש את ג'וק המסעות ואפשרות כלכלית - תאילנד זה פשוט המקום לילד שאוהב טבע, חוויות, ריגושים ואנשים. בעצם, כל ילד. וזו דעתי הצנועה.

מה עדיף...

3 רופאים שאננים ו-1 לולה מודאגת או 1 לולה שאננה ו-3 רופאים מודאגים? ותחשבי על זה... הטיול נשמע פשוט
אמיתית, ממש עשית לי חשק לעוף לשם עם התותחון ולאלתר. מדהים, לדמיין אותם קולטים את כל הדברים האלה ולראות אותם סימולטנית, דרך שלנו ודרך שלהם. האמת היא שבפרפראזה על מה שקרה לכם, הדבר שהכי מדאיג אותי במחשבה על טיולים כאלה הוא האפשרות למחלה אצל הילד ואז ההתקעות באמצע שומקום עם רופאים שאלוהים יודע היכן הוכשרו. אבל כנראה שצריך להתגבר גם על זה... בכ"א, נוחי על
י הזכרונות עד להחלמה המהירה!

lollla

New member
דווקא הרופאים שם מצוינים, לפי עדות אלו שנזקקו

הוירוס האימתני שתקף אותי נדד בקבוצה. 2 ילדים הגיעו עם חום לבית חולים - אחד בבנגקוק, ואחד בפוקט. הבנתי שמשניהם שזו היה חוויה ממש חיובית. בתי חולים אמריקאים. ישר עושים בדיקת דם - לא כמו אצלנו, על המקום. ונותנים טיפול - והכל ב-140 שח. אני פשוט פחדתי ללכת או שהרגשתי מבוגרת וחזקה כדי להסתדר בלי. בדיעבד, הייתי הולכת בלי חשש. אם את יוצאת לויאטנם וכאלו, זה כבר סיפור אחר. תתחילי מתאילנד, נראה לי תפור עליך ועל תותי. איך אני רואה אתכם מתחמצנים באי טרופי זה התיכנון הבא שלי. אחרי שסקרנו את תאילנד(אני כבר פעם שנייה) פעם הבא טיסה ישר לקופיפי או קוסאמוי לבטן גב, לא טירונות כמו שאנו עשינו, שהייתה כמובן חלומית. יאללה, מאשרת לכם ליסוע

אם אכן נגיע לשם,

זה לא יהיה בטן גב ולא אוותר על טראקים (ועבורי זו לא תהיה פעם 2 אלא 4, למרות שהקודמות היו באמת מזמן). ובכל זאת, יש בי חשש ברופאים בחו"ל. נראה, תודה על הייעוץ!

ג e ש e ם

New member
אותי לעומת זאת שברת

עם השורה הלפני אחרונה. ובעניין הקול - את יודעת, יכול להיות שהם צודקים הרופאים. זה עניין רגיש אצלך במיוחד כי זה העיסוק שלך - אבל קבלי את זה כמתנה מאלוהים שמאפשר לך עוד כמה ימי חופשה להתאושש מהטיול במקום ישר לרוץ לעבודה. ובינתיים, מכיוון שאי אפשר בלי להתבטא, אנחנו מרוויחים.

lollla

New member
הטירונות שברה אותך? בחיאת, אם היא לא שברה את

לולי, קטן עליך.התכוונתי שיש 2 סוגי טיול לתאילנד - אחד לתור אותה כי יש המון מה לראות. ברור שאפשר לא מאורגן ובסתלבט אבל זה קשה עם ילדים וגם פה יש לילדים חברה - היקבוצה היתה חצי מבוגרים חצי ילדים והיה פשוט כיף להם חברתית. לולי ממש נפתח (למרות שלא על היום הראשון כמו חברו בן ה-6 שהוא פרחח אמיתי - ילד קלאסי) אגב, כל הילדים היו בגילאי 12-13. לולי וחברו היו הכוכבים הצעירים וקיבלו טונות של צומי בגלל זה, וזה עוד ערך מוסף של טיול זה. גם הילדים וגם המבוגרים פינקו אותם עד אין סוף. ודווקא החולי שלי גרם לכמה גברברים לקחת עליו פיקוד והוא פשוט התמוגג. לפעמים לא רצה אלי. בקיצור - גם מלימון אפשר לעשות לימונדה. אבל אני ממליצה לחום. המזודות מגיעות לאוטובוס ולחדר עם סבלים. המלונות נפלאים והאוכל טעים ובגרושים ללולי היתה בעיה כי הוא אוכל רק מה שמכיר, אבל בסוף טעם עוף אחרי שרעב. גשם - אל תיפול רוחך

catנוע

New member
איזה כיף זה נשמע!

קודם כל תודה על התגובה המושקעת
זה נשמע שלולי אכן נהנה מלראות תרבות אחרת, ושהוא חווה את הדברים בכיף. זה מאוד מעשיר בעיני, ויופי שיצא לכם לעשות את הטיול הזה. אני מקווה שיהיו לו זכרונות ממנו, אבל גם אם הם יהיו מעטים, החוויה נשארת לדעתי גם בלי זכרונות ספציפיים. הלוואי שגם אני אוכל לקחת את חבצלת לטיול דומה. ממש עושה חשק התיאור שלך.

lb4

New member
נשמע מדהים. אפשר לדעת עם איזו חברה נסעת?

lollla

New member
דיזנהאוז - מאד מומלץ. היה מדריך נפלא.

והם גם היו זולים בכמעט 1000 דולר לכרטיס בש הטיסותת באוזבקיסטן אייר

למעלה