הי, חדשה בפורום

orihl

New member
הי, חדשה בפורום

האם יש מישהי במצב דומה לשלי ? נשואה לגבר אמריקאי שחור, מתגוררים בארץ והורים לילד. לעיתים נראה לי שאין הרבה זוגות מעורבים מהסוג הזה, אשמח לשמוע ....

zipotsa

New member
ברוכה הבאה!

יש בארץ כמה ישראליות שנשואות לאמריקאים שחורים, שחקני כדורסל בעיקר. כאן בפורום יש בחורות שנשואות לשחורים, לאו דוקא אמריקאים.

Forestia

New member
מצב דומה

אני חיה עם אנגלי ג'מייקני, באנו לחיות בארץ לפני כשלושה חודשים. יערה

orihl

New member
בהצלחה

אשמח להיות בקשר, אם יש לך שאלות או סתם...בכיף

orihl

New member
ילדים זה שימחה

לנו יש בן מקסים (כמובן)כמעט בן שנתיים, הוא דובר עיברית ואנגלית? כמה זמן אתם יחד?

Forestia

New member
גם הבן שלנו משגע (ברור)

והוא בן כמעט ארבע וחצי. אנחנו יחד 7.5 שנים ובגענו לארץ בינואר השנה (עד אז חיינו בלונדון) בארץ אנחנו בתל מונד. בינתיים אנחנו מסתגלים יפה ולא נתקלנו בעיות מיוחדות, על רקע לאומי, גזעי או אחר. ואתם? יערה

orihl

New member
גזענות בארץ!?

אנחנו יחד 7 שנים, אני יכולה להגיד לך שישראל היא אחת המדינות הגזעניות ביותר.אנשים מסתכלים, נועצים בנו מבטים כל הזמן בכל מקום, שלא נדבר על השאלות המעצבנות, החודרות לפרטיות (כל אחד פה מרגיש שהוא "אח" ומרשה לעצמו לשאול בלי חשבון...) כשהוא הגיש בקשה לקבלת האזרחות עוד היינו חברים, את הגיור הוא עבר בארה"ב זה לקח בערך שנתיים עד שקיבל את האזרחות! את יכולה להבין את החוסר נעימות (בלשון המעטה) שהוא עבר במשרד הפנים ה'יעיל' שלנו, אגב הוא ספורטאי (אני לא רוצה להיכנס לפרטים, ולכאורה זה היה צריך להיות יותר פשוט, משום מה זה לא היה ככה) , כאילו אנשים פתוחים ונאורים... בכל אחד מסתתר גזען קטן, רק מי שנמצא בתוך זה וחווה אהבה אמיתית יכול לראות מעבר לצבע ושאר הקישקושים.

Forestia

New member
שכחתי...

הבן שלנו מדבר אנגלית ומתחיל עכשיו לדבר עברית בכלל לא רע - הגננות לפחות מתרשמות מאוד מקצב הלמידה שלו

orihl

New member
שפה

אנחנו מדברים בבית 2 שפות כל אחד מדבר עם הילד את השפה שלו ובינינו מה שיוצא (הוא מדבר עיברית דיי בסדר) בינתיים הילד יותר מקשקש מאשר מדבר פה ושם יוצאות מילים בעיברית ובאנגלית, זה כ"כ מתוק... איך את מרגישה שהסביבה מגיבה לילד?

Forestia

New member
אצלנו השפה היתה בעייתית יותר

כיוון שחיינו באנגליה וכולם חוץ ממני דיברו רק אנגלית היה לי קשה להמשיך לדבר עם זיו עברית, בעיקר כשהוא התחיל לדבר ממש ולענות לי באנגלית כל הזמן. תמיד קנינו לו די ווי די בעברית כך שזו היתה שפה שהוא שמע הרבה ואני בטוחה שקלות הלמידה שלו עכשיו נובעת גם מזה. גם בארץ אנחנו מדברים בבית אנגלית כי פול עדיין לא מדבר עברית, אבל עם זיו יוצא לי יותר ויותר לדבר עברית והוא עונה לי בעברית יפה מאוד ואם חסרות לו מילים הוא שואל אותי. התגובה של הסביבה לזיו טובה מאוד, אולי כי למרות שהוא ירש את תווי פניו של אביו את הצבעים הוא ירש ממני... יערה

venesa1

New member
ברוכה הבאה לביתנו החם! ../images/Emo24.gif../images/Emo82.gif

אני לא מעורבת במצבך "בן זוגי" (כרגע ב"פסק זמן") הוא סקנדינבי. בכל אופן נשמח לסיפור ההכרות שלכם אם תרצי לשתף. שיהיה בהצלחה
ולהשתמע...

mm82

New member
היי

אני במצב דומה אבל שונה ממה שכתבו לך,אני יוצאת עם גבר שחור(מניגריה) אמנם לא נשואים ובלי ילדים,אבל מה שדומה זה שהוא ספורטאי,שזו התמודדות בפני עצמה... ברוכה הבאה,למרות שאני לא כותבת פה באופן קבוע ,אלא יותר צופה מהצד אני מברכת אותך

למעלה