הי , חדשה פה..

הי , חדשה פה..

נשמע לי כל כך מענין ליצור מוזיקה בעצמך.. והייתי רוצה להתחיל ללמוד לעשות זאת ממש מהבסיס. אז איך לומדים? עם מה מתחילים? אני לא מבינה הרבה בזה אבל הייתי מאוד רוצה ללמוד. ריזון מתאימה בשבילי?

TaJu

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

שלום לך וברוכה הבאה. מוסיקה בעצמך זה אחד הדברים הכי נפלאים שיש (לי לפחות). ריזון היא תוכנה שמאוד קל להתחיל איתה. היא תראה לך מסובכת בהתחלה אבל היא ממש לא - היא אחת התוכנות הכי פשוטות והכי ידידותיות למשתמש. וחוץ מזה, אנחנו כאן לכל בעיה ושאלה שלך. :) דבר ראשון תתחילי מלהוריד את הדמו של התוכנה (נמצא בקישורים), ותתחילי לשחק איתה. יש פה מדריך של Kundara וקובץ עזרה של ירדן (המנהל). את מוןזמנת לפנות אלינו בכל שאלה. TaJu

האמת ש..

הורדתי את הדמו והוא לא ממש עולה אצלי במחשב

TaJu

New member
מה הבעיה?

תסברי בדיוק מה הבעיה וננסה לעזור...

Kobi Good 2 See

New member
או שלא הורדת טוב או>>

או שלחצת על ההתקנה הרבה פעמים והיא נפצחה המון פעמים ואי אפשר לפתוח את אותה ההתקנה פעמיים. תורידי שוב ותפעילי את המחשב מחדש, אולי זה יעזור. מקווה שתצליחי.

ירדן פ

New member
מוזר

מאיפה הורדת את הדמו הזה? בעזרת איזה ווינזיפ את פותחת אותו? נסי את וינאייס www.winace.com תוכנה מעולה וחינמית תורידי את זה ואם לא יעבוד לך ננסה לפתור את זה בדרכים אחרות

LySrgic

New member
אמ....

אני ידוע שזה לא ממש המלצה טובה אבל תנסי לפרמט את המחשב...זה תמיד טוב גם בשבילך וגם בשבילו ואני בטוח שאחריי הפירמוט זה יעבוד

ירדן פ

New member
חבל לפרמט על כל שטות

זה שוחק את ההארד דיסק. צריך לחפש פתרון קצת יותר יעיל אולי יש לך וירוס או תוכנת ריגול? תפעילי סריקת וירוסים וסריקת תוכנות ריגול תעדכני את הוונדוס שלך ותורידי את כל העידכונים שהוא מציע אם זה לא יעזור אז כמו שאמרתי, תורידי WinAce אאם גם זה לא עובד אז באמת כדאי לפרמט

LySrgic

New member
דרך אגב לפרמט לא שוחק את המחשב

ואני אומר את זה מניסיו...מה שקורה זה שההארד דיסק מתחמם מאוד אחריי פורמט וכ מכה או משהו שאתה נותן למחשב יכולה לדפוק אותו לכן מומלץ לעשות פורמט רק פעם בחודש-חודשיים ולכבות אותו לאיזה 5 שעות אחריי הפורמט

למעלה