הי לכולם

הי לכולם ../images/Emo141.gif

מסתובבת כאן כמה ימים, קוראת, מזדהה... אצלי הבעיה הכי גדולה כרגע היא שאני מתה לסקס. סתם סקס. שיהיה טוב, אבל זהו! איך עושים את זה?

אשה פלוס

סתם סקס? אין קל מזה,בחוגי הפו"פ , ICQ,אודיגו,פאבים, הירקן השכונתי והגבר שלצידך ברמזור. חוץ מזה יש גם כאן בתפוז פורומים שזאת המטרה המוצהרת או המסוות. אם את מזדהה,אז את מוזמנת גם להשתתף,אבל את בטח יודעת שאנחנו רוצים הרבה יותר מסקס

*יערית

New member
למה?

למה הרצון לסקס תמיד משתייך לגברים? מתקשה למצוא זמין? תלמדי לענג את עצמך... קני ויברטור... ההנאה גדולה ותאמיני לי הוא לא יתלונן בפנייך
יערית

הוקסמתי מהישירות שלך../images/Emo20.gif

ואני בהחלט רוצה לשוחח איתך אז האימייל שלי [email protected] (השם משתמש זה בגלל שכל השמות היו תפוסים) אני בן 30 נאה וסימפטי אז צרי קשר ואולי תרשמי פלאפון או אני ארשום לך מחכה לתשובתך חיים

את רואה כמה זה קל?

הנה, llllllllllljkjhjhjsg פתח שם משתמש חדש בתפוז ואפילו חשבון בהוטמייל לכבודך!

NET1057

New member
בעיית הגברים

אנחנו הגברים כולם אוהבים מגע נשי מאוד אני חושב שע"י מגע לגבר שמוצא חן בעיניך ליטוף וכמה מילות אהבה תקבלי כל מה שתרצי..... מתוך נסיון שכשיש גירוי יש תמורה וכשאין ...........

שחף 1

New member
למה../images/Emo18.gif

היי אישה פלוס ולמה תחפשי רק סקס גם הוא לא רק טוב אלא מעולה חפשי יותר מזה וגם מגיע לך יותר מזה ראית כמה הצעות לרק סקס קיבלת אפילו בפורום המדהים הזה אבל ... מגיע לך יותר מזה שיהיה לך בהצלחה ולא משנה באיזה כיוון תחפשי

באם

New member
מעניין אותי לדעת...

על איזה גילאים של משתמשים אנחנו מדברים פה... במיוחד בנושא הפרטי הזה.. של בחורה (בלי שאני ידע את הגיל בחורה זה נותן נופך יותר מרתק לאישה) שמחפשת פשוט סקס טוב...

omk62

New member
אז לך יהיה הכי קל...

אם רק סקס, ולא יותר, אין כל צורך לוותר על עקרונות, על מאוויים, כי מין מין כזה בכל מקום יהיה, ללא מאמצים... כי איכשהו נראה לי שיש הרבה מעבר לזה בחיים.

תראו...ברור שאני רוצה יותר...

מי לא רוצה יותר?...אבל לא כרגע. ממש לא כרגע. אני לא פנויה רגשית לשום קשר אחר, וזה לא הוגן לנסות ולפתח קשר כזה. לא כלפי ולא כלפי בן הזוג. וסקס...אוהבת סקס...צריכה סקס... לגלות לכם סוד? יש לי ידיד טוב. שכבנו לא מזמן וזה היה כל כך לא זה, שזה גמר אותי. הוא מעורב רגשית במין קשר של אהבה נכזבת עם מישהי אחרת ואני עברתי כל כך הרבה בתקופה האחרונה...וכנראה שהשילוב הזה לא משהו באופן כללי. ויערית, יש לי ויברטור, אבל ויברטור זה לא מגע של גבר, אפילו לא מתקרב... אז זהו, זאת אני. מצטערת אם זעזעתי אתכם. זו ממש לא היתה הכוונה שלי. א

*יערית

New member
שכחת משהו....

דיברתי גם על עינוג עצמי מכירה? חשת? אז אומנם אין תחליף למגע גבר..אבל למרות כל זה שאני ליבראלית נראה לי תמוה לחפש כאן בפורום הזה מין מזדמן! יש הרבה הרבה מקומות בכדי שירצו להכנס איתך לאותו ראש! תודה יערית.

יערית ../images/Emo13.gif

אני לא חושבת שאשה פלוס חיפשה כאן מין מזדיין...סליחה , מזדמן. היא באה לשתף את הפורום באחת הבעיות וכל הכבוד לה על זה
לחלוק ברגשות , במאוויים , בתחושות ובחוסרים , זו מטר הפורום , בין השאר. כי גם לא באים לכאן לצורך היכרויות "כשרות" , נכון? אז אין מקום להטפת מוסר (כי ככה זה נראה
). לבוא ולשלוח אשה מתחבטת ומשתפת ברצונותיה לויברטור ולעינוג עצמי , זו קצת התנשאות מהמקום (הטוב) בו את נמצאת. ככה בעיני , מצטערת. ואגב ויברטור , אני בשלי אשתמש רק בצירוף גבר לידו ! ועינוג עצמי בשפתך המעודנת
עושות גם נשים שיש להן בנזוג קבוע . להנאתן ולהנאתו גם.

*יערית

New member
רק אביגיל../images/Emo13.gif

אהבתי את הערתך..אבל באמת שלא היה פה שום נימת הטפת מוסר רק הבעתי את דעתי ונתתי באמת רעיון שאני מציעה אותו גם לחברותיי שנלחצות לפעמים
מבחינתי כל אחד יכול לחלוק כל דבר כאן..גם מתי לאחרונה היה בשרותים
אבל שיצפה לכל מגוון התגובות שיבואו אחר כך. ד"א גם אני בעד הויברטור עם בן הזוג שלי.. ולגבי השאר(שפתיים וכו´)קבלי ח"ח!!!!!!! חג שמח וכשר לכולם! יערית.

אשה פלוס ../images/Emo140.gif

אותי לא זעזעת,יש לך צרכים כמו לכל בן אדם (מה רק לגברים יש בעלות על סקס?
),אינך פנויה רגשית וכל הכבוד לך שאת מודעת לכך ויחד עם זאת לא מתעלמת מהצרכים שלך. תגובתי למעלה באמת העלתה בפניך את האופציות ואני מקווה שלא יעבור זמן ותרגישי עצמך מספיק חזקה ופנויה לקשר אמיתי שסקס יהיה רק מרכיב אחד במערכת. ועד אז תעשי חיים ושימי פס על כולם

oxon

New member
כל הכבוד לכנות וגילוי הלב!

אבל עכשיו אני רק חושב מה היה אם גבר היה כותב את זה? היו מגרשים אותו מכאן ושולחים אותו לחפש במקום אחר. לא? אגב - גם אני במצב די דומה.

ממתינה

New member
תחשבי פעמים

אצלנו הנשים בכל זאת יש רגש יותר חזק הכל יותר בעצם, יפה כל כך שאמרת מה שאת באמת רוצה אבל אולי היית צריכה לאמר זאת רק לעצמך. לא אני לא חושבת שזאת בושה להפך כל הכבוד, אבל האם זה באמת מה "שיספק" אותך? בטוחה? מנסיוני האישי לפניי כמה שנים קרה לי שהייתי ב"התייבשות" של כמעט שנה, והחלטתי שאני חייבת בפעם הראשונה לעשות את זה גם בלי רגש אם חייבים כי חשבתי שאני חייבת, אבל באמת שעשיתי, היה אחד במקום עבודתי ששנינו הרגשנו את זה בינינו והיה קצת קשה לי להפסיק לחשוב על סקס כל פעם שראיתי אותו, וזה קרה והיה ממש לא רע. אבל "לא רע" זה לא מספיק הרגשתי כל כך מגעיל אחריי זה פשוט רציתי לקבור את עצמי, ויברטור- אמן והיה לי אומץ לקנות, אבל ההבדל בין ויברטור ובין "פיסת" עור טבעי לא גדולה כי אין שם רגש, יש שם אשליה צביעות ומסכה על הפנים של"כאילו" כי זה מה שתרגישי לעשות כאילו גם אם יהיה הכי טוב זה לא זה בלי אהבה לא הולך חביבתי. עשי כמובן מה שתרצי רצונך וכבודך איתך, אני בכל אופן זוכרת את הקטע הזה עד היום כי הוא לא אני בכלל. בהצלחה בכל מקרה, ותקוי לפחות שיהיה שווה את זה.

למעלה