הי נשים יקרות!

הי נשים יקרות!

אנחנו בחופש - שבוע שלם עם בני היקר. זה קשה אבל מדהים! הוא אמנם לא מדבר - אבל כבר מצליח להעביר מסר עם מה הוא רוצה. ניהיה לי בן אדם! הכי מצחיק זה שהוא מנסה להגיד "התפוצץ" על 5 בלונים. אוהבת אותו כלכך! הספר הזה עשה אצלנו הרבה קילומטרים השבוע. גם הגננת אמרה לי שהוא אוהב אותו. מה שכן - כבר די נמאס לי מהסביבה הקרובה - גינה, שכנים, בית. ומחר עומד לרדת גשם. יש למישהי רעיונות למשהו נחמד עם ילד בן שנה ו-8? אתן עובדות או עם הילדים השבוע? אתן נפגשות להדלקת נרות ביחד - או שכל אחת עם הסובבים אותה? בכלל - מה אתו עושות בשבוע שכזה? היה מזג אויר נהדר בצהריים וקור אימים בבוקר ואחר הצהריים רוב השבוע.

מה עם משחקיות? ג'ימבורי'ס? הצגות?

שעות סיפור? הופעות מסוגים שונים? חברים/ות? זה מוציא משיגרת הגינה/שכנים/בית, מרענן ומגוון.

בג'ימבורי קשה לי למצוא את עצמי

מרגיזות אותי האמהות שרודפות אחרי הילדים עם במבה (ואז גם שלי רוצה) ובכלל - כלכך מלא עכשיו בכולם... שעת סיפור והופעות ממש לא מתאימות לו לדעתי (אני טועה? הוא רק בן שנה ו-8 וכמעט לא מדבר. יותר מעדיף לזחול לכל מקום או לנסות ללכת) חברים? כולם עובדים והילדים (הרבה לא) אצל סבתא.... אני די מדוכאת מזה....

יש כל מיני הפעלות שמתאימות גם

לילדים בגיל הזה, כולל הפעלות "חינמיות" בקניונים השונים (לא יודעת מהיכן את). יצא לנו לעבור בחג באחת כזאת, והיו שם הרבה ילדים בגיל הזה (וגם יותר קטנים וגם יותר גדולים...).

דש1דש

New member
את האמא אז יודעת הכי טוב

אבל יכולה להגיד לך שאת הקטנה שלי כבר יצא לי לקחת לשעת סיפור ולהצגה בקטן (לא במה - אלא הצגה בחדר גדול) היא קטנה משלך - וישבה יפה יפה ומחאה כפיים כמו כולם. גם הינו במשהו דומה לישראל והגטרה - וגם בזה היא מאוד מאוד נהנתה! אבל את מכירה את הבן שלך ויודעת אם יתאים לו או לא - שווה לנסות. חוץ מזה - אוטוטו נגמר
לנו היה גן (קיטנה) כל השבוע - אז אני עבדתי. רוב המקומות היו רק עם יום חופש אחד - ממש הגזימו אצלכם בגן!

אנה מ

New member
הילדים שלנו באותו גיל ../images/Emo13.gif

אם את מאזור המרכז, אז: בקניונים יש הפעלות לילדים (אנחנו חזרנו מיום כזה "צבעוניים" לחלוטין, אחרי פרוייקט צביעת פסל גבס). במוזיאון ת"א יש בקומת המרתף חדר ילדים עם הפעלה (ציורים) ומשחקים לילדים. כשיש שבת גשומה אני לוקחת אותו לשם, אם כי הוא מעדיף את תמונות הערום וצועק בחדווה "אמא, הנה אשה, עם ציצי. גדווווול". את צריכה לראות את הצחוקים החנוקים של הקהל מסביב, במיוחד שלאמא שלו יש קרש גיהוץ ... בגן העיר יש ג'ימבורי בתשלום, אבל גם אזור פעילות ליד שילב. הקטנצ'יק שלי מכור למכונות הפעלה של 2 שקלים. ובמיוחד של האליקופטר העולה והיורד.

../images/Emo6.gif ענק! זה מזכיר לי שכשהוא היה

בערך באותו גיל, הגעתי עם התותחון לגלריה בעין הוד שהוצגה בה תערוכת פסלים. לצהלת הקהל הנלהב הוא ניגש לכל פסל של אישה חשופת דדיים, והחל לצבוט לו בפיטמות...

אה, ושכחתי... לאחד מפיסלי הנשים

היותר "שוות", הוא ניגש והחל להתגפף איתו, דבר שגרר חירחורי צחוק מהקהל ושאיפות היעלמות מאמו הסמוקה.

../images/Emo6.gif

הבייב שלי מתפקעת מצחוק כשהיא רואה את הציצים שלי. מצביעה עליהם ונשפכת מצחוק
לגבי המכונות האלה, הרבה כסף נשפך על לא כלום. איך שהמכונה מתחילה לזוז היא רוצה לרדת..ואני בטיפשותי, מנסה כל פעם מחדש "להראות" לה שאין שום דבר מפחיד בתזוזה שלהם. עדיין לא הייתי בקומת המרתף של מוזיאון תל אביב. נראה לי שבהחלט ראוי שאבקר שם. תודה

כשהפרח רואה לי

את הציצים היא מבקשת ממני לקפוץ ומתגלגלת מצחוק כשהיא רואה אותם רועדים

דש1דש

New member
אז אצלי - הקטנה

שעוד עושה בהם את השימוש הטבע התכוון לו- בזמן האחרון כל פעם שנגמר לה היא מצביעה על הפטמה ומתגלגלת מצחוק. לפעמים מנסה להכניס אותה פנימה - ואז בכלל יוצא לה פיפי בחיתול.... מצד שני היא גם נותנת להם נשיקה כל פעם בסיום
עושה ביי ביי (ואז רוצה לראות שהם עוד שם) ועוד. מתה עליה!

לקחת אותו לחנות צעצועים

ההיתי עם הפרח (שנה ו-4) בחנות טויז אר אס נתתי לה להסתובב חופשי והיא שיחקה עם כל בובות הפרווה עשינו קולות של חיות עשיתי לה תאטרון בובות אחר כך עברנו לרחבה של הבימבות היא ניסתה ליסוע על כולן ניסתה את כל ההליכונים בכל מחלקה ניסינו צעצעוים בקיצור ההינו שם למעלה משעתיים ולשם הנימוס קניתי לה בועות סבון ב- 3 ש'ח בילוי מומלץ ביותר

למעלה