הי שלומי

הי שלומי

התקנתי היום שוב את המדפסת (התכנה) לאחר שהמחשב עבר פרמוט לפני כמה שבועות משום מה כשאני לוחצת על אייקון ההדפסה, או כשאני לוחצת על פרינט בתפריט, נתפח חלון שבכלל כוונתו לשמור את הקובץ כקובץ להדפסה. כמו בן שהמדפסת אינה מדפיסה את הדפים (הדפסתי דף ניסיון לאחר ההתקנה והיא עובדת היטב) אנא, הצילו!!!!

שלומי

New member
האם החלפת מערכת הפעלה?

עושה רושם שהדרייבר לא עובד נכון. האם זה קרה כבר לאחר הפירמוט או שפתאום? אגב, דף הנסיון מעיד שהמדפסת מדפיסה טוב(דיו-צבע) ולאו דווקא שהיא מותקנת נכון.

כן שלומי, החלפתי מ- 98 ל- 2000

אוקיי, אקרא לאחי SOS שיסדר... זה קרה רק לאחר הפירמוט לגבי ההתקנה, ההוראות היו בעברית, כך שלא נראית לי כל בעיה... תודה!!!

udiyulis

New member
גלית, תבדקי שני דברים (ראי תמונה)

הדבר הראשון - האם כשאת פותחת את האפשרות להדפסה, בדקי אם מסומנת האפשרות "הדפס לקובץ" - בטלי אותה. הדבר השני - פתחי התחל/הגדרות/מדפסות. עמדי על סמל המדפסת והקליקי עכבר ימני - בדקי אם לא מסומנת האפשרות "בטל הדפסת מסמכים".

תודה אודי'לה ../images/Emo24.gif

את העניין הראשון בדקתי ואכן לא מסומן הדפס לקובץ לגבי העניין השני, יש לי את הגרסה באנגלית ומשום מה נכנסתי לתפריט המדפסות, אך לא הצלחתי לראות...

הצלחתיייייייייייייייייייייייייייייי

איזו קוקו אני....
לא סימנתי איזו מדפסת אני רוצה שידפיס בה..... ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח

מיכלי, רק עכשיו ראיתי.

הוא פותח לי חלון של "שמור", כאילו שאת פקודת ההדפסה, את הקובץ האמור להיות מודפס, הוא שומר לי כקובץ אחר...

למעלה