הי..

הי..

אני לא יודעת אם אני במקום הנכון.. עברתי משבר לא פשוט בחיים ואני די אוספת את עצמי. אני מחפשת סדנא שתעזור לי לפתור כמה דברים בעצמי. אני לא יודעת לאן לפנות ואיפה לחפש. הייתי רוצה משהו עם לינה,משהו קבוצתי..אבל אוכל לקבל גם משהו אחר. אני פשוט לא יודעת מה אני צריכה. עזרו לי.. תודה.

מבחוץ ומבפנים

תקופות כאלה של סערה פנימית, דוחפות אותנו פעמים רבות לחפש פתרון מהיר, זמין, ואם אפשר, שמישהו יגיד לנו כבר מהל עשות עם החיים האלה. בתקופות כאלה, המלצתי לך שקיפותתת יקרה, לבדוק היטב כל החלטה שאת מקבלת, בכיוון של פתרון הבעיה שלך. כי לא משנה כמה זמן וכסף תשקיעי, הכל עניין של אחריות אישית. בסוף, את תצטרכי לעשות את השינוי. הרבה אנשים יכולים לתת לך כל מני מתכונים, וחלק יתאימו לך יופי, אבל את תצטרכי עוצמה פנימית על מנת להנהיג את השינוי בנוף חייך.. לכן, אפשרות אחת (מבין רבות), תהיה דווקא לעשות את ההיפך ממה שהמנוע הפנימי שלך מנסה לדחוף אותך לעשות, ודווקא עכשיו לעצור לנוח, ולנשום לתוך הכאב הפרטי שלך. שינוי מהיר, קורה מהר וככה הוא גם לעיתים מתפוגג. שינוי איטי, הוא הכי קשה להשגה, אבל הוא הכי בר קיימא. שולחת לך
גדול, בהצלחה רבה בדרכך...

עליזה 63

New member
והקטע גם את חושבת וגם לך עומר

שששינוי מהר עובד זה לא נכון רק כלפי השטח,אבל מטבעו חרה צף ואם לא מטפלים כמו שצריך ,אז זו בעיה רצינית מאוד.

DEL7

New member
נדמה לי שמה שעליזה אומרת זה

שמשברים מהסוג הזה מטלטלים ועקב כך משחררים את הבעיות שהיו מושרשות עמוק בתוכנו, וכדאי לנצל את הזדמנות ולפרק אותן. זה אמנם כואב זמנית, אבל בלעדי זה לא נשתחרר מהן.

קודם כל תודה ענקית..

תראי.. אני כבר עשיתי את השינוי הקשה מכל. אני התגרשתי. אני עכשיו אישה צעירה שדי הולכת לאיבוד בתוך עצמה. אני יודעת מי אני אבל כבר לא בטוחה שאני אוהבת אותי. לא בטוחה שאני מכירה אותי. אני לא מסוגלת לנשום לתוך הכאב הזה כי אני מפחדת להתעמת איתו. לא יודעת מה עוד להוסיף..

הבעיה עם כאב שפוחדים ממנו היא

שהוא עשוי לגדול פרא... כל הכבוד לך על הצעדים האמיצים שאת עושה. לאט לאט את תכבשיבעוד ועוד פסגות. לכולנו יש תקופות שבהן אנחנו שוכחים מי אנחנו או כבר לא מכירים את עצמינו. ברור מה הבעיה עם התקופות האלה אבל היתרון שלהן הוא שאת באמת יכולה לצאת בצד השני של התקופה הזו אדם חדש שימצא חן בעינייך יותר מהאדם ה״ישן״ שהיית. בכל אופן, בכל יום, בטח בתקופות משבר, אנחנו ממציאים את עצמינו מחדש.. בהצלחה חקרה

שקיפות

התשובות להתנהלות חייך נמצאות אצלך ואצלך בלבד, הרעש שאת יוצרת מסתירן ממך תרגול מדיטציה ינטרל את הרעש לרגע או שניים והנסתר ממך יהיה גלוי לחיים טובים

למעלה