הכבשן: פרויקט גמדי לעידוד יוזמה בתחום התוכן בעברית

ננסק

New member
הכבשן: פרויקט גמדי לעידוד יוזמה בתחום התוכן בעברית

מתוך המולת גיצים ומכות פטיש, אנחנו מכריזים על "הכבשן"!

הכבשן הוא פרויקט גמדי המיועד למי שמעונין לפתח ולהוציא לאור תוכן משחקי חדש או תרגום לעברית של משחק קיים. הוא כולל פגישות עיצוב עם צוות הפודקאסט בכל שלבי הפיתוח, תקציב של יותר מ-2,000 ש"ח, ותמיכה שלנו בפרסום המוצר הסופי.
פרטים נוספים בקישור הזה.

גולן, אני יודע שיש לך כבר לא מעט ניסיון עם חברות קטנות בחו"ל, ואשמח להיעזר בך במידה ולבעל הפרויקט שיבחר יהיו שאיפות לחו"ל.

golan2072

New member
אשמח לעזור!

והרעיון מאוד מגניב, חומר בעברית מאוד נחוץ. אם לא הייתי עסוק כבר בכמה פרויקטים כבדים הייתי מציע בעצמי תרגום לעברית של אחד ממשחקי התפקידים לשחקנים צעירים (יש למשל לגילאי 5-10) שזו נישה שלדעתי יכולה מאוד להצליח אך שאין לה משחק מתאים בעברית. אבל בינתיים אני עסוק בפרויקט הכבד מאוד של תרגום כוכבים אין-ספור לעברית עבור העמותה... (וכן ברברי כובש מלך באנגלית ל-ACKS ואולי גם להוציא שוב את הספר שלי OUTER VEIL לTRAVELLER בדפוס).

ננסק

New member
מסכים לגמרי

הייתי שמח אם מישהו יגיש הצעה לתרגום משחק תפקידים לצעירים, זה באמת נישה חסרה.
בהצלחה בתרגום - ושתדע שאתה כבר רשום להנחות לנו (הגמדים) משחק הדגמה לצרכי סקירה שלנו, כשזה יהיה מוכן.

golan2072

New member
מעולה אכן אנחה לכם!

ייתכן ואחרי שאתפנה מהפרויקטים הנוכחיים אצור קשר עם היוצרים של משחק כזה לצרכי תרגומו.

CallMeCavanaugh

New member
הייתי שמח לעשות את זה

אם היה לי זמן לתרגם ספר. בדיוק קניתי את Little Wizards, שראיתי בכמה ביקורות על משחקים לילדים שמגדירים אותו כמשחק הילדים האולטימטיבי.

golan2072

New member
קניתי PDF של משהו בשם HERO KIDS

שיטה פשוטה וחמודה למשחק תפקידים שדורשת מעט מאוד ידע בקריאה (למעשה בעיקר יכולת לספור ברגע שמבוגר מסביר לילד את היכולת המיוחדת של הדמות) וידע בסיסי מאוד בחשבון (שוב, בעיקר יכולת לספור).

CallMeCavanaugh

New member
עוד לא התעמקתי בקוסמים קטנים

אבל מה שאהבתי בו הוא שלא מדובר בעוד משחק עם מכניקה פשוטה. מעבר לזה שאין במכניקה דברים כמו נקודות פגיעה או מוות, הפלאף עושה רושם של מותאם לילדים, אבל שוב - טרם התעמקתי.

כל הכבוד על היוזמה...

הממממ.... נראה.... טוב....

נחשוב על זה, אם יהיה משהו, נודיע.

וכמובן, נשמח על כול פרסום של משהו שיצא בפורום הזה !

למעלה