הכיסא הריק

dark warrior

New member
עונה../images/Emo12.gif

איך אתה מרגיש? פסדר
הכל בסדר? יאפ
הכל תקין? כנ"ל הכל במקום? כנ"ל אם כן-אני שמחה
אם לא-עוד מעט הכל יסתדר מממ..איך זה לחלוק את אותו שם עם האדיוט הכי גדול בהיסטוריה של הרמוני?
האם אתה אית'ן קריין(בנט) במסווה?
כמה סדרות אתה רואה? 3 (תשוקות, מכושפות וסופרנטורל) כמה זמן אתה כבר אוהב את צ'וקות? מאז פרקי הקרנבל.. כמה זמן עבר מאז
אם הייתי יכול לבחור דמות אחת לקחת איתך על אי בודד-איזו דמות זו תהיה? |קיי3||פנסי| מה הלהקה האהובה עליך? The Cranberries
איזה סגנון מוזיקה אתה הכי אוהב? זה שעדי שונאת
האם אתה אוהב הארדקור? מה זה
מה הספר האהוב עלייך? הארי פוטר (היחיד שאני מסוגל לקרוא) לילה טוב לך

STA1

New member
../images/Emo94.gif../images/Emo111.gifכמה שאלות קטנות...

הי איתן..אני מבין לא הרגשת כל כך טוב? מה קרה? אתה מרגיש יותר טוב? אתה לא מכיר אותי אז אני אציג..אני רז..לא חדש אבל נוטש לטווח ארוך וחוזר לטווח קצר..הפעם זה באמת!!אני חזרתי!! אז קצת כדי להכיר אותך. בן כמה? מאיפה? אמא? אבא? אחים או אחיות?כמה? חיית מחמד? תחביבים? מקצוע אהוב? מקצוע שנוא? מאכל אהוב? מאכל שנוא? דמות אהובה בכז"ב? אזור אהוב בכז"ב (לדוגמא: הבית של הפינרטי'S, חצר בית ספר,החצר של הפינרטי'S ) ? להקה או זמר/ת אהוב/ה? סוג מוזיקה אהוב? מה הדבר אתה הכי אוהב לעשות בעולם? מה הדבר הכי שנוא עלייך? איך תתאר את עצמך ב5 מילים? המילה שאתה הכי אוהב להגיד? הקללה האהובה עלייך? מה דעתך בינתיים על השאלות שלי? חבר/ה טובים מהפורום? סדרות אהובות? ספרים אהובים? חברה? מעשן? עבר פלילי? וזהו לעת עתה..תענה כדי שאוכל לדעתת.. רוזזזזז

dark warrior

New member
מגיב וזה..;]

הי איתן..אני מבין לא הרגשת כל כך טוב? אפשר לומר
מה קרה? לא חשוב זה לא מעניין אתה מרגיש יותר טוב? יאפ אתה לא מכיר אותי אז אני אציג..אני רז..לא חדש אבל נוטש לטווח ארוך וחוזר לטווח קצר..הפעם זה באמת!!אני חזרתי!! אז קצת כדי להכיר אותך. בן כמה? 17 מאיפה? מרכזבל אמא? יש אבא? כנ"ל
אחים או אחיות?כמה? גם וגם.. אח תאום {לא זהה} ו-2 אחיות חיית מחמד? אין תחביבים? אממ לא זוכר תשאלו את עור
מקצוע אהוב? לשון
מקצוע שנוא? מתמטיקה ופיזיקה באותה מידה
מאכל אהוב? עוגת גבינה מאכל שנוא? פירות, ירקות ודגים דמות אהובה בכז"ב? לילי. כי היא פקאצה
אזור אהוב בכז"ב (לדוגמא: הבית של הפינרטי'S, חצר בית ספר,החצר של הפינרטי'S ) ? לא מכיר איזורים.. אז בוא נגיד הבית של |יד2| להקה או זמר/ת אהוב/ה? The Cranberries
סוג מוזיקה אהוב? מה שעדי שונאת. מה הדבר אתה הכי אוהב לעשות בעולם? להציק לעור
מה הדבר הכי שנוא עלייך?
-
איך תתאר את עצמך ב5 מילים? עור יודעת לתאר.. המילה שאתה הכי אוהב להגיד? זה לא מילה זה משפט..
Charmed עור - Like a Black Rose In The Darkness​
הקללה האהובה עלייך? Avada Kadavera {קילינג קֶרס} מה דעתך בינתיים על השאלות שלי? אחלה שאלות
חבר/ה טובים מהפורום? כולם! סדרות אהובות? Charmed, SuperNatural & Passions ספרים אהובים? Harry Potter חברה?
מעשן? לא עבר פלילי? לא

Charmed Or

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo112.gif

התחביבים שלך זה....... לגנוב לאנשים ת'כינויים

axnholic

New member
איתן!

כבר אין לי מה לשאול. בירה נשר-
/
? פיתה עירקית- |בטח|/
/
? 90s-
/
? אוכל של בתי חולים-
/