הכיסא הריק

darklighter

New member
צ'יפס היקר../images/Emo115.gif

ממצב? מקורה? התאוששת מהבית חולים? השלמת קלוריות? למה הכי התגעגעת שהיית בבית חולים? ולמי? נכון שנהנית היום לראות 8 פרקי מכושפות רצוף? נכון שמחר תראה ככה זה? נכון שאם לא אתה מת? מתי תראה סופרנטורל? יש לך כוח לחכות לשרית? (היא רוצה לבוא ב7 בערב...אז שיהיה מה לעשות) איזה סרט הכי אהבת מהסרטים שראינו לאחרונה? (והיו הרבה
) מתי תקבל את הפלאפון החדש? (יש שנייה מאופיר שמשנורר את אבא שלי ומשדרג אחרי חודשיים) למי תתקשר הכי הרבה? (נכון אליי? כי כל השאר יהיו חסומים
) נכון שהשאלון חסר טעם? טוב אז הלכתי לישון...

darklighter

New member
*יש שנייה=יד שנייה../images/Emo122.gif../images/Emo115.gif

וההודעה של שרית מלמעלה מיועדת לאיתן...

dark warrior

New member
MEיאו ../images/Emo54.gifה

ממצב? הכל טוב מה איתך
מקורה? פסדר
התאוששת מהבית חולים? יאפ
השלמת קלוריות? ממש לא
למה הכי התגעגעת שהיית בבית חולים? ליד של דורין ולמי? לכל האנשים בפורום תשוקות וכז"ב
נכון שנהנית היום לראות 8 פרקי מכושפות רצוף? היום לא אבל אתמול כן נכון שמחר תראה ככה זה? כן
בוידאו נכון שאם לא אתה מת? לא
מתי תראה סופרנטורל? היום מה;[ יש לך כוח לחכות לשרית? (היא רוצה לבוא ב7 בערב...אז שיהיה מה לעשות) אם היום היא באה נחכה
איזה סרט הכי אהבת מהסרטים שראינו לאחרונה? (והיו הרבה) ארבעת המופלאים על אף עצם היותם יפים של "הטיסה" ו"האחים גרים". מתי תקבל את הפלאפון החדש? (יד שנייה מאופיר שמשנורר את אבא שלי ומשדרג אחרי חודשיים) מתי שבא לי
למי תתקשר הכי הרבה? (נכון אליי? כי כל השאר יהיו חסומים) אלייך כי יש 100 דקות חינם כל חודש
נכון שהשאלון חסר טעם? ממש לא זה כיף וזה..;] טוב אז הלכתי לישון...אבל את ערה לידי

RoRiL

New member
איתן../images/Emo24.gif../images/Emo134.gif

אתה מודע לכך שאיכזבת אותי אתמול?
מה שלומך? נכון שאני כבר ידועת לייך כמעט הכל אז אין לי מה לשאול? חיה אהובה: אדם אהוב: פורום אהוב: יום אהוב בשבוע: משפט אהוב:

dark warrior

New member
רותםםםםםםםםםםם../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

אתה מודע לכך שאיכזבת אותי אתמול? כן
מה שלומך? אני מצויין מה איתך
נכון שאני כבר יודעת עלייך כמעט הכל אז אין לי מה לשאול? כנראה
חיה אהובה:
ה אדם אהוב: את
פורום אהוב: תשוקות
יום אהוב בשבוע: רביעי כי בקושי לומדים בו
משפט אהוב:
(W)Charmed Or - Like a Black Rose In The Darkness​

dark warrior

New member
לא נכון../images/Emo88.gif

התגעגעתי גם ליד של דורין סתם סתם התגעגעתי לכולם

איתן

נכון שהכיסא הריק כבר לא ריק? נכון שהשאלות שלנו מפגרות לחלוטין? נכון שאתה נודניק לא פעיל? נכון שאכזבת את רותם? נכון שהתגעגעת אליי הכי הרבה? למה לא ענית לי למסר ששלחתי לך? מה השעה? מה אתה עושה? מה שלום עדי? איפה מיצי שלי לעזאזל? מה אתה חושב על צביקה הגמל? ולסיום: מ''פ בת''א חבל שלא ת''ש.. אתה חייב לבוא |בוכה| סתם נו. יום נעים וכאלה. אורטי

dark warrior

New member
עונה../images/Emo24.gif

נכון שהכיסא הריק כבר לא ריק? נכון זה שלושה אנשים שעונים עליו בו זמנית
נכון שהשאלות שלנו מפגרות לחלוטין? לא.. זה כיך וזה;] נכון שאתה נודניק לא פעיל? זה כיף להיות לא פעיל! NOT! נכון שאכזבת את רותם? כן|אור22| נכון שהתגעגעת אליי הכי הרבה? התגעגעתי לכולם במידה שווה
למה לא ענית לי למסר ששלחתי לך? אני בדרך כלל עונה למסרים
מוזר.. נסי לשלוח אותו שוב וזה.. מה השעה? 14:32 מה אתה עושה? עונה לשאלון מה שלום עדי? הכל טוב מה שלום הסלון
איפה מיצי שלי לעזאזל? הנה
ובשביל דרדר
מה אתה חושב על צביקה הגמל? כוסון כמו טיסי מה;[ ולסיום: מ''פ בת''א חבל שלא ת''ש.. אתה חייב לבוא |בוכה| סורי|אור4||אור22|

Sinner Girl

New member
איתן../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif[אני והדיליי האופנתי../images/Emo9.gif]

מה שלומך? איך בבית? נכון שאני מגוונת מכולם? נכון שלא? טוב אז אני אנסה:].. הידעת שגמני די אנימית? הידעת שגמני אוכלת רק ממתקים? [כאילו הידעת שאני ועדי ריכלנו עלייך לילה שלם
?] [אבל רק דברים טובים כפרע
] נכון שעכשיו אני מגוונת? נכון שכפרעליי? נכון שאני מותק? נכון? טוב אז אני אמשיך בגיוון,כי אני מקורית
. דברים אהובים: זמר\ת: להקה: צבע: בגד: סרט: עט\עיפרון בקלמר: אנשים: אחים[XD]: מורים: חדר בבית: אייקון: שיעור: ועכשיו
חובה עלייך לרשום כל מה שאתה אוהב לעשות ואת כל תחביבייך
[לפחות 80 מילים,שיהיה 8-10,אם לא יותר
]. ועכשיו
אתגר
חובה עלייך לרשום חיבור באנגלית על תשוקות
[לפחות 25 מילים,3 שורות
]. יא איזה מגניב יצא לי ארוך
נכון שאני מגניבה? אמ זהו
.

Sinner Girl

New member
יא כל בכבוד לי../images/Emo2.gif

לא שאלתי שום שאלה על אוטובוסים
לי!~~! ניצלת בנס
.

dark warrior

New member
עונה למגילה..

מה שלומך? פסדר מה איתך
איך בבית? פסדר+ נכון שאני מגוונת מכולם? יאפי פאפי באלי שאבי נכון שלא?
טוב אז אני אנסה:].. הידעת שגמני די אנימית? לא
הידעת שגמני אוכלת רק ממתקים? נחמד לך וזה;] [כאילו הידעת שאני ועדי ריכלנו עלייך לילה שלם?] לא
[אבל רק דברים טובים כפרע] נכון שעכשיו אני מגוונת? כן נכון שכפרעליי? כפרעעעעעעעעעעעעעעעעעע עלייך {מיומנה} נכון שאני מותק? בטח מה;[ נכון? כן
טוב אז אני אמשיך בגיוון,כי אני מקורית. דברים אהובים: זמר\ת: קלי קלארקסון [אור הזהרי
] להקה: Cranberries צבע: אדום [*שיעול*ובתפוז כחול-והכוונה לא לקומונות או לעולם
*שיעול*] בגד: ג'ינס וחולצה שחורה סרט: ארבעת המופלאים עט\עיפרון בקלמר: נדיר שיש
אנשים: תפוז אחים[XD]: אופיר מורים:
חדר בבית: סלון אייקון:
ו-
שיעור: ספורט
ועכשיו חובה עלייך לרשום כל מה שאתה אוהב לעשות ואת כל תחביבייך [לפחות 80 מילים,שיהיה 8-10,אם לא יותר]. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. תעזבי אותי באימא שלך. ועכשיואתגר חובה עלייך לרשום חיבור באנגלית על תשוקות [לפחות 25 מילים,3 שורות]. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. Leave me your mother. PASSIONS יא איזה מגניב יצא לי ארוך נכון שאני מגניבה? בטח
ותיחמנתי את השאלון שלך. אמ זהו. ביי

I n n u e n d o

New member
שאלות לאיתן

איניורמדו או יד2? פרויפליונאנדו או יד? איניואנדו או איניואנדורין? Innuendorin או I n n u e n d o? I N N U E N D O או I n n u e n d o? טוב אין לי שאלות.אני לא טובה בזה אז תרגיש טוב כפרה

dark warrior

New member
I n n u e n d o../images/Emo99.gif

איניורמבו או יד2? איניורמבו פרופיליונאנדו או יד? יד איניואנדו או איניואנדורין? I n n u e n d o Innuendorin או I n n u e n d o? I n n u e n d o I N N U E N D O או I n n u e n d o? I n n u e n d o טוב אין לי שאלות.אני לא טובה בזה אז תרגיש טוב כפרה תודה כפרעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

coullette

New member
אית'ן!!! כפרעליך../images/Emo24.gif../images/Emo183.gif

חח נדבקתי מיעל. אז ככה- קודם כל ברוך השב איך אתה מרגיש? הכל בסדר? הכל תקין? הכל במקום? אם כן-אני שמחה אם לא-עוד מעט הכל יסתדר
מממ..איך זה לחלוק את אותו שם עם האדיוט הכי גדול בהיסטוריה של הרמוני? האם אתה אית'ן קריין(בנט) במסווה? כמה סדרות אתה רואה? כמה זמן אתה כבר אוהב את צ'וקות? אם הייתי יכול לבחור דמות אחת לקחת איתך על אי בודד-איזו דמות זו תהיה? מה הלהקה האהובה עליך? איזה סגנון מוזיקה אתה הכי אוהב? האם אתה אוהב הארדקור? מה הספר האהוב עלייך? וואי כמה שאלות אני שואלת...
טוב אני הולכת לישון.. לילה טוב

למעלה