הכי אחי שאפשר

הכי אחי שאפשר ../images/Emo8.gif

אני מתכבדת בזאת לכתוב את השאלה הראשונה הרשמית של הפורום: לאיזה אח/ות במידה ויש כמה אחים ואחיות אתם הכי קרובים
במה זה מתבטא
ומדוע דווקא לאח/ות אלו
התשובה שלי מיד

הכי אחותי שאפשר ../images/Emo9.gif

האמת שאני קרובה יותר לאחותי, למרות ההפרש גילאים הדי גדול ביננו, אבל אולי זה סוג של אחוות בנות, אולי הקינאה שיש לי קצת בה קירבה ביננו <למרות שזה נשמע מטופש קצת
>, אולי בגלל שלמרות שאני שונאת להודות בזה אנחנו מאוד דומות- אם במראה ואם באופי... זה מתבטא בעובדה שלמרות המרחק הפיזי ביננו <היא גרה בניו יורק> אנחנו משתדלות לתקשר הרבה <אם טלפונית ואם במסנג'ר>, מרגישה באופן טבעי יותר קרובה אליה למרות החילוקי דעות הרבים ביננו.

הכי אחותי

אני קשורה מאוד מאוד לאחותי. למה? ככה. כי אני אוהבת אותה הכי בעולם וכי היא מתוקית אמיתית. איתה אני מסוגלת לדבר על דברים שהם רק ביננו, יש לנו את הקטעים האישיים שלנו וביחד אנחנו גם מקטרות על ההורים...

אני דווקא לאחי ../images/Emo13.gif

פעם הפרש הגילאים הורגש כיום הרבה פחות... אני בת23 והוא אוטוטו הקטנצ'יק שלי בן 20 ואנחנו מדברים (כמעט) על הכול

avitano

New member
הכי אחותי :)

עם אחי אני רב כל הזמן, לא מדברים כמעט בכלל יש לו יחס ממש מגעיל כלפיי אחותי דואגת לי וצוחקת איתי ויושבת איתי בחדר, אנחנו יוצאים לפעמים לקניות, לקניון וכו' אליה אני יותר מתחבר

fushit

New member
הכי אחותי הגדולה!

אני הכי מחוברת אלייה! אנחנו יש בינינו הפרש של 3 וחצי שנים ואנחנו מסתובבות הרבה ביחד. היא גם אחותי (הביולוגית) היחידה בנתיים (יש לי עוד 2 "אחים" שקטנים ממני מהנישואים הקודמים של הבת זוג של אבא שלי בבית של אבא שלי).

Bassיסט

New member
חח את התשובה למה ששאלת...

שמתי בתגובה שלי בשירשור "בילויים עם האחים/אחיות"

™baMba

New member
זה כזה מוזר.

אבל יש לי רק אחת... אני בת 15, וכל הזמן הייתי בת יחידה... ועכשיו לי קסם שעכשיו כבר בת 3 וחצי כמעט :) ש..וואו. אי אפשר אפילו לתאר במילים כמה אני אוהבת את הילדה הזאת. היא חלק מהחיים שלי, היא החיים שלי. אני כלכך אוהבת אותה. וזה כזה "בע היא קטנה אי אפשר לעשות איתה כלום" אבל זה בכלל לא ככה! אפשר ללכת איתה לקניון אפשר לראות סרטים של דיסני ללכת לאכול [חח אנחנו אוהבות
] לצאת ולעשות בועות סבון בחוץ. אפשר הרבה, וכבר תכננתי תוכניות כשהיא תגדל :) אז כן. לאחותי היחידה אני יותר קרובה.

עמבה17

New member
אממממ.....

אני לא כל כך קרובה (לצערי) לאחים שלי... אנחנו מדברים כזה בקטנה בבית.. וממש לא שיחות נפש או משהו בסגנון... איך כולם פה כל כך קרובים לאחים שלהם... גם אני רוצה!

Dorin555

New member
../images/Emo9.gif

אני קרובה יותר לאחותי התאומה כי יוצא לי יותר לראות אותה (בבצפר) וישלנו את אותן החברות אז אנחנו גם יוצאות ביחד. אבל אני אוהבת את שניהם באותה מידה

noooga

New member
מגיבה..

(ואו, יש לי בעיה בלכתוב כותרות.. חח אני לא יודעת מה לכתוב.) טוב, אני מתחברת הכי לאחותי הגדולה (בת 24) כי היא הכי דומה לי במשפחה: אחותי השניה ואמא שלי חולות נקיון וכל הזמן כועסות עלינו שאנחנו לא אחראיות על הלכלוך שלנו (ואין בכלל לא לכלוך!! טוב, לא ניכנס לזה..) וגם שתינו נראות יותר כמו אחת השניה (למרות שהרבה אומרים שאני שילוב של שתי האחיות שלי) ולשתינו יש אותן בעיות בעניין המראה, בטחון עצמי וכו'. איך זה מתבטא? אממ.. אני יכולה להרגיש לידה חופשיה בלי שבבום היא תתחיל לצעוק עלי (שזה מה שקורה עם אחותי האחרת), אני יותר נהנת לבלות איתה... ולא יודעת מה עוד.. פשוט כיף לי איתה יותר.

יש לי אח

אחד שהוא קטן ממני בשנה וחצי. כל החיים שלנו היינו ממש קרובים ותקופה אחת הוא הסתובב עם החבר'ה שלי ותקופה אני הסתובבתי עם חבר'ה שלו. כרגע יש לנו אותם חברים. אנחנו תמיד בקשר לא משנה איפה השני נצא אנו מבלים ביחד המון אני עוזרת לו כשיש לו בעיות והוא עוזר לי. לא רק בדברים אישיים אלה גם בלימודים אני מעבירה לו סיכומים כך שיהיה לו יותר קל. בנוסף הוא גם שומר עליי מאוד ומוכן להרביץ לכל בן אדם שאומר רק מילה א5חת לא טובה עליי (שזה לפעמים מעצבן). הסיבה לקירבה הזו כי גדלנו ביחד ועברנו כמעט אותם דברים(גירושים,מעברים לארצות שונות וכו') וגם בגלל שיש לנו רק אחד את השני בגלל שאמנו אמא חד-הורית....

למעלה