הכי גאים שיש

הכי שלי

New member
הכי גאים שיש

מישהו יודע מה קורה היום עם גייל הרולד ורנדי הריסון(בריאן וגסטין)בתודה הכי שלי מתגעגעת נורא

R i s a

New member
גייל הרולד.

כאן כל העבודה שלו עד עכשיו. ורנדי כרגע לא עובד, לפחות לא במשחק.

מ י ה2

New member
לא מדויק.....

גייל עובד יפה מאוד הוא גם חתום לסידרה דדווד לשחק את ויט ארפ-Looks like gay cowboys continue to be all the rage. "Queer as Folk" star Gale Harold has reportedly just wrapped a recurring role playing the legendary Wyatt Earp on HBO's phenomenal series "Deadwood." Harold's turn as Earp is not the only reason for queer fans to tune in: The show will reportedly feature a Wild West-style gay character in the new season, and lesbian fans of the show are probably betting it's just a matter of time until Calamity Jane (played by Robin Weigert) is able to put down the whiskey bottle and lock lips with a woman at the local saloon . . . וגם בימים אלו הוא מצלם פיילוט לסידרה חדשה שניקראת-Vanished.ורנדי אמר מההתחלה שהוא לא רוצה לחזור לטלוויזיה ,הוא מעדיף את הבמה זאות תמונה שלו מהימים האחרונים בהצגה שהוא מישתתף בה-

מיה...........

נראה לי שאת יודעת הרבה דברים אולי תוכלי למצוא לי ולחברי הפורום הישנוני הזה תמונות עדכניות של גייל. או כל דבר חדש ועדכני תודה מראש תצילי אותנו!!!!!!!!!!!!!

מ י ה2

New member
את האמת....

זה לא משהו שאני רוצה להשקיע בו מהסיבה הפשוטה שהפורם לא פעיל וגם לא יחזור להיות פעיל וגם יסגר בקרוב......לא אכפת לי במסרים אישיים.

gilriv

New member
גייל הרולד 'ביום שלישי בLAW&ORDER

בערוץ הראשון DONT MISS
היום אין כל כך הרבה אינפורמציה על כל שחקן אבל -עם עובדים בטח על פרויקטים שונים בקנדה {} גייל כרגע יש שמועות אמיתיות שהוא הולך להשתתף בסידרה מHBO האמריקנית DEADWOOD דדווד שהעונות הראשונות שלה שודרו כבר בערוץ3
כרגע DEADWOOD עונה3 תשודר ביוני 2006 --- ובעונה שם גייל הרולד נראה אותו בסידרה על המערב הפרוע , ברגע שיהיה לנו עוד חדשות נספר בנתים בי

למעלה