הכל בגלל שלא הלך לקבל חיסון

אל תתחכם...לא קראתי שהחיסון מבטיח 100% הגנה, ועדיין כל %x הגנה שהוא נותן, זה עדיין %x הגנה יותר ממצב של חוסר הגנה וחשיפה של 100% לקורונה...

רוב הזמן נח

Well-known member
אל תתחכם...לא קראתי שהחיסון מבטיח 100% הגנה, ועדיין כל %x הגנה שהוא נותן, זה עדיין %x הגנה יותר ממצב של חוסר הגנה וחשיפה של 100% לקורונה...
אבל אמרו שבבדיקה כן היו לו נוגדנים בכמות טובה. אז זה הופך את העניין למוזר יותר

AVIKO13

Well-known member
תגיד תחכמוני
אתה מבין מה זה יעילות של 95%
זה אומר שיהיו 5% בעיתיים .
בגלל זה
היתה הוראה להמשיך עם המסכות והריחוק .

רוב הזמן נח

Well-known member
תגיד תחכמוני
אתה מבין מה זה יעילות של 95%
זה אומר שיהיו 5% בעיתיים .
בגלל זה
היתה הוראה להמשיך עם המסכות והריחוק .

אם החיסון לא סיפק הגנה, זה אומר שהגוף לא פיתח בגללו נוגדנים. אלה ה-5 אחוז שיכולים לחלות. ובמקרה שלו אמרו שהיו לו נוגדנים.

Harrington

Well-known member
מנהל
עצם חריגות המקרה שאף הביאה לפתיחת שרשור זה, מלמדת על יעילות החיסון דווקא.

רוב הזמן נח

Well-known member
עצם חריגות המקרה שאף הביאה לפתיחת שרשור זה, מלמדת על יעילות החיסון דווקא.
המקרה הראה על אפשרות שמישהו מתחסן ושהחיסון גורם לו לחסינות (נוגדנים) ועדיין אותו אחד נדבק חלה ומת. מקורונה.

זה דווקא אמור להדאיג את כל המומחים בתחום שיש אפשרות למצב כזה. וזה גם לא הגיוני שזה קורה עכשיו בפעם הראשונה. זה אומר שהחיסוניות מהקורונה לא קשורה רק לרמת הנוגדנים בגוף. ואם זה המצב, זה אומר שהחיסון, גם אם הוא יעיל אצל מי שקיבל אותו, יתכן שהוא לא באמת יעזור.

Harrington

Well-known member
מנהל
המקרה הראה על אפשרות שמישהו מתחסן ושהחיסון גורם לו לחסינות (נוגדנים) ועדיין אותו אחד נדבק חלה ומת. מקורונה.

זה דווקא אמור להדאיג את כל המומחים בתחום שיש אפשרות למצב כזה. וזה גם לא הגיוני שזה קורה עכשיו בפעם הראשונה. זה אומר שהחיסוניות מהקורונה לא קשורה רק לרמת הנוגדנים בגוף. ואם זה המצב, זה אומר שהחיסון, גם אם הוא יעיל אצל מי שקיבל אותו, יתכן שהוא לא באמת יעזור.
אין לנו שום מידע על רמת הנוגדנים שהייתה בגופו של הנפטר. אנחנו כן יודעים מבעוד מועד שהיעילות מוגבלת לכ95% לכל היותר. כלומר על כ5% זה לכתחילה לא עובד. האחוזים בפועל נמוכים יותר (קרי טובים יותר), אבל מכאן אין שום פליאה מיוחדת בכך שמתגלה מקרה כזה. הדבר מצער אך היה צפוי מראש.

רוב הזמן נח

Well-known member
אין לנו שום מידע על רמת הנוגדנים שהייתה בגופו של הנפטר. אנחנו כן יודעים מבעוד מועד שהיעילות מוגבלת לכ95% לכל היותר. כלומר על כ5% זה לכתחילה לא עובד. האחוזים בפועל נמוכים יותר (קרי טובים יותר), אבל מכאן אין שום פליאה מיוחדת בכך שמתגלה מקרה כזה. הדבר מצער אך היה צפוי מראש.
למה אין? אמרו שבדקו את זה אצלו והיו לו מספיק נוגדנים.

דיברגנט חדש

Well-known member
כאן זה לא הובא. אם שמעת במקום אחר אין לי כמובן מידע על כך.
ברור, כשעיוורים לא רואים כלום, זה הובא בתגובה שפותחת את השרשור, זה הובא בתגובות #11 ו-#12, כך שרק המסיכה בעיניים, כרגיל, הסתירה לך את זה ותו לא.

Harrington

Well-known member
מנהל
ברור, כשעיוורים לא רואים כלום, זה הובא בתגובה שפותחת את השרשור, זה הובא בתגובות #11 ו-#12, כך שרק המסיכה בעיניים, כרגיל, הסתירה לך את זה ותו לא.
לא, זה לא הובא בפתיחת השרשור. שאר התגובות אליהם הפנית אינני יודע לאתר כעת, אבל מקריאה נרחבת אמש אני די משוכנע שגם שם לא.
אמנם יש שם התייחסות לנוגדנים, אבל אין שם את מה שאני דיברתי עליו. זה שאתה מתקשה לקרוא את דברי ומעדיף להציגם בתורה מעוותת ומסולפת רק כדי לתקוף ולהגחיך אותם, לא חדש וברמה האישית, צר לי, אך לא ממש מעניין. כך או אחרת, בוודאי שלא קשור (או תורם) לדיון.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא, זה לא הובא בפתיחת השרשור.
תוריד את המסיכה או תחליף משקפיים, כי זה, בהחלט, כתוב בהודעה שפתחה את השרשור ואפילו באותיות מאוד גדולות.
שאר התגובות אליהם הפנית אינני יודע לאתר כעת, אבל מקריאה נרחבת אמש אני די משוכנע שגם שם לא.
תבקש עזרה מהרבי שלך, או תחליף משקפיים, כי לקרוא בטוח לא קראת, אחרת היית רואה שזה כתוב באותיות מאוד גדולות.

אמנם יש שם התייחסות לנוגדנים, אבל אין שם את מה שאני דיברתי עליו. זה שאתה מתקשה לקרוא את דברי ומעדיף להציגם בתורה מעוותת ומסולפת רק כדי לתקוף ולהגחיך אותם, לא חדש וברמה האישית, צר לי, אך לא ממש מעניין. כך או אחרת, בוודאי שלא קשור (או תורם) לדיון.
אופססס...., הצלחת לראות שכן דובר שם על נוגדנים.

Harrington

Well-known member
מנהל
תוריד את המסיכה או תחליף משקפיים, כי זה, בהחלט, כתוב בהודעה שפתחה את השרשור ואפילו באותיות מאוד גדולות.
כאמור, מה שאני כתבתי, לא הובא. לא בפתיחת השרשור ולא בהמשך. מה שאתה מנסה לעשות מדברי תוך עיוותם וסילופם ובתקווה שאיש לא ישים לב כדי שתוכל להמשיך עם המשפטים האלה, בהחלט יתכן שהובא 99 פעמים.
גם עוד 800 הודעות השמצה/התקפה/הגחכה תינוקיים, לא ישנו את העובדה המאוד פשוטה הנ"ל.

ובזאת מיצינו.

דיברגנט חדש

Well-known member
כאמור, מה שאני כתבתי, לא הובא. לא בפתיחת השרשור ולא בהמשך. מה שאתה מנסה לעשות מדברי תוך עיוותם וסילופם ובתקווה שאיש לא ישים לב כדי שתוכל להמשיך עם המשפטים האלה, בהחלט יתכן שהובא 99 פעמים.
גם עוד 800 הודעות השמצה/התקפה/הגחכה תינוקיים, לא ישנו את העובדה המאוד פשוטה הנ"ל.

ובזאת מיצינו.
כן, אני יודע שאתה שונא לצאת |טמבל| אך תאלץ להתרגל כי רכשת לך מוניטין כזה ועד שלא תעשה בדק בית, אל תתפלא שכולם יזלזלו בך |נחמה|

Harrington

Well-known member
מנהל
כן, אני יודע שאתה שונא לצאת |טמבל| אך תאלץ להתרגל כי רכשת לך מוניטין כזה ועד שלא תעשה בדק בית, אל תתפלא שכולם יזלזלו בך |נחמה|
מי שיזלזל, יזלזל. אין לי אלא לאחל לו בריאות טובה ואריכות ימים.
אין לי שליטה על מה שחושבים עלי או על כתיבתי. ליתר דיוק, גם אם תיאורטית לכל כותב יש שליטה, אינני מעוניין בשליטה כזאת (ולכן לא אשנה את כתיבתי גם אם שינוי כזה או אחר יסייע לי כביכול לשלוט במה שחושבים עלי).
אני כותב את האמת כפי שאני רואה, מבין ומכיר אותה (בנושאים בהם זה רלוונטי). עיקר מטרתי היא שלצד הפייק ניוז תופיע גם האמת. כך יוכל הקורא התמים לקרוא את שתי הגרסאות. מתוכן שייבחר מה שייבחר. אין לי שום כוונה לשכנע מישהו ולא ממש מעניין אותי מה יבחר הבוחר. גם לא מה הוא יחשוב עלי בעקבות קריאת דברי.
אז לטעמך יצא לי שם כזה או אחר? שוין. אין לי מושג אם זה נכון, אבל כאמור, העיסוק בזה כפי שמתבטא בכתיבת תגובה זו, בהחלט מייצגת את הזמן המקסימלי והאנרגיה המקסימלית שבכוונתי להשקיע במחשבה על הנושא :).

למעלה